Şimdi Ara

★★Lenovo P70-A Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü★Herşey İlk Sayfada★8.1 Romları Geldi★ (511. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.311
Cevap
127
Favori
528.718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 509510511512513
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Telefonun çekmemesi gibi ama şuan kullanıyorum sıkıntı yok saol çok yaralı oldu bu paylaşımın telefon eskisi gibi akıcı ve batarya canavarı oldu ayrıca radyo geldi tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Speeds

Arkadaşlar yoldaşlar telefonu rusçada kullanın şarj sorunu ortadan kalkıyor batarya düzeldi demekki türkçe sürümünde bir program bataryayi somuruyor deneyin göreceksiniz ayriyeten radyoda geliyor rootsuz

rusçadan kasıt nedir? yukarıdaki işlemi yapınca telefon dili rusça olmuyordur herhalde demi? yalnızca bölge rusya olmuş oluyor ? kısaca açıklar mısınız.
  • arkadaşlar cihaz şuanda mediamarkta 650 tl almayı düşünüyorum ama mediamarkt hakkında çok şikayet var teşhir, arızalı veya açılmış ürün satmaları ile ilgili, mediamarkttan alan var mi? görüşlerini belirtebilirler mi acaba, şimdiden cok teşekkür ederim, eğer olumlu dönüş yaparsaniz bende yarın sipariş verip p70 kullanicilarindan biri olacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: sagopala

arkadaşlar cihaz şuanda mediamarkta 650 tl almayı düşünüyorum ama mediamarkt hakkında çok şikayet var teşhir, arızalı veya açılmış ürün satmaları ile ilgili, mediamarkttan alan var mi? görüşlerini belirtebilirler mi acaba, şimdiden cok teşekkür ederim, eğer olumlu dönüş yaparsaniz bende yarın sipariş verip p70 kullanicilarindan biri olacağım

Ben internet sitelerinden almistim gayet sorunsuz bir alisveristi.

• spyae kullanıcısına yanıt
    Selam.Arkadaşım ben telefonu yeni aldım Güncelleme çıkınca yaptım.Ama güncelleme yaptıktan sonra bazı özellikler gitti.Ayrıca hafızayıda azalttı.Önceki sürüme kit kata nasıl geçerim lütfen yardım edermisin.Ben teknolojiden pek anlamam yaş itibarı ile.Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: kobra1812

Selam.Arkadaşım ben telefonu yeni aldım Güncelleme çıkınca yaptım.Ama güncelleme yaptıktan sonra bazı özellikler gitti.Ayrıca hafızayıda azalttı.Önceki sürüme kit kata nasıl geçerim lütfen yardım edermisin.Ben teknolojiden pek anlamam yaş itibarı ile.Teşekkürler

imkanın varsa servise gidebilirsin onlar 1-2 saat içinde halledip veriyor en temiz yolu bu bence :)
  • wertyuo W kullanıcısına yanıt
    Şimdi ####6020# bas ordan Rusyayi sec telefon format atacak o yuzden yedeklemeyi unutmayın ve radyo gelecek telefonu türkçe kullanıyorsunuz yine bisey degismiycek ama göreceksiniz telefon şarj olarakta duzeliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Speeds

Şimdi ####6020# bas ordan Rusyayi sec telefon format atacak o yuzden yedeklemeyi unutmayın ve radyo gelecek telefonu türkçe kullanıyorsunuz yine bisey degismiycek ama göreceksiniz telefon şarj olarakta duzeliyor

Cevap icin tesekkurler simdi formatlamaya musait degilim sarj konusunda da sorunum yok acikcasi belki daha sonra denerim. Tekrar tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: kobra1812

Hocam bu haliyle de kullanabilirsiniz fakat belirttiğiniz gibi bazı özellikler eksik. Bunun dışında teknolojiden anlamam dediğinize göre en kolay yolu servise verip onlardan downgrade yapmalarını istemek.Vaktiniz yoksa yada telefonsuz kalmaktan cekiniyorsaniz ,lollipop yüklü telefonu fabrika ayarlarına getirirseniz hafızada yer açılacaktır . Bu haliyle de çok rahat kullanabilirsiniz.

• Ben de burada yazan birinden ogrenmistim okuyup faydalanan olabilir diye sarj icin yararli olan bir uygulamayi soylemek istiyorum, ismi : süper temizlik & pil tasarrufu. Tabi ayarlarini yapmaniz lazim. Wifi acikken ve mobil veri kapaliyken telefonu 2g moduna al secenegi var. Tersi durumda ise 3g aciliyor. Ayrica ekrani kapattiginizda 3g den 2g ye geciyor tekrar ekrani actiginizda ise 3g aciliyor. Boylece mobil veri kullanirken 3g, wifi kullanirken veya ekran kapali halde mobil veri acikken 2g oluyor ve bu da sarji baya uzatiyor.

• wertyuo W kullanıcısına yanıt
    O ayarların çalışması için root gerekir diye biliyorum .

• quote:

Orijinalden alıntı: mkaydi

O ayarların çalışması için root gerekir diye biliyorum .

