Şimdi Ara

★★Lenovo P70-A Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü★Herşey İlk Sayfada★8.1 Romları Geldi★ (510. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.310
Cevap
127
Favori
528.748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 508509510511512
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Rehber ve mesajlarda yanıt vermeme sorunu bende de var. Çok kişide var anlamadm bu forumda kimsede yok. Güncellemeyle düzeliyormuş facebookta birileri öyle yazmış ama ben henüz denemedim. Çok can sıkıcı valla telefonun sorunu yok gibi anlatılıyor her yerde.ayrıca whatsappta ve telegrama mesajlar geç geliyor çoğu zaman açmasan göremiyosn mesajları bu sorun da birçok kişide var ama burda kimsede yok. Format attım hiç düzelme olmadı. Şarjı ömrü benimkinin de belirgin azaldı bir gün anca yetiyor şu an hiç oyun oynamam.
    Öyle yani pişman oldum açıkçası bu sorunlara çare bulamadım. Bulan olursa çok duamı alır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Babama bu telefonu almış bulunuyorum. Ekran büyüklüğü ve batarya kapasitesi olarak tam onun aradığı cihaz diye düşünüyorum. Tek merak ettiğim konu var; daha önceden de başlığı takip ettim birkaç gün ve lolipop tavsiye edilmiyordu. Durum hala aynı midir? Ona göre gerekli kurulumları yapıp kendisine teslim edeceğim. Sorunsuz kullansın istiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fredegar kullanıcısına yanıt
    Rehber sorunu 3-4 kişide görüldü biri hariç hepsinde çözüldü kişi yöneticisi verileri silip Whatsapp kaldırıp yeniden kurup rehber senkronizasyonu yeniden yapınca. (çoğu kişide hiç olmadı, ben Ağustos ayından beri kullanıyorum hiç olmadı. Bu rehberden değil rehbere müdahale eden başka programlardan nadiren kaynaklanan bir sorun) Mesaj gelmemesi ise güncelleme sonrası fabrika ayarlarına alınmaması (wifi de) veya modem kaynaklı. Bu konular defalarca konuşuldu, kimse zahmette bulunmaz artık bıkkınlık geldi, forumu tarayıp ilk mesaja bunlar eklenebilirdi.

""Konu sahibi uğramıyor artık. Devralacak biri de çıkmadı."

• Peerless kullanıcısına yanıt
    Lolli ile ön kamera bende belirgin rezalet duruma geldi.Kitkatta çift tıkla aç vs varmış(varmış diyorum çünkü hiç kullanma ihtiyacım olmadı).

Çok detaylı bir kullanıcı değilse onun için o kadar da fark etmez Lolli ya da kitkat olması ama siz gene de başka yorumları bekleyin.

• sagopala S kullanıcısına yanıt
    Root işlerine vs girmeyecekseniz ve kamera çok önemli ise almayın derim.Ancak ekran parlaklığı, pil gücü, işlemci açısından alınabilir.

Siz önceliğinize göre seçerseniz daha iyi olur.

Vaktiniz varsa telefondaki ve her yerdeki numaraları silin ((gmail kaydedin önce... Ardından telefonu fabrika ayarlarına çekin ve rehberi sadece gmailden alın ondan sonra whatsapp kurun ben böyle yapmıştım işe yaşamıştı rehber sorunlarımda.

• gunman233 G kullanıcısına yanıt
    Yok arkadaşım bende düzelmedi format attım senkronize ettim.whatsapı silince de oluyor yani.
    Mesaj gelmemesi durumu güncellemeyle ilgili deği çünkü hala 4.4 kullanıyorum ayrıca modemden değil mobil veriden kullanıyorum bilip bilmeden artislik yapıyosun. Daha önce de sordum kimse cevaplamadı. Bi arkadaş format at demişti sadece. Düzelmedi. Öyle işte sizde sorun olmayabilir herkeste olacak diye bişey yok. Bende g2 vardı kronik sorunu ekranda sararma oluyodu kullananların yarısında vardı sorun yarısında yoktu mesela. Bu kadar sorunsuzmuş gibi davranmayın herkeste olacak diye bişey yok ama ben çok kişide duydum ve çözümü şu diyeni duymadım. Güncelleme denicem artık. 1 2 hafta içinde denerim düzelirse yazarım burdan.

• omeryilmaz035 O kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler yorum için. Gmailden değil de yedekleme programından numaraları getirmiştim acaba o farkeder mi?

Bilip bilmedenmiş. Ağustos ayında satın aldım ve bu forumdaki her mesajı okudum, sorunu ilk yaşayan siz değilsiniz, çözen nasil çözdü görürdünüz okusaydınız çözerdiniz burada donanımsal bişeyden bahsetmiyoruz. Rehbere müdahale eden programlardan bahsedildi, çözümü de anlatıldı google ile senkronize edin diye özellikle belirtildi. Siz de tam yapmamanız gereken şeyi yapmışsınız, artistik yapmadan önce (!) sorununuzu ve yaptığınız işlemleri adım adım anlatsaydınız çözülürdü çoktan. Kafanıza göre takılın rehberin içine eden farklı yedekleme & geri yükleme uygulamaları ile kendi kendinize çözün o zaman ne diyelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gunman233 -- 21 Mart 2016; 0:25:37 >
  • dj.trust.06 D kullanıcısına yanıt
    Mudur eyvallah yanlız birşey soracam hep rusçada kalsa birşey olmaz dimi telefonun

Merhabalar,

Ben konunun en başındaki 15-20 sayfayı okuyabildim anca, o yüzden aklımda kalanları size bir sorayım dedim.

