Şimdi Ara

LENOVO S960 A ROM YÜKLEME (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
4
Favori
11.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çok teşekkürler arkadaşım sayende düzelttik... :) türkçe bir rom umuz oldu...
    Lenovo_S898t+_S525_140401 romda sıkıntı yok FLASH TOOL DA .DL... tıklama ile halloldu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokseller -- 8 Ağustos 2014; 2:34:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokseller

çok teşekkürler arkadaşım sayende düzelttik... :) türkçe bir rom umuz oldu...
    Lenovo_S898t+_S525_140401 romda sıkıntı yok FLASH TOOL DA .DL... tıklama ile halloldu...

imei olayını nasıl hallettin hocam ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İmei restorasion-backup

imei1.txt ve imei2.txt dosyaları telefonunuzu hafızasında yuklu olarak gelmekte, eğer  yoksa ekteki imei1 ve imei2 txt dosyalarındaki 111111111111 ve 22222222222222 yazan yere 15 haneli imeilerinizi girip onları da  yukleyebilirsiniz

1- terminal.apk uygulamasını ve imei1, imei2.txt dosyalarını telefonun hafızasına atın. telefonun sim kartlarını çıkartın
    2-attığınız yerden kurun (muhtemelen önceden kurulu olması lazım)
    3-imei1.txt dosyasını telden HTMLviewer uygulaması ile açın
    3-açdığınız txt dosyasındaki herşeyi ekrana basılı tutarak "tümünü seç" seçeneği ile seçin ve kopyalayın (not: eğer kopyalama işlemini yapamazsanız terminal uygulamasına noktası virgülüne kadar el ile de yazabilirseniz aynı şekilde çalışır)
    4-kurduğunuz terminal uygulamasına girin ve   ekrana  su  yazıp sağ alt köşedeki entere basın (superuser izin isteyecektir, izin verin)-(su not found derse telefon root suz dur, root yapmak gerekli)
    5-ekrana kasalı tutun ve kopyaladığınız text i yapıştırın
    6-Aynı işlemi imei2.txt deki dosya içinde yapın, kopyalayın yapıştırın, enter a basın
    7-exit ile programdan çıkın
    8-teli kapatıp sim kartları takın yeniden açın
    9-*#06# ile imeleri kontrol edebilirsiniz, olmamış ise ya tel. rootlu değildir, yada text dosyasını eksik kopyalamışsınızdır

• gokseller kullanıcısına yanıt
    yardımcı olabildiysek ne mutlu bize hocam
  • Lenovo A850+ için imei değişimi. Telefon rootlu olmalıdır, Vroot programı ile kolayca root edebilirsiniz
    (eğer telefonunuz root edilmemişse)

imei.exe download from here:
    http://www.mediafire.co...91c0grq12b2xt0/imei.rar

Vroot for root:
    http://www.mediafire.co...cid1005_7337ba1e_89.exe

Bütün MTK telefonlarda çalışır.

Not: Cihaz köklü olmalıdır!
    C IMEI klasörün içindeki dosyaları ayıkla: bilgisayarınızdaki C\ Documentes and Settings \ User \

Bir komut istemi açın
    ---------------------
    -Basın Windows Tuşu + R
    -In cmd run kutusu türü
    -enter tuşuna basın (imei.exe. programını tutup siyah ekran cmd ye atın)
    -Siyah bir pencere yazı ile görünecektir

-Enter aşağıdaki metni:
    imei.exe <15digit_IMEI_1> <15digit_IMEI_2>

(örnek: imei.exe 123456789111111 123456789111111)

Enter tuşuna basın

Verdiğiniz iki IMEI doğru biçimde iseniz MP0B_001_NEW isimli dosya olacak (C\ Documentes and Settings \ User \ )DOSYA BURAYA ÇIKIYOR.

root explorer veya es dosya yöneticisi ile root gerekli gizli dosyaları göster işaretli olacak.
    Telofon hafızasına belirtilen yere kopyalayın,eski dosyanın ismini değiştirim yeni dosya aynen kalacak, okuma yazma izinlerini verin tamamdır...
    Kopyalamak - sistemde olmak r / w ihtiyaç gerekir:
    / data/nvram/md/NVRAM/NVD_IMEI/MP0B_001
    YOU TUBE VİDEOSU :http://www.youtube.com/watch?v=c_SRdyZ7DAk

• Bütün MTK telefonlarda çalışır.

http://www.youtube.com/watch?v=c_SRdyZ7DAk

Lenovo A850+ için imei değişimi. Telefon rootlu olmalıdır, Vroot programı ile kolayca root edebilirsiniz
    (eğer telefonunuz root edilmemişse)

http://www.mediafire.co...91c0grq12b2xt0/imei.rar

Vroot for root:
    http://www.mediafire.co...cid1005_7337ba1e_89.exe

Bütün MTK telefonlarda çalışır.

Not: Cihaz köklü olmalıdır!
    C IMEI klasörün içindeki dosyaları ayıkla: bilgisayarınızdaki C\ Documentes and Settings \ User \

Bir komut istemi açın
    ---------------------
    -Basın Windows Tuşu + R
    -In cmd run kutusu türü
    -enter tuşuna basın
    -Siyah bir pencere yazı ile görünecektir
    İmei.exe prosunu içine atın

-Enter aşağıdaki metni:

(örn: imei.exe 123456789111111 123456789111111)

Enter tuşuna basın

Verdiğiniz iki IMEI doğru biçimde iseniz MP0B_001_NEW isimli dosya olacak (C\ Documentes and Settings \ User \ )DOSYA BURAYA ÇIKICAK
    oluşturulabilir. şimdi sen
    bu sd koymak ve telefona bu ekleyebilirsiniz.

