Şimdi Ara

LENOVO VİBE P1-P1 PRO ANAKONU (286. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.178
Cevap
119
Favori
469.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 284285286287288
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cevabınız için teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maksiller M kullanıcısına yanıt
    hangi siteden aldınız
  • 35BatuhanAslanÖzşahin35 3 kullanıcısına yanıt
    Mobilcadde

• kolay gelsin telefonu yaklaşık 11 gündür kullanıyorum telefonun ilk günlerde şarjı çok iyi gidiyordu. hele ilk gün muazzamdı ama gittikçe azalmaya başladı. mesela şarja takarken ekran süresine bakıyorum 5 saat 6 saat ekran süresi 1gün 10 saat bekleme süresi veriyor telefon.(wifi ve 3g genellikle açık online veya normal oyun oynuyorum çok aşırı değil. facebook instagram felan giriyorum ama o da fazla değil. 1 2 saat müzik dinliyorum. parlaklık ise yaklaşık olarak %50 civarlarında) LÜTFEN YARDIM EDİN TELEFONU SIFIRLADIM ama hala aynı hiçbir güncelleme yapmadım. ne yapacağımı da bilmiyorum. BİRDE TELEFONU ÇOK KULLANINCA ÜST TARAFTAKİ SENSÖRLERİN VE AHİZENİN OLDUĞU KISIM ÇOK ISINIYOR. EN UFAK BİR KULLANMADA BİLE ISINMA BAŞLIYOR. LÜTFEN YARDIM EDİN TEKRARDAN TEŞEKKÜRLER. TELEFONDAN EKRAN GÖRÜNTÜSÜ ATAMIYORUM MOBİLDEN BAĞLANMIYOR FORUMA
  • Muzik dinlerken muzigi kesip bildirim sesi çalıyor teli sessize almadan bunu kapatabiliyor muyuz?

• tafaay kullanıcısına yanıt
    Ekran süresi az almissiniz.8 saatin altina düşmüyor bende.

• BaTuHaN9905 B kullanıcısına yanıt
    Şimdi her zaman dediğimiz gibi telefonu sifirlayip fabrika ayarlarina geri döndürmek oluyor ama siz onuda yazmışsiniz yanı benim aklima başka fikirde gelmiyor servisle gorusup bilgi atabilirsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BaTuHaN9905 B kullanıcısına yanıt
    Recovery moda girip sıfırlayın.daha sonra telefonu kapalı sekilde sarj edin.daha sonra batarya kalibre programı indirin bataryanizi kalibre edin.eğer düzelmezse guncellemeleri yapın

• zifiri34 kullanıcısına yanıt
    Evet yaptım güncellemeleri. ama lenovo tam dediği gibi yapmamış telefonu kişiden kişiye bu kadar ekran süresi değişirmi yav beklemedeyken yüzde 10 yermi ya yine 6 saat ekran alıyorum bi çözümu varmı konuda çok araştırdım ama yeni çıktığı için p1 çok bilinmiyo

• quote:

Orijinalden alıntı: W.Klitschko

Tsk edr kardeşim çok saol

Rica ederim ne demek isterseniz detaylı anlatımda yapabilirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • rbogucu R kullanıcısına yanıt
    bence içine sinmeyecek o yüzden en temizi servise göndermek dostum. garantili cihaz alıyorsun faydalan.
  • Öncelikle şunu belirteyim, telefonu 2 aydır kullanıyorum, şarj konusunda çok çok memnunum. Hız ve fotoğraf konusunda da benim ihtiyaçlarımı rahatlıkla söyleyebilirim.
    Şöyle bir sorum var, aslında foruma baktım göremedim, benim NFC yi aç diyiyorum simgesi yanıp yanıp sönüyor yi de açılmıyor. Sorun nedir acaba.
    Telefon Vibe P1 pro, kendim türkçe rom attım

Sağol kardeş yardimin için

• Şu cepte arama önleme kipi denilen şeyi nasıl kapatacaz uyuz olmaya başladım. İlla elini çek diyor üst taraftan.

• quote:

Orijinalden alıntı: fktanik

Öncelikle şunu belirteyim, telefonu 2 aydır kullanıyorum, şarj konusunda çok çok memnunum. Hız ve fotoğraf konusunda da benim ihtiyaçlarımı rahatlıkla söyleyebilirim.
    Şöyle bir sorum var, aslında foruma baktım göremedim, benim NFC yi aç diyiyorum simgesi yanıp yanıp sönüyor yi de açılmıyor. Sorun nedir acaba.
    Telefon Vibe P1 pro, kendim türkçe rom attım

Bazi romlarda nfc calismiyor maalesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: rbogucu

Evet yaptım güncellemeleri. ama lenovo tam dediği gibi yapmamış telefonu kişiden kişiye bu kadar ekran süresi değişirmi yav beklemedeyken yüzde 10 yermi ya yine 6 saat ekran alıyorum bi çözümu varmı konuda çok araştırdım ama yeni çıktığı için p1 çok bilinmiyo

Recoveryden factory reset yap.sonra kapalı sekilde telefonu sarj et.

• on numara
    Bu mesaja eklenen görseller:

LENOVO VİBE P1-P1 PRO  ANAKONU
  • rbogucu R kullanıcısına yanıt
    umarım sorun bir şekilde çözülür iyi forumlar.
    Teşekkür ederim

• Facebook'u filan silsek deli ekran süreleri alacağız. Gerçi böyle de iyi
    Bu mesaja eklenen görseller:

LENOVO VİBE P1-P1 PRO  ANAKONU

• 
Sayfa: önceki 284285286287288
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.