Şimdi Ara

◾◾Lenovo Vibe P1m◾◾ ◽P2i◽4000mah◽8Mp◽2GB◽16GB◽5inç/720p◽ (Ana Konu) (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.045
Cevap
9
Favori
34.515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamlar, valide'nin p1m'i bu ara kendi kendine kapanıp açılıyor? Alalı 5-6 ay oldu.
    Alet sorunlumudur ?? Çözümü varmı? Yoksa servis yollarımı gözüktü..
  • Guncelleme nasil şarj nasıl gidiyor güncellemeden sonra aynımı yoksa düştümü ,ben henüz güncelleme yapmadım yapmalımıyım ne değişti,teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Google playdan yukledigim uygulamalar masaustunde gorunmuyor bir bilgisi olan varmi lütfen

• turk telekomda 4.5 g olarak cihazimi tanimiyor, 4.5 g var ama mesaj attigimda 4.5g li cihaza sahip degilsiniz diyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bu deep sleep olayında telefon watsapp da mesaj gelince yada arama gelince tepki vermiyor normal birşeymi bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakguler59

Guncelleme nasil şarj nasıl gidiyor güncellemeden sonra aynımı yoksa düştümü ,ben henüz güncelleme yapmadım yapmalımıyım ne değişti,teşekkürler

valla ben güncellemeyi yaptım hiçbir fark görmedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: seda100

Allah rızası için birileri yardım etsin artık.Telefonumda deep sleep sorunu var ve şarj %15 e gelince şarj saniyeler içinde sıfırlanıyor.Servise gönderdim bi sorun tespit edemedik diyip hiçbir işlem yapmadan gönderdiler. 23.sayfadan itibaren birileri flyme rom diye bişeyden bahsetmiş.Sizce yüklemelimiyim.Ya artık birileri yardım etsin hiçmi bu 2 sorunu yaşamadı kimse!!!(bu arada no led ide yukledim olmadı)

saniyeler içinde olmasa da %15'den sonra bende de çok hızlı tükeniyor şarj. hemen hemen herkeste böyle bu. ama dediğin gibi ''saniyeler içinde'' gidiyorsa seninki biraz daha farklı bi durum. deep sleepi de konuda defalarca bahsi geçen noled.apk ile çözebilirsin.
  • Eser. kullanıcısına yanıt
    bende de o deep slee olayı var güncelleme yapmadım tel ilk aldığım gibi. o no led apk yükledim ama hala uyanık yazan çizgi boşluksuz teli ilk aldığımda sorun yoktu. bir kaç uygulama yükledim daha sonra uyanık kalmaya başladı. root ve rom atmadan kesin çözümü var mı? telefon boşta yazan şarjı çok yiyor yüzde 25 ekran sa yüzde 40 telefon boşta
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ascani

bende de o deep slee olayı var güncelleme yapmadım tel ilk aldığım gibi. o no led apk yükledim ama hala uyanık yazan çizgi boşluksuz teli ilk aldığımda sorun yoktu. bir kaç uygulama yükledim daha sonra uyanık kalmaya başladı. root ve rom atmadan kesin çözümü var mı? telefon boşta yazan şarjı çok yiyor yüzde 25 ekran sa yüzde 40 telefon boşta

hocam teli ilk aldığınızda sorun yoktu madem neden yüklediniz ki o uygulamayı?
  • quote:

Allah rızası için birileri yardım etsin artık.Telefonumda deep sleep sorunu var ve şarj %15 e gelince şarj saniyeler içinde sıfırlanıyor.Servise gönderdim bi sorun tespit edemedik diyip hiçbir işlem yapmadan gönderdiler. 23.sayfadan itibaren birileri flyme rom diye bişeyden bahsetmiş.Sizce yüklemelimiyim.Ya artık birileri yardım etsin hiçmi bu 2 sorunu yaşamadı kimse!!!(bu arada no led ide yukledim olmadı)

Bende de aynısı vardı. Tum guncellemelerden sonra fabrıka ayarlarına dondum duzeldı. Uykuya dalmama arada esıyor bi. Telefonu yenıden baslat duzelıyor. Tr romu nu bulunca başka roma gececem

ilk sorun yoktu. sonra whatsap ve onun gibi birkaç uygulama yükledim o hale geldi forumu uyguladım sonra yükledim.