Telon hafızasını es dosya yöneticisi veya root explorer ile gizli dosyaları göster işaretli olacak

eski dosya adını değiştirin ,yenisi kalsın okuma yazma izinlerini verin tamamdır.

• Bütün MTK telefonlarda çaly?yr.

http://www.youtube.com/watch?v=c_SRdyZ7DAk

Lenovo A850+ için imei de?i?imi. Telefon rootlu olmalydyr, Vroot programy ile kolayca root edebilirsiniz
    (e?er telefonunuz root edilmemi?se)

http://www.mediafire.com/download/x91c0grq12b2xt0/imei.rar

Vroot for root:
    http://www.mediafire.com/download/wb2ydc9j3bgp2hh/VRoot_1.7.3.4863_english_cid1005_7337ba1e_89.exe

Bütün MTK telefonlarda çaly?yr.

Not: Cihaz köklü olmalydyr!
    C IMEI klasörün içindeki dosyalary ayykla: bilgisayarynyzdaki C\ Documentes and Settings \ User \

Bir komut istemi açyn
    ---------------------
    -Basyn Windows Tu?u + R
    -In cmd run kutusu türü
    -enter tu?una basyn
    -Siyah bir pencere yazy ile görünecektir
    Ymei.exe prosunu içine atyn

-Enter a?a?ydaki metni:

(örn: imei.exe 123456789111111 123456789111111)

Enter tu?una basyn

Verdi?iniz iki IMEI do?ru biçimde iseniz MP0B_001_NEW isimli dosya olacak (C\ Documentes and Settings \ User \ )DOSYA BURAYA ÇIKICAK
    olu?turulabilir. ?imdi sen
    bu sd koymak ve telefona bu ekleyebilirsiniz.

Telon hafyzasyny es dosya yöneticisi veya root explorer ile gizli dosyalary göster i?aretli olacak

eski dosya adyny de?i?tirin ,yenisi kalsyn okuma yazma izinlerini verin tamamdyr.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokseller -- 8 Ağustos 2014; 20:39:29 >

• arkadaşlar merhaba,
    lenovo s960 da android 4.2.2. sürümünü kullanıyorum,
    yazınız çok güzel ve faydalı olmuş teşekkür ediyorum,
    yalnız özellikle merak ettiğim bir husus var,
    s960 da şebeke, wireless anten çekim gücünde normal cihazlardan 1-2 kademe düşük olduğunu gördüm bu kullandığım roomlamı alakalı yoksa telefonun özelliğimidir?
    siz böyle bir problem yaşıyormusunuz?
    teşekkürler
  • Romla ilgili olsa gerek s860 s660 hepsinde aynı sorun var. Cihaz 4.4 vibe romda cihaz jet ama

• ramco77x kullanıcısına yanıt
    4.4. vibe romda cihaz jet derken şebeke , wireless çekim gücünümü kastediyorsunuz?
    4.4. vibe romun türkçe dil seçeneği varmı nasıl kullanıyorsunuz?
    yine 4.4. de google play store çalıştıramamıştım sizde çalışıyormu? teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tbluee -- 14 Ağustos 2014; 9:47:37 >
  • tbluee T kullanıcısına yanıt
    4,4 un henuz türkçesi yok malesef
  • ramco77x kullanıcısına yanıt
    peki google play store çalışıyormu, şebeke ve wireless çekim gücünde bir sıkıntı yaşamıyormusunuz?
  • tbluee T kullanıcısına yanıt
    bilgim yok cihaz bende değil artık
  • gokseller kullanıcısına yanıt
    gökseller merhaba,
    lenovo s960 vibe x kullanıcısıyım,
    cihaza 4.2.2. room attık mrlocale ile türkçeleştirdik ve google play çalışıyor,
    ancak bu romda türkçe dil seçeneği yok,
    acaba 4.4. de google play çalıştırılabilir mi?
    telefondan çok memnunum ancak şebeke ve wireless çekim kalitesi normal telefonlardan 1-2 diş düşük,
    bunun sebebi room olabilir mi yoksa cihazın bir özelliğimidir anlayamadım.
    ilk üzerinde gelen 4.4. ile bir süre kullansaydım anlayacaktım ama şimdi sorunun nedenini anlayamadım.
    s960 kullanan arkadaşlar varsa lütfen şebeke ve wireless çekim gücünde sıkıntı yaşıyorlarmı bilgi verebilirseniz sevinirim. teşekkürler
  • Lenovo S8 gold warrior kullanıcısıyım,needrom dan uygun romu bulup denenmeli.

• Selamlar,

Bende lenovo vibe x s960 var. IMEI değiştirmeden önce güncelleme yaptım. Şimdi vroot ile root geri getiremiyorum. Ne yapmam lazım?

Şimdiden çok teşekkürler!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salvo87 -- 10 Eylül 2014; 0:04:22 >
  • salvo87 S kullanıcısına yanıt
    rootgenius programının çin sürümünüyle rootlayabilirsin,
    telefonunda şebeke, wireless çekim güçleri nasıl?
  • Dünden beri Gelen çağrılarımda "Maalesef com.android.phone işlemi durdu ". hatası almaya başladım. Tecrübe eden arkadaş oldumu?
  • Valla ben iki haftadır her yöntemi denedim, şu imei'yi değiştiremedim :) Keşke bi tek android çağrılarımı durdursa.. Siz hangi yöntemle imei değiştirdiniz?
  • Yukarıda anlatmıştım.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.