Şimdi Ara

LENOVO S960 A ROM YÜKLEME (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
4
Favori
11.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • evet ustam gri kutulu şebe ayarlarında sadece Avea gözüküyor diğerleri gözükmüyor Avea hattı taktım sorun yok. Telefonda modem dosyası falan varmış onla ilgili birşeyler okudum ama acaba ondan olabilir mi
  • bu gri kutu olanlar refurbished oluyor genelde. Ben daha önce 3 tane aldım ve hepsi sorunlu çıktı. Sizinkinde de bu şekilde bir sorun olabilir.
  • Anladım ustam. Çok sağolasın
  • Arkadaslar benim telefonda sadece avea ile calisti vodafone da sim karti gormuyor napabiliriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • costan1980 kullanıcısına yanıt
    Siz de mi yeni rom attınız. Ben sorunu çözemedim. Avea pttcell falan görüyor. Modem dosyası silinmiş olabilir mi. İnternette araştırdım biraz ama tam emin değilim. Bu işlerden pek anlamıyorum açıkçası.
  • Benimkisi kendiliginden cözüldü baska bir vodafone taktim bu sefer çalisti

• Arkadslar s 960 alacagim on ve arka kameradi bataryasi is gorurmu belki bu tel eski ama fiyati ve marka oldugu icin tetcihim bu arada 2000 mah batarya gunu kurtarmiyor galiba yorum alabilirmiyim bu telefon icin .olmadi etotalkta elephone 7000 var 180$ para biriktiririm tipi cok guzel cunku

• Kamera çekimi güzel. Ön kamerası da hoşuma gitti. Bataryası hakkında pek bilgim yok fazla kullanma fırsatım olmadı. Bir de şebeke çekimi bir iki diş düşük diğer telefonlara göre. %100 Türkçe olsa süper olacakmış. En çok sevdiğim yani çok ince ve zarif bir telefon. Hafıza durumunu kontrol edin benimki 8 GB gözüküyordu. Çünkü hafıza artırılmıyor. Benimkinde mi problem var yoksa programlar mı yer kaplıyor bu konuda pek bilgim yok.
  • Arkadaslar cinden s8+ ya da vibe x2 almayi planliyorum. Turkce dil secenegi olanlari alsak rom yuklemeye gerek kalir mi neden rom yukleniyor bilmiyorum cahilligime verin lutfen. Bir de cift sim kartli bu telefonlar ben tek sim kart kullanacagim tek imei kaydi yapsam sorun olur mu. Simdiden tesekkur ederim arkadaslar. Ha bir de root diye bir olay varmis root atmadan imei degismiyor mu? Bu konularda cok yardima ihtiyacim var. Yardimci olabilecek bir arkadas varsa ozelden mesaj gondersin lutfen. Acil yardimlarinizi bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asyaybarsberk -- 1 Mayıs 2015; 17:03:39 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar elimde fazladan S960 kahverengi silocon kilif var.
    İlgilenen dm atabilir.

• Arkadaşlar aşağıdaki linkteki lollipop upgrade i yükleyen var mı? Düzgün çalışıyor mu?

http://cloudwire.co/lenovo-vibe-x-s960/

• Çok uğraştım yapamadım. Ben de sattım kurtuldum
  • adminia A kullanıcısına yanıt
    Merhaba bende s960 var yarim turkce bunu nasil tam turkce yapabilirim yardimci olurmusunuz birde bazi programlar kalkmiyor mesela clean master du batery bunlar icinde kurulu gelmis ve ingilizce turkce indirdim ama fabrika surumu var diyor ve kapaniyor simdiden tsk

• http://www.needrom.com/download/lenovo-s960-vibeui-2-0-multilang-gapps-root/
    bu adresteki rom kullandığımız en stabil rom. Bunu yükleyin hem root işini hemde türkçe işini halletmiş olursunuz.
  • bende lenovo s960 kullanıcısıyım önerebileceğiniz tam türkçe rom varmıdır sürümü önemli değil stabil olsun türkçe olsun yeter
  • konuyu hortlattığım için özür ama ben lenovo S960 için şu linkteni indirdimhttp://www.needrom.com/download/lenovo-s960-vibeui-2-0-multilang-gapps-root/ ancak aygıt yöneticisini açıyorum tel kapalı iken pc ye bağlıyorum bağlantı noktalarının altında proleder bir görünüyor sonra hemen kayboluyor bu yüzden rom yükleyemiyorum bana bu konuda yardımcı olabilecek bir arkadaş varmı. Telefonda sadece ingilizce ve çince var internete girince tüm cince oluyor bu yüzden acil yüklemem lazım yardımcı olacak arkadaşların yardımlarını bekliyorum. Yükleme yapmak istediğimde resimdeki hatayı veriyor. Teşekkürler.
     LENOVO S960 A ROM YÜKLEME

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saycan -- 20 Ağustos 2015; 22:08:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: saycan

konuyu hortlattığım için özür ama ben lenovo S960 için şu linkteni indirdimhttp://www.needrom.com/download/lenovo-s960-vibeui-2-0-multilang-gapps-root/ ancak aygıt yöneticisini açıyorum tel kapalı iken pc ye bağlıyorum bağlantı noktalarının altında proleder bir görünüyor sonra hemen kayboluyor bu yüzden rom yükleyemiyorum bana bu konuda yardımcı olabilecek bir arkadaş varmı. Telefonda sadece ingilizce ve çince var internete girince tüm cince oluyor bu yüzden acil yüklemem lazım yardımcı olacak arkadaşların yardımlarını bekliyorum. Yükleme yapmak istediğimde resimdeki hatayı veriyor. Teşekkürler.
     LENOVO S960 A ROM YÜKLEME

Sp flash tools versiyonunu değiştirip yeniden yüklemeyi dener misin?

• ben sorunun yanıtını buldum. cevabı bu linkte.http://www.needrom.com/download/lenovo-s960-vibeui-2-0-multilang-gapps-root/comment-page-10/#comments

yaptım ama bu seferde DA DL yi çeklemeden başlattım sonra unuttum diye durdurdum yeniden yapayım dedim ama artık çok geçti telefon brick oldu . ne yapacağım bilmiyorum. gitti telefon artık açılmıyor.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.