• Yardimci olmaya calistiginiz icin cok tesekkur ederim.Telefonu ilk aldigimda çözülür sorun belki diye fabrika ayarlarina 2 kez döndürmüştüm.Fakat işe yaramamıştı.Bende servise gonderdim.%15 e geldikten sonra saniyeler icinde bitme sorunu cozuldu ancak telefon halen uyanık.Sizce tekrar mı döneyim fabrika ayarlarına

• quote:

Yardimci olmaya calistiginiz icin cok tesekkur ederim.Telefonu ilk aldigimda çözülür sorun belki diye fabrika ayarlarina 2 kez döndürmüştüm.Fakat işe yaramamıştı.Bende servise gonderdim.%15 e geldikten sonra saniyeler icinde bitme sorunu cozuldu ancak telefon halen uyanık.Sizce tekrar mı döneyim fabrika ayarlarına

Hocam uyanık kısmı için
    ben de ekran ayarlarında led bildirimi kapalı
    ve burada geçmiş sayfalarda yazılan ayarlar vardı
    Hangisi ile bu sorun kalktı anlamadım ama uyanık sorunu ortadan kalktı
    Kafası esip bazen girdiğini gördüğüm oldu
    Ben led bidirimlerini açtım kapadım, telefonu açtım kapadım düzelmişti
  • Telefonu anneme verip gm5plus aldim memnunum şarjı p1m kadar gitmese bile performans açısından iyi bir cihaz

• quote:

Yardimci olmaya calistiginiz icin cok tesekkur ederim.Telefonu ilk aldigimda çözülür sorun belki diye fabrika ayarlarina 2 kez döndürmüştüm.Fakat işe yaramamıştı.Bende servise gonderdim.%15 e geldikten sonra saniyeler icinde bitme sorunu cozuldu ancak telefon halen uyanık.Sizce tekrar mı döneyim fabrika ayarlarına

fabrika ayarlarına dönmek deep sleep problemini çzözmeyecek çünkü telefon fabrik ayarlarıyla o problemle beraber geliyor zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _MedicuS_

Miui 8 çıkmış

https://www.youtube.com/watch?v=Ex4-av3KGF8

hocam custom rom denemedim hiç telefonda rom durumları da nasıl çok haberim yok açıkçası. genel olarak nedir durum stock romdan vazgeçmeye değecek romlar var mı
    Varmi bi çözümünüz

• quote:

Orijinalden alıntı: Eser.

quote:

Miui 8 çıkmış

hocam custom rom denemedim hiç telefonda rom durumları da nasıl çok haberim yok açıkçası. genel olarak nedir durum stock romdan vazgeçmeye değecek romlar var mı

Bırcok sıkıntı son buluyor. Görünüm düzeliyor. Kullanım kolaylasıyor.
    Tabı kurulan rom bug u yanı hatası varmı onu bılmek lazım
    Mesala mıuı rom da vıdeo kaydı olmuyormus
    Lakın deep sleep
    Yok %15ten sonra hemen bıtme gıbı sıkıntılar yok

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Eser.

quote:

Miui 8 çıkmış

Bırcok sıkıntı son buluyor. Görünüm düzeliyor. Kullanım kolaylasıyor.
    Tabı kurulan rom bug u yanı hatası varmı onu bılmek lazım
    Mesala mıuı rom da vıdeo kaydı olmuyormus
    Lakın deep sleep
    Yok %15ten sonra hemen bıtme gıbı sıkıntılar yok

ilginç benim telde stock room yüklü yüzde 15 de şarj hemen tükenmiyor bir saat bilemedin bir saat on beş dakika rahat götürüyor .

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.