Şimdi Ara

★★Lenovo P70-A Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü★Herşey İlk Sayfada★8.1 Romları Geldi★ (519. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.310
Cevap
127
Favori
528.748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 517518519520521
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gunman233

quote:

Orijinalden alıntı: setbilgi

burdakiler bu telefonu aliexpress ten alıyorlar bilmeden,o yüzden geliyor bu telefonlar.bir çözüm bulmam lazım buna. :(

Çözümü yok ne yazık ki. Modem donanım farkı var.

hocamm bir sorum olacak. ben bu root işini falan bilmiyorum, pek anlayamadım ama sanırım telefonu daha da iyileştiriyor. siz birkaç dosya yüklemişsiniz, onlara bakındım da sanırım çeşitli roomlar var. ben sorumu daha da kısaltayım, bu telefon için en iyi room hangisidir? benim için öncelik sade olsun ve ses kalitesi artsın. bir de sizin bunları anlattığınız bir konu vaf mı? şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İlk mesajda gerekli linkler ve anlatım var. Biraz araştırın işlemler kolay, dokümanlar var kimse anlatmaz gerek de yok. Benim imzama bakarsanız gerekli linkler dosyalar vs var içinde. Sense v2 rom önerebilirim tr dil ve dolby atmos entegre. Veya cm 12.1 + dil paketi + dolby atmos katabilirsiniz. Wiko rom ise daha da uzun şarj verir. Kitkat s134 son sürüm stock rom + twrp ve Root da önerilir. Viper4android ile ses kalitesi çok iyi dolby atmosa nazaran daha da iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gunman233 -- 25 Mart 2016; 20:13:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: byaahmet

quote:

Orijinalden alıntı: MÜŞAVİR

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Lene

Bende Vodafone'de var.Onda uyumlu değil mesajı geliyor.surda 1 Nisana bir şey kalmadı.Belli olur.

Aynen bu sorun vodafonede var 4g uyumlubtel listesi guncelbdegil demek ki.

Operatör telefonlarını sattırmak için izledikleri bir politika. Etik değil ama maalesef ticaret anlayışları bu kadar acz içinde firmalarımızın.

Bu arada gg ve world kampanyası ile telefon 624,00 tl ye denk geliyor. Alınır mı?

evet tabiki alinir ama sizin icin telefon da ne onemli mesela bu telefonda
    kamerasi ve ses disinda fiyat performans batarya olarak ustune yok...Soyle pil suresi daha once gordunuz mu.
    ★★Lenovo P70-A Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü★Herşey İlk Sayfada★8.1 Romları Geldi★

Hocam ben neden en fazla 5-5:30 saat görüyorum var mı bunun bir taktiği

• Arkadaşlar pil ömrünün uzun olması için tavsiye edeceğiniz bir şey varmı?

• Bilmiyorm neden boyle oldu. 200e raziydik ama 400 fazla. Artk alip kendimiz takicaz garanti yalan olacK tabiki.

Dikkat edin telefnlariniza :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Heroes3444 H kullanıcısına yanıt
    Bazı şansızlarda durum böyle yapacak bir şey yok.Tek değilsin merak etme bende de durum öyle.

• KEOPS_2 K kullanıcısına yanıt
    Aynı durum bana da oldu. Ne yapmamız gerekiyor?

• hector81 kullanıcısına yanıt
    Şarj bitmesini bekle kapansın sonra şarj'a tak aç, bu şekilde yaptım.
  • ben de rekor şatj sürelerini alamıyorum ama pc olmadığjndan hep telefondayım, ondan kulşanımım yoğun. benim bir sorum daha olacak, birini aramak istediğim zaman telefon çalmıyor ilk. sonra kapatıyorum, ikinci aramada çalıuor. telefınla konuşmamı bitirdikten sonra ise bir sürü progtam açıldığını görüyorum. bunun b'f çözümü var mı yoksa normal mi? ek olarak kulaklığım normalde daha çok ses verirdi. ha yine tatmin edici ama. telefonu yeni aldığım için soruyoruö, telefonda sorun varsa geri vereceğim. sorunları algılamak için bir uygulama var mı acaba?

not: yazım için şimdiden pardkn, tabletteyim.

• hocam sağolasın sonunda kitkat'a döndüm. ben telefonu hiç açılmadığı için garantiye verdiğimde (teleservice) s141 - 5.1 lollipop güncellemeli telefon geri gelmişti, şimdi kitkat'a dönünce resmen huzur buldum. 5.1'e güncellemeyi düşünen arkadaşlar varsa diye yazıyorum, GÜNCELLEMEYİN! telefonu basit kullanan biriyim, yani internete teklemeden girsin, şarjı uzun gitsin, kamerası da piyasa göre boktan olsun benim için yeterli, launcher falan da kullanmıyordum, root işlemi de yapmamıştım yani kitkat'ın şu haliyle bile gül gibi geçiniyordum. ne zaman telefon garantiden lollipop ile döndü, 1 hafta dayanabildim. ki daha önce bilgisayara dahi format atmamış biriyim :) "ulan bozulursa da bozulsun" diyerek kitkat'a döndüm, lollipop o derece yıldırdı beni. şimdilik sorun yok çok şükür.

lollipopta gördüğüm eksiler:

+ whatsapp space tusu çok küçük, kelimelerin yarısı bitişik çıkıyor. en çok buna ayar oldum.

+ bazen arayan kişi üstte minnacık gözüküyor, lan tüm ekranı kaplatsana?! hani dikkat etmesem anlamayacağım aradığını.

+ dedikleri gibi çift tıklama yok, bide internetten o sırada ne kadar kullanıldığını gösteren ikon da gitmiş.

+ Hiç kitlenmeyen telefon lollipop'ta iken kitlendi.

