Şimdi Ara

Lenovo Vibe K5 Ana Konu Ve Kullanıcılar Kulübü (86. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.752
Cevap
44
Favori
202.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu cihazda root rom filan uğraşmadan kişiselleştirme yapılamıyor mu ?
    Tema filan ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zamyatin kullanıcısına yanıt
    Geliştirmeleri üstleniyorum ancak ingilizce talimat veya video hazırlayacak pek vaktim yok ben paylaşımlarımı yaptıktan sonra siz bu tür işleri benim yerime yaparsanız kaynak belirterek içeriklerinizi yayınlayabilirim.

Bu arada dostlar MIUI 8'imiz artık fotoğraf ve video çekiyor. Üstelik ses patlaması da yok
  • DeftonesOT kullanıcısına yanıt
    Aramıza hoş geldin.

• Arkadaşlar telefonda bildirim ışığı rengini programlara göre ayarlayabiliyor muyuz?Birde sabaha kadar telefon şarjdaydı şu an bildirim ışığı mesaj geldiğinde felan yanmıyor.Bu neden olabilir?
  • 720p olmasi biraz endiselendiriyor. 5.5" 1080p ile çok fark var mı görüntüde?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • vinorosso kullanıcısına yanıt
    Vestel telefonlarını kesinlikle almayın bir çok kişi bu fikrime katılacaktır. Hiç bir desteği olmamakla bilinen çöp bir cihaz/markadır.

GM 5 ise yine aynı şekilde alınacak bir cihaz değildir, GM 4G'nin tasarımı değişmiş halidir. Hiç bir yenilik vs. söz konusu değil.

Eğer fiyat bütçeniz 700 TL civarlarında ise alabileceğiniz 3 adet cihaz var. Lenovo vibe k5 - k5 plus veya şahsi önerim olan xiaomi mi4.

Xiaomi Mi4 almanı kesinlikle öneririm. Eğer garantisi senin için sıkıntı ise lenovo vibe k5 veya k5 plus'dan şaşma diyebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeftonesOT -- 25 Kasım 2016; 17:12:11 >
  • Lenovo vibe k5 ultra tercih edebilirsiniz. Çok bariz fark olacağını sanmıyorum.
  • Fark illa ki var ama insan gözü bunu algılayamaz.
    Dolayısıyla HD daha mantıklı. Bende plus olanı keşke HD olsaymış diyorum.
    O zaman bak neler olurdu.
  • El7is kullanıcısına yanıt
    Hoş bulduk
    Arkadaş K5 plus alabilir ama bunu şu şekilde düşünmeliyiz. İnsan gözünde evet çok fark yaratmayacak ama bataryayı daha çok yoracaktır. Şahsen K5 öneriyorum. Bu batarya ve cpu için FHD biraz yersiz olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeftonesOT -- 25 Kasım 2016; 17:18:53 >
  • Katılıyorum ve plus modeli keşke HD olsaymış derim.
    Ya da 3000 mAh batarya. Çok şey istedik.
    Plus modeli bence düşünmeyin. Yukarıda ki sebeplerden dolayı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: El7is

Katılıyorum ve plus modeli keşke HD olsaymış derim.
    Ya da 3000 mAh batarya. Çok şey istedik.
    Plus modeli bence düşünmeyin. Yukarıda ki sebeplerden dolayı.

Düz modelde karar kıldık.

Şuradan alacağım ama ilan sahibi bi acayip yazmış acaba bir farklilik mi var diye düşünüyorum. Kendime almayacağım sorun çıksın istemiyorum. Bi fark yok degil mi bakar misiniz

m.n11.com/lenovo-sp-pa2n0046tr-k5-a6020a41-8-cores-2gb-ram-16gb-sd-destek-P138228048

• Üründe sorun yok ama illa ki bu telefonda karar kıldığınıza emin misiniz? Çünkü bu fiyata üstte de belirttiğim alternatifler var. İncelemenizi öneririm.
  • Düz model bu değil ki. A6020a40 olacak.
    http://urun.n11.com/cep-telefonu/lenovo-k5-P125844130
    A6020A41 modeli de uyar aralarında fark yok uyumlu modeller. Tek farkı TR'ye gelen varyant A6020A41 modeli. Almasında bir sorun yok romlar vs. uyuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeftonesOT

Üründe sorun yok ama illa ki bu telefonda karar kıldığınıza emin misiniz? Çünkü bu fiyata üstte de belirttiğim alternatifler var. İncelemenizi öneririm.

İlk mi4 baktim da hafiza karti destegi yok,vazgectim.

. plusa da gerek yok.

Baska öneriniz varmiydi daha onceki sayfalarda? Bir de Zte bladeler vardi ama şimdi onu da hiç kullanmadim heyecana gerek yok dedim onu da eledim.

• çinden aldığım telefon k5note k52e78 diye geçiyordu geldiğinde üzerinde 5.1 tablet romu vardı ayarlarda en altta telefon hakkında bölümünde tablet hakkında yazıyordu ve sistem güncelleme yeri yoktu. ve yarı ingilizce-çince-türkçe karışıktı. bugün needrom diye bi siteden uluslararsı bir rom yükledim android 6 tam türkçe. telefon tam anlamıyla süper oldu parmak izi-4g falan diğer özellikler tam çalışıyor hiçbir sıkıntı yok. yükseltmek isteyen olursa yardımcı olurum
  • Htc 820 varmış 799 TL.
    Bir bakın isterseniz.
    Butceyi fazlaca aşıyor o teşekkürler yine de

• 
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.