Şimdi Ara

LENOVO VİBE P1-P1 PRO ANAKONU (770. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.178
Cevap
119
Favori
469.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 768769770771772
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hız daha ziyade oyunlarda gerek sanırım. normal kullanımda bu sıkıntı olur mu bilmiyorum. dediğim gibi ben internet için kullanıcam çoğunlukla. bu durumda da yeter diye düşünüyorum. ön kameradan ziyade arka kamera lazım bana oda aşırı iyi değil anladığım kadarıyla.
  • Ben Lenovo p1 kullandim kamera vasat z2 pro lenovonun amiral gemisi işlemci hiz kamera ekran olarak 10 numara 10 yıldız dua edersin bana :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.epey.com/akilli-telefonlar/lenovo-vibe-z2-pro.html

İkisindede stereo yok

• Ekran kırıldı orjinal ekran tavsiyesi olan varmı acaba aliexprestenn vercem ama orjinalmi deilmi bilmiyorum Türkiye dekiler cakmadir büyük ihtimalle

• Telefonu aldigimdan beri (sanırım 1,5 yıla yaklaştı) aynı sürümde (5.1.1) kullanıyorum. En son sürüm marshmalow sanırım. Yeni sürüme geçersem veri kaybedermiyim. Yedekleme gerekirse bunu nasıl yapabilirim. Ayrıca ekranın bazı bölümlerinin dokunmatik kısmı ve en alt ortadaki tuşun sol tarafındaki kısım (sanırım menü tuşu) uzun süredir çalışmıyor. Bunun bir çözümü varmıdır. Komple ekranı değiştirmek bu problemleri ortadan kaldırır mı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Note 3 ten sonra hayal kırıklığı oldu

Masaüstü resmini değiştiremedim ne yaptıysam sabit hep.

Bide ekran parlaklığı dışarıda çok yetersiz gunduzleri göremiyorum doğru düzgün ekrani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YuliaN -- 10 Mayıs 2017; 17:24:55 >
  • Arkadaşlar bende bugün dün n11 den vibe p1 pro aldım sormak istediğim menüde arkadaki beyaz kısmı değişmiyormu birde telefon çift tıklama ile açma kapamayı aktif ettim çift tıkla açılıyor ama çift tıkla kapanma ne yaptıysam çalışmadı yardım edebilirmisiniz.
  • Menudeki beyaz kısım degismiyor.Yanliz iphone gibi herşey masaüstü modu var.Parlaklik yeterli gelmiyorsa gplayden yaab isimli uygulamayı kullanbilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi itsme... -- 10 Mayıs 2017; 20:58:54 >
  • yahyademirci kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam, çift tıkla kapat yok maalesef sadece açıyor onun yerine ekranı çevirerek kapatmayı deneyebilirsin

• Hay arkadaş telefonu kurcalıyordum bir yere girdim iki seçenek vardı 1-vibeiu 2-android gibi bir seçenek vardı 1. Sectim anaekran felan değişti iğrenç oldu şimdi de eski haline donduremiyorum yardımcı olur musunuz?

Ana ekranda basılı kalıp ev işaretine tıkladığımda bu seçenekler çıkmisti karşıma

Şimdi ana ekrana basılı tutuyorum eskisi gibi seçenekler cikmiyor

• Yaptım arkadaşlar sağ olun

• YuliaN Y kullanıcısına yanıt
    Telefonda yuklu olarak gelen tema programini devredisi biraktiysaniz arkaplan degismiyor. Tekrardan aktiflestirin resmi degistirip kapatirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • YuliaN Y kullanıcısına yanıt
    Ayarlar-ekran-görüntü renk dengesi yolundan süper parlak modu seçin biraz daha rahatlatacaktır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Menüdeki beyaz kısım da değişiyor. Bu başlıkta biri link vermişti oradan istediğini indirip yapıyorsun.

• Annemin kullandığı eski telefonun sim kartı aria zamanından kalma şuan Telekom 12 yıllık standart eski büyük sim kartlardan hat sahibi kim bilmiyoruz sim kart degistiremiyoruzda bu sim kartı lenovo vipe p1 pro telefona nasıl takacağız kesilse uyumlu hale gelirmi manyetik alan nano sime göre çok büyük

• Merhaba , WhatsApp bildiirmler yukarı çubukta görünmüyor nasıl açabilirim görünmeyi. Bu yüzden WhatsApp a mesj gelmişmi diye sürekli içine girip bakmam gerekiyor. Acil yardımcı olabilecek arkadş varsa çok sevinirim eşimin telefonu p1 pro

• mask345 M kullanıcısına yanıt
    Marslow da ekran süren düşer şimdiki aldigin süreleri com ararsın veri kaybetmessin

• Beyler benim elimde yurtdışından bir telefon var imeisi malum olan cinsten. Sorum şu bunun parmak izi bozuldu. Sizce versem teleservice ücret karşılığında yapar mı ve tahminen ne ister ayrıca var mı böyle parmak izi bozulup yaptıran arkadaşlar ?

• Beyler çok acil yardımınız gerek telefonsuz kaldım cihaz brick mi oldu anlamadım bootloop sorunu yaşıyorum ilk gelen lenovo yazısında kalıp kapanıp açılıyo cihazım güncel rootluydu twrp yüklüydü twrpden full yedek almıştım daha yedeği yükleyince böyle oldu stock rom yüklemeyi full wipe denedim twrp silindi stock recovery geldi ordanda wipe yaptım ama malesef düzelmedi ayrıca ses kısma + güç tuşuna basınca küçük beyaz gelen yazılar gelmiyor bende bomboş ekran 10 saniye orda bekletip tekrar kapatıyor kendini. ses açma + pc bağlantısı ile rom yükleyebiliyom sadece acil yardımlarınızı bekliyorum napmalıyım.
  • Talha U T kullanıcısına yanıt
    Vibe P1 konusu ölmüş yok mu yardımcı edicek biri 5 dakkada bir konuya bakıyorum belki bişey çıkar diye
  • 
Sayfa: önceki 768769770771772
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.