1- Hâlâ p70'i kullanıyor/tavsiye ediyor musunuz?

2- Yazılım güncellemesiyle 5.0/5.1 oldu mu? Yada yazılım güncellemeden mi daha iyi?

3- Pil kaç ay/yıl performansını sürdürdü?

Eğer bu sorularımı cevaplarsanız sevinirim. Bu arada ben de Epey sitesinden bu karşılaştırmayı yaptım isteyenler buradan da inceleyebilirler...

Üslup önemli. Altındaki yorumu yapan arkadaş güzelce açıklamış. Daha güzel bi şekilde söylenebilir burda kırk kez tartıştık demek yerine. Demekki aradım bulamadım. Forumun en az yarısını taradım. Whatsapp vs bildirim geç gelme sorunu çözüldü mü peki?

• Arkadaşlar yoldaşlar telefonu rusçada kullanın şarj sorunu ortadan kalkıyor batarya düzeldi demekki türkçe sürümünde bir program bataryayi somuruyor deneyin göreceksiniz ayriyeten radyoda geliyor rootsuz

• Şu anki telefonum Windows ve ben Android işletim sistemine geçiyorum bu telefonla. Sormak istediğim şey; rehberimi hotmail hesabımda kullanıyorum, Android telefonu hotmail hesabımla açtığımda rehberimi sorunsuz olarak bu telefonda kullanabilir miyim? Teşekkürler.

Bu arada; perşembe günü sipariş verdim telefon hala kargoda.
  • Sykoman kullanıcısına yanıt
    Hala tavsiye edilebilir tabi güçlü işlemci ve bataryası ile. Ekranı da başarılı. Arka kamera vasat ancak iş görüyor bu fiyat için çok kötü değil örneklere bakın.

5.1.1 geldi. S138-s139-s141 sürümleri geldi en son Lollipop için. Son sürüm iyi çalışıyor daha da hızlı, pil iyi ancak kitkat ile gelen bazı özellikler yok malum çift tıkla açma gibi. Bu arada custom rom desteği oldukça zengin,güzel romlar var.

Ağustos ayından beri pek düşüş yok benim pilde. Sense v2 rom kurdum 5.1.1 Lollipop x64 gayet iyi. Whatsapp vb bildirim ışığı da herhangi bir şey yüklemeye (lightflow gibi) gerek kalmadan kendiliğinden çalışıyor. Hafif kullanımda (3g sürekli açık, birkaç saat wifi açık) 10 saatten fazla ekran süresi aldım bütün akşam telefon açıktı. Ekran ışığı genelde düşük;

Bu mesaja eklenen görseller:

★★Lenovo P70-A Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü★Herşey İlk Sayfada★8.1 Romları Geldi★

Açıkçası ondan mı olur bilmiyorum çünkü kullanmadım. Siz dediğim şekilde bir yapın en kötü 30 dk alır elle yapın yani işlemleri.

• quote:

Orijinalden alıntı: e-rose

Şu anki telefonum Windows ve ben Android işletim sistemine geçiyorum bu telefonla. Sormak istediğim şey; rehberimi hotmail hesabımda kullanıyorum, Android telefonu hotmail hesabımla açtığımda rehberimi sorunsuz olarak bu telefonda kullanabilir miyim? Teşekkürler.

Bu arada; perşembe günü sipariş verdim telefon hala kargoda.

Media markt mı? Cuma sipariş verdim. Ankaraya gelmesine rağmen bana teslim edilmedi. Web sayfasında en son cumartesi sabah 5te ankarada olduğu gozukuyor. Aras kargoyu arayıp sorgulattım kargo gözükmedi. Sonra müşteri hizmetlerine bağlandım, bildirim oluşturdum.

• e-rose kullanıcısına yanıt
    Hotmail hesabı konusunda bilgim yok ancak Windows'u telefonunuzdan rehberi dışarı aktar diyerek vcf formatında yedek alırsınız. Bu dosyayı p70'te ana dizine atarak rehber ayarlarında içe aktar derseniz görüp yükler ve yeni açacağınız google hesabınızla senkronize olur kendiliğinden,böyle devam edebilirsiniz. Microsoft ile bağlarınızı koparın :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gunman233 -- 21 Mart 2016; 11:46:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Speeds

Mudur eyvallah yanlız birşey soracam hep rusçada kalsa birşey olmaz dimi telefonun

Ne gibi mesela..?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Her zamanki gibi çok hızlı, ilgili ve bilgilisin. Teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 508509510511512
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.