Hayir gerekmiyor 4.4 kitkat kullaniyorum lolipopu bilemem...

• Arkadaşlar merhaba, sizlerle servis deneyimimi paylaşmak istiyorum servise gönderecek arkadaşlara yardımcı olsun diye.

Servise Lenovo'nun kendi servisi bakmıyor, sadece Laptop ve Bilgisayar bazında kendj servisi çerçevesinde hizmet veriyor. Cep telefonu konusunda kullanıcıları, Teleservice'e yönlendiriyor. Müşteri temsilcileri min. 5 dakikada hatta 10 dakika sonra bile açtıkları oluyor . Neyse bir şekilde derdinizi anlatabildiyseniz sizlerden cihazın kutusunu, aksesuarlarını, fatura ve garanti belgesini istiyorlar. Isterseniz bjr kağıda sistem arızasını yazabilirsiniz. Sonra Teleservice'nin sitesinden önkayıt açtırıyorsunuz. Sonra anlaşmalı kargo ile alıcı ödemeli olarak yolluyorsunuz, anlaşmalı kargo Yurtiçi maalesef. Anadolu yakasında iseniz hemen ertesi sabah servise girebiliyor. Genellikle 1-2 gün içerisinde servis tamir onarım sürecini gerçekleştiriyor. Servise geldiği zaman size mail olarak iş takip numarasını yolluyorlar. Sitesinden bu numara ve Imei ile sorgulayabiliyorsunuz. Tamirden yine 1-2 gün sonra site üzerinden size bir fiyat çıkarıyor. Bana ''Ekran Değişimi'' için 196.07 Lira istediler. Birkaç gün sonra telefon ile fiyatı bildiyorlar. Ödeme için kart veya havale seçenekleri var. Ben hesaptan havale ile yolladım. Bir de itiraz var, burda da cihaz Hakem Heyetine kalıyor. Havale için Garanti Bankasında direk hesaba havale yapıyoruz, dekontun açıklamasına Imei numarasini yazıyoruz, faks veya Mail olarak Teleservice'e aktarıyoruz. Kart ile ödemede sanırsam Sanal Poslara yönlendiriyor. Telefonun benden çıkıp serviste onarılması tam bir hafta sürdü. Beklediğimden hızlı çıktı diyebilirim. Bende ödemeyi yeni yapmış bulunmaktayım. Tahminimce 1-2 gün içerisinde ödeme gerçekleşir ve kargo teslim işlemleri başlar. Cihaz elime ulaşınca son teslimst süreci hakkında yorum yazarım. Merak ettiğim şeylerden biri de telefonun sıfırlanacağını biliyorum, fakat Kitkat olarak mı Lollipop olarak mı teslim alacağım muamma.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Denim_Blue

Arkadaşlar merhaba, sizlerle servis deneyimimi paylaşmak istiyorum servise gönderecek arkadaşlara yardımcı olsun diye.

Servise Lenovo'nun kendi servisi bakmıyor, sadece Laptop ve Bilgisayar bazında kendj servisi çerçevesinde hizmet veriyor. Cep telefonu konusunda kullanıcıları, Teleservice'e yönlendiriyor. Müşteri temsilcileri min. 5 dakikada hatta 10 dakika sonra bile açtıkları oluyor . Neyse bir şekilde derdinizi anlatabildiyseniz sizlerden cihazın kutusunu, aksesuarlarını, fatura ve garanti belgesini istiyorlar. Isterseniz bjr kağıda sistem arızasını yazabilirsiniz. Sonra Teleservice'nin sitesinden önkayıt açtırıyorsunuz. Sonra anlaşmalı kargo ile alıcı ödemeli olarak yolluyorsunuz, anlaşmalı kargo Yurtiçi maalesef. Anadolu yakasında iseniz hemen ertesi sabah servise girebiliyor. Genellikle 1-2 gün içerisinde servis tamir onarım sürecini gerçekleştiriyor. Servise geldiği zaman size mail olarak iş takip numarasını yolluyorlar. Sitesinden bu numara ve Imei ile sorgulayabiliyorsunuz. Tamirden yine 1-2 gün sonra site üzerinden size bir fiyat çıkarıyor. Bana ''Ekran Değişimi'' için 196.07 Lira istediler. Birkaç gün sonra telefon ile fiyatı bildiyorlar. Ödeme için kart veya havale seçenekleri var. Ben hesaptan havale ile yolladım. Bir de itiraz var, burda da cihaz Hakem Heyetine kalıyor. Havale için Garanti Bankasında direk hesaba havale yapıyoruz, dekontun açıklamasına Imei numarasini yazıyoruz, faks veya Mail olarak Teleservice'e aktarıyoruz. Kart ile ödemede sanırsam Sanal Poslara yönlendiriyor. Telefonun benden çıkıp serviste onarılması tam bir hafta sürdü. Beklediğimden hızlı çıktı diyebilirim. Bende ödemeyi yeni yapmış bulunmaktayım. Tahminimce 1-2 gün içerisinde ödeme gerçekleşir ve kargo teslim işlemleri başlar. Cihaz elime ulaşınca son teslimst süreci