Şimdi Ara

◾◾Lenovo Vibe P1m◾◾ ◽P2i◽4000mah◽8Mp◽2GB◽16GB◽5inç/720p◽ (Ana Konu) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.045
Cevap
9
Favori
34.546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bir sorun ile telefonu yargılamak telefonu alacak olan insanların kafasında soru işaretine sebebiyet verir. Her telefonun kendisine has kronik sorunları olması o telefonun kötü olduğu anlamına gelmez.

Kullandıgım Tellerdeki Sorunlar :

GM discovery : kameranın pembeleşmesi

Sony Xperia e4g: Ekranın dokunmatığinin saptması

Vibe P1m : Dosya yönetisini indirdiğim zaman google playdan SD karta yazma izni vermiyor ama dahili Dosya yöneticisinde bu izin var.

Telefonu Kapatıp, Sorunun olup olmadığına bakın. Eğer sorun devam ediyorsa indirdiğiniz uygulamaların uygulamalar menüsünden kullandığı izinlere bakın. Eğer sorunun çözümünü bulamazsanız telefonunuzu Fabrika ayarlarına döndürün. Eğer sorun halen devam ediyorsa müşteri temsilcisine başvurun.

Sorununuz Düzelmesi dileği İle İyi Forumlar.
  • Telefonun Deep Sleep' moduna geçmemesi öyle geçiştirilecek bir kronik sorun değil, saçmalıktır. Sayfalarca tartışılmış ve herhangi bir çözüm yok. Aosp rom kurup deneyeceğim birazdan. Bu arada müşteri temsilcisine danışma hariç dediğiniz tüm yolları denedim.
  • Audaxviator. kullanıcısına yanıt
    size göre saçmalık olan bir sorun başka biri için sorun bile değildir. Bu arada cihazında stock rom mu kurulu olupda bu hatayı verdi bende sorun yokta + olarak sayfalarca tartışılan forumun, konunun veya haberin linkini atar mısınız. ?
    Sorun şu demi ben yanlış anlamadım ekranın kapanma süresi 15 sn ayarlandıgında 16. sn de kapanması gerekiyor ama kapanmıyor ama telefon elimizdeyken kapanmaması gerekiyor.
    Benim telefonda sistem çalışıyor dostum

Sorun Levono forumlarında tartışılmış eğer gerçekten bu sorundan etkilenen kişi sayısı fazlaysa bir hata düzeltme güncellemesi yaparlar. Sorunun düzelmesi dileği ile iyi forumlar
  • Sorun o değil Sorun telefonun işlemcisinin her daim çalışması. Uyku moduna girmeyip sürekli bataryadan yemesi. İyi akşamlar.
    ben baya yanlış anlamışım benim Telefonun işlemcisi her zaman çalışmakta kurduğum uygulamalar yüzüne genelde gece %100 de olan batarya %90 a kadar düşüyor. ama bu bir soun değil her android de var sendeki batarya kaça düşüyor ?
  • Bu arada telefona AOSP rom kurdum sorun düzeldi. Ve FM radyo geldi.
  • Pil ayarlarından grafiğe tıklayıp çıkan sonucun ss ini atar mısın ?
  • radyoyu isteyen bir arkadaş daha vardı
    İstediğin yer burasımı dostum ?
     ◾◾Lenovo Vibe P1m◾◾  ◽P2i◽4000mah◽8Mp◽2GB◽16GB◽5inç/720p◽ (Ana Konu)
  • Senin telefon da uyku moduna geçmiyor Bak Uyanık yeşil barında boşluk yok hiç o yüzden sabaha kadar yüzde 10 gidiyor.
  • telefonu dün aldım saat 8 de şarjdan çıkardım ve şu an şarj %57 de valla şuan için çok memnunum,
    şu enerji tasarruf düğmesini ara sıra açıyomusunuz?
    tartıştığınız uyanık modu benim grafik bilgilerinde boşluklar var sıkıntı yok sanırım değilmi.
    iyide bu her android cihazda var %10 gidiyor ama 13 saat ekran süreside alıyorum genelde 11 saat ekran süresi alıyorum çokda kafaya takacak bir konu değil. Dediğim gibi yüklediğim uygulamalardan kaynaklı
  • hayırlı olsun. Yok ben açmıyorum gerek yok ki tasaffur moduna, O konu yüklediğin uyğulamaların sürekli arkada çalışmak zorunda olmasından kaynaklı bir duru. Sende çalışan uygulama yoktur bende vardır. bir sıkıntı yok yani
    Aosp rom dediğiniz hangi rom hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Tesekkurler. En kisa zamanda denemeye calisacagim. Radyo dosyasının permission bilgilerini atar misiniz? Ne yaptiysam getiremedim menüye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pil verilerindeki android sisteminin sslerini de atarsan açığa kavuştururuz.
  • Bu arada AOSP romu p1m kullanıcılarına şiddetle tavsiye ederim. Bütün fazla uygulamalardan arındırılmış saf android deneyimini 4000mah batarya ile hakkını vererek yaşatıyor.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.