Şimdi Ara

Lenovo Türkiye'ye geldi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
182
Cevap
1
Favori
6.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türkçe siteye telefonlar eklendi, çok yakında etiketi ile.
    a ve s serisinden de telefonlar var düşük fiyat seviyesindeki telefonlar da bomba olacak üst seviyede
    aynı zamanda daha önce görmediğim huawei g7 özelliklerine denk full metal bir pro olmayan z2 de var. metal kasa ve 5.5" ekran ile. 1000tl altına gelirse çok ilgi çekecektir.

Lenovo Türkiye'ye geldi

Lenovo Türkiye'ye geldi

• Uygun fiyattan gelirse kesinlikle tutar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yalnız Yolcu

Uygun fiyattan gelirse kesinlikle tutar

vibe z2 pro lg g3 den çok daha ucuza satılıyor satıldığı ülkelerde. oradan hesap edin.
    hindistanda z2 pro 33000RS lg g3 ise 40000RS
    ki hem ekran kalitesi hem materyal hem kamera konularında lenovo daha önde.
    tek eksisi z2 pro ya lolipop gelecek ama sanırım lg g3 daha erken alıyor. buna da eksi derseniz...

bu arada benim aklım pro olmayan z2 ye kaydı. oda çok can alıcı bir telefonmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eofdred -- 3 Ocak 2015; 10:29:26 >
  • Telefonların teknik özellikleri toplam 9 cihaz ile giriş yapıyorlar, detaylara buradan ulaşabilirsiniz, başlık açıldı

Özellikle Z2 ve X2 ile orta seviye de rekabet oldukça artacak gibi görünüyor, tabii fiyat çok önemli.

Kardeşi Huawei'nin G7 için uyguladığı fiyat politikasına uygun piyasaya sürerse kısa sürede adından çokça söz ettirir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @iSS -- 3 Ocak 2015; 10:57:15 >
  • eofdred E kullanıcısına yanıt
    z2 de gayet güzel sadece bunların arka kamera kısmının tasarımını sevmedim eski telefon havası vermiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • X2 yi nasıl satacaklar bilmiyorum z2 varken. Bakalım

• Bu arada orta seviy pro olmayan z2 de bile optik sabitleme var kamerada.

• Valla arkadaşlar kendim k910 kullanıcısıyım babama da geçen hafta yurtdışından getirilen bir x2 aldım 900 e telefona bayıldım gerek malzeme kalitesi gerek stabilization çok hızlı bir telefon. Kamerası samsung s5 in yanına yaklaşamaz falan ama kötü değil diyebilirim. Bunun yanında malum 8 çekirdek cihaz bu da performansı etkileyecektir. Browser performansı zaten lenovo larda çok hızlı onda bir sıkıntı yok. En ilgimi çekenlerden biri de telefon oldukça hafif kuş gibi zaten 120 gr. diye biliyorum. 5 inc boyutu da büyük telefon kullanmayanlar için (malum benim gibi amiral kullananlar ufak telefona kıllanıyorlar :)) gayet güzel. Dokunmatik olarak çok hassas gercekten tasarım benim çok hoşuma gitti. Eğer telefon 1000 e falan satılırsa kasıp kavuracağından hiç şüphem yok biran önce de gelse de başlasalar sıkmaya başladı ayrıca

• Çok önemli mi bilmiyorum ama antutu dan 47000 puan almıştı onu da belirteyim unutmadan

• quote:

Orijinalden alıntı: eofdred

quote:

vibe z2 pro lg g3 den çok daha ucuza satılıyor satıldığı ülkelerde. oradan hesap edin.
    tek eksisi z2 pro ya lolipop gelecek ama sanırım lg g3 daha erken alıyor. buna da eksi derseniz...

Hocam Z2 nin özelliklerinde işlemci kısmı Snapdragon s801 2.5 ghz yazarken teknik özelliklere tıklayınca 1.2 ghz 64 bit işlemci yazıyor.Bunlardan hangisi doğru?

• quote:

quote:

quote:

Hocam Z2 nin özelliklerinde işlemci kısmı Snapdragon s801 2.5 ghz yazarken teknik özelliklere tıklayınca 1.2 ghz 64 bit işlemci yazıyor.Bunlardan hangisi doğru?

Hocam snapdragon 801 2.5 olan z2 nin Pro modeli. Z2 olan ise snapdragon 1.2 olan o başka

• quote:

Orijinalden alıntı: mali198534

quote:

quote:

quote:

Hocam snapdragon 801 2.5 olan z2 nin Pro modeli. Z2 olan ise snapdragon 1.2 olan o başka

Hocam ama z2 ye tıklayınca gelen özelliklerde yazıyor bu özellikler ondan sorayım dedim

• mali198534 M kullanıcısına yanıt
    Vibe x2 mi k910 mu

• P780-s860 gibi uzun pil omru sunan telefonlar gelmeyecek mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: ali_ali12345

Vibe x2 mi k910 mu

Valla kardeşim zor seçim ama x2 nin ekranı k910 a göre daha canlı ama Bataryası nın çok uzun gideceğini sanmıyorum bunun kadar. Performans olarak da ikisi arasında bir fark olacağını da sanmıyorum. Ama heralde yine de k910 derdim en önemli nedenim ise büyük telefona alıştım öbürü ufak kalıyor Akıllı telefona ufak telefonla girsem sıkıntı olmazdı heralde ama şimdi 5.5 inç altındakiler kesmez

• Z2nin pro olmayanı güzelmiş ne kadar olurki burda

• Olay tamamen fiyat ile ilgili bundan sonra umarım saçma bir fiyatlandırma ile çıkmaz telefonlar.

• Z2 pro bence note3 ten en az 200-300 TL alta satılmalı ki milletin samsung yargısını yıksınlar başka türlü zor bana göre.

• Lenovo dada xiaomi dede kilit nokta fiyat
    lenovo ne zaman satisa cikacak. Onumuzeeki hafta turkiye ee bir lansman mi ne yapacakmis dogrumudur

• quote:

Orijinalden alıntı: teardrop2882

Lenovo dada xiaomi dede kilit nokta fiyat
    lenovo ne zaman satisa cikacak. Onumuzeeki hafta turkiye ee bir lansman mi ne yapacakmis dogrumudur

Valla lenovoda xiaomi gibi girdik girecek sonra bu yıl sadece bilmem nereye gidecek muhabbeti olmayacağı kesin. Ocak ayı içinde satılacak resmi olarak açıklamalar geldi tam gün ya da hafta vermiyorlar ama benim şahsi fikrim 10-15 gün içinde fiyatlar satış zamanı belli olur

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.