Şimdi Ara

◾◾Lenovo Vibe P1m◾◾ ◽P2i◽4000mah◽8Mp◽2GB◽16GB◽5inç/720p◽ (Ana Konu) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.045
Cevap
9
Favori
34.515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende vainglory var asphalt nitro var cok memnunum şuan icin oyun performansından 8 yerine nitro yükle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benimkinde dead trigger 2 bile aralarda kasma oluyor napsam bilemedim yarim edebilcek varmi islemci okadar da kotu bi islemci dehil aslinda neden kasiyor oynlarda anlamis degilim

• egmn101 E kullanıcısına yanıt
    Grafik ayarlarini düşür bide ayarlardan arkaplan uygulama yôneticisi kısmandan arkaplanda calismasini istemedigin uygulamalari isaretle telefon da oyun oynarken yararlı olur

• Pil Performansı
     ◾◾Lenovo Vibe P1m◾◾  ◽P2i◽4000mah◽8Mp◽2GB◽16GB◽5inç/720p◽ (Ana Konu)
  • aranıza katılmak üzereyim.
  • 7nbitirdin 7 kullanıcısına yanıt
    Hocam o yazan arkadaş kafayı yemiş herhalde. O kullanımda alınan ekran süresi gayet iyi bence. Ben de note 3 neo kullanıyorum. Yüzde yüz parlaklık ile WiFi de 6 saat 45 dakika almışlığım var ama yani bu telefon da çok rahat o süreleri görür.

• 15 saat 30 dk pil performansı alacak tel var mı var P1m
    Bu mesaja eklenen görseller:

◾◾Lenovo Vibe P1m◾◾  ◽P2i◽4000mah◽8Mp◽2GB◽16GB◽5inç/720p◽ (Ana Konu)

• bekleriz hocam şuan için bi ben varım gibi zaten
  • Hocam kullanım senaryonuz nasıl? Parlaklık vs falan.

• KediTartaklayanBodyciFare K kullanıcısına yanıt
    parlaklık oto. günlük rutin kullanım ihtiyaçlarım dogrultusunda yaptıgım işlemler whatsapp ve smsde mesajlaşmak, e posta kontrolu, internette gezmek, 30 dk oyun oynamak ( vainglory), vb şeylerde 13 saat 16 dk ekran açık kalma süresi aldım. 15 saat 30 dk lık ekran açık kalma süreside telefonu 30 dk lık şarj ettiğim için o kadar yüksek çıktı. ama 13saat 16 dk lık süre de %100luk batarya'yı %2 kalana kadar kullandım.
  • Bende aldım, memnunum. Aslında A3 2016 ya da A5 2016 almaya niyetliydim ama bu telefonda radarımdaydı, epey inceledim amoled ekranlı Samsung'ların ekranı renkleri çok cart, sulu boya gibi hiç hoşuma gitmedi. Yıllardır alışmışız bilgisayar ekranlarından olsun tel ekranlarından olsun IPS ekranlara.

Beyazını aldım güzel bir dokunma hissi var kaliteli malzeme olduğunu hissettiriyor. Artıları çok, ekranı, bataryası, fiyatı, akıcılığı, tasarımı da güzel ele oturuyor. Bu fiyat aralığında telefon alacaklara tavsiye ederim.
  • ONURTO kullanıcısına yanıt
    Hayirlı olsun güle güle kullan dostum sende bi ekran acık kalma testi yap ben 13saat 16 dk aldım. farklı kullanım şekline ciha nasıl tepki verecek

• Sağol hocam, yeni şarj ettim bitmeye yakın unutmazsam bir görüntü alırım. Ama kesin olan bir şey var şarjı iyi gidiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ONURTO -- 6 Nisan 2016; 17:50:33 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Şarj cok mükemmel ben arayüzü degistirdim onceden 10 TL ye satın aldigim apex arayüzü kullaniyorum. Menü çekmecesi olmadan kullanamadım teli

Nerden ve kaca aldiniz?

• Hediye çekim olduğu için Teknosa'dan aldım. Olmasaydı HB den alacaktım hepsi Distribütör garantili. 650 tl civarı.
  • Arayüz Iphone'a benzediği için ben yabancılık çekmedim. Ana ekranda sık kullandığım uygulamalar, diğer ekranlarda da gruplandırarak klasörledim iki, üç ekranda her şey derli toplu.
    Bende sürekli android kullandığım için menü çekmecesine ihtiyaç duruyorum. kullanamadıgım elim sürekli menü çekmecesinin tuşunu aradı zaten önceden almış oldugum uygulamamda vardı onu kurdum direk.
  • Bende 648 tlye almış oldum. Cuma elimde olur diye düşünüyorum. 2.5 yıllık g2 maceramdan sonra buna gectim bakalım nolack. Açıkçası bu aralar elim darda oldugu için bunu aldim. Arkadasa söz vermiştim cunku yoksa g2yi satmazdim. Açıkçası sıkılmıştım da arayuzunden artık. Ilerde hem degistirirken rahat olurum cok fazla vermedik diye.

Bir soru: Radyo var mı?

• gsmarenada radyo var diyorda ben telefonda uygulamasını bulamadım vergi alınmasın diye silinmiş olabilir
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.