• hocam sağolasın sonunda kitkat'a döndüm. ben telefonu hiç açılmadığı için garantiye verdiğimde (teleservice) s141 - 5.1 lollipop güncellemeli telefon geri gelmişti, şimdi kitkat'a dönünce resmen huzur buldum. 5.1'e güncellemeyi düşünen arkadaşlar varsa diye yazıyorum, GÜNCELLEMEYİN! telefonu basit kullanan biriyim, yani internete teklemeden girsin, şarjı uzun gitsin, kamerası da piyasa göre boktan olsun benim için yeterli, launcher falan da kullanmıyordum, root işlemi de yapmamıştım yani kitkat'ın şu haliyle bile gül gibi geçiniyordum. ne zaman telefon garantiden lollipop ile döndü, 1 hafta dayanabildim. ki daha önce bilgisayara dahi format atmamış biriyim :) "ulan bozulursa da bozulsun" diyerek kitkat'a döndüm, lollipop o derece yıldırdı beni. şimdilik sorun yok çok şükür.

lollipopta gördüğüm eksiler:

+ whatsapp space tusu çok küçük, kelimelerin yarısı bitişik çıkıyor. en çok buna ayar oldum.

+ bazen arayan kişi üstte minnacık gözüküyor, lan tüm ekranı kaplatsana?! hani dikkat etmesem anlamayacağım aradığını.

+ dedikleri gibi çift tıklama yok, bide internetten o sırada ne kadar kullanıldığını gösteren ikon da gitmiş.

+ Hiç kitlenmeyen telefon lollipop'ta iken kitlendi.

kitkat'a dönmeyi düşünen arkadaşlar varsa forumun şu başlığından da çok fayda gördüm:http://forum.donanimhaber.com/m_108354496/tm.htm

• quote:

P70 için Stock ve Custom Romlar, önerilen programlar, gerekli dosyalar vs upload ettim ve devam ediyorum. Klasörü paylaşıma açtım takip edebilirsiniz;
    https://mega.nz/#F!iwUSAQpJ!JDpNGiKzQJFkyUDdt15_zQ

İncelemek için bir bakayım dedim ancak bu web sayfası görüntülenemiyor demekte

• omeryilmaz035 O kullanıcısına yanıt
    Link çalışıyor.
    Not; Mobilden girmek için mega uygulamasını kurmaya yönlendirir. Telefona mega kurmanız gerekir.

• quote:

Link çalışıyor.
    Not; Mobilden girmek için mega uygulamasını kurmaya yönlendirir. Telefona mega kurmanız gerekir.

Gunman reyiz yetişmiş hemen sağolsun

• Android'in karışıklığı haricinde telefondan son derece memnunum, Çarşamba öğleyin açtım telefonu kurcalamaya devam ettim hep wifi ile Perşembe günü hattımı taktım ve akşama kadar ağırlıklı olarak 3g ile kullandım, yine kurcalamaya devam ettim. Bu gün sabah evden çıkarken şarj 20'deydi ve ben gönül rahatlığı ile evden çıktım, şarjı saat 15'e kadar yüzde 5'e geldi ve ben kapanıyorum artık uyarısı verdi.

Yani toplamda 2 gün bekleme ve 8 saat ekran süresi elde ettim ki; telefonu almadan önce bu durumu anlatsalar; hadi canım derdim sanırım.

Şarjı ve hızı çok çok iyi bence. Düşünenlere şiddetle tavsiye ederim.
  • Benim p70 in cami da kırıldı. 3telefon sepayla beraber düştü benimki kırıldı.alt tuslar calismiyor,catlaklarda öyle. Ekran fiyatlarına 180-200demişlerdi umarım öyledir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Invisible Pink Unicorn

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MÜŞAVİR

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Lene

Bende Vodafone'de var.Onda uyumlu değil mesajı geliyor.surda 1 Nisana bir şey kalmadı.Belli olur.

Aynen bu sorun vodafonede var 4g uyumlubtel listesi guncelbdegil demek ki.

Operatör telefonlarını sattırmak için izledikleri bir politika. Etik değil ama maalesef ticaret anlayışları bu kadar acz içinde firmalarımızın.

Bu arada gg ve world kampanyası ile telefon 624,00 tl ye denk geliyor. Alınır mı?

evet tabiki alinir ama sizin icin telefon da ne onemli mesela bu telefonda
    kamerasi ve ses disinda fiyat performans batarya olarak ustune yok...Soyle pil suresi daha once gordunuz mu.
    ★★Lenovo P70-A Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü★Herşey İlk Sayfada★8.1 Romları Geldi★

Hocam ben neden en fazla 5-5:30 saat görüyorum var mı bunun bir taktiği

Bilmiyorum ama ben size kendi kullanimdan ornek vereyim evde wifi disarda mobil surekli acik sadece mailler senkronizasyonu acik vede ekran parlakligini minumumda (nedense karanlikta min aydinligi kisiyorum o bile fazla geliuor)tutuyorum birde oyun falan ne yuklerim nede oynaarim sadace

• Üstün güç tasarruf modunun altındaki ekran ve gpu tasarrufu performans kaybı olmadan optimize ederekmi tasarruf yapıyo ve işe yarıyormu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MehmetEmin95 -- 26 Mart 2016; 4:04:38 >
  • Şu antivirüs para kesme olayı nedir yahu? Herkeste kestiler mi böyle para filan? Eğer böyle bir durum varsa o programı kaldıralım. Gerçi stok program root filan atmadan kaldıramayız sanırım. 🤔 Hangi program bu bahsettiğiniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Peerless kullanıcısına yanıt
    Security uygulaması. Devre disi bırakılabilir. Ben kullanmiyorum bir eksiklik hissetmiyorum

• 
Sayfa: önceki 517518519520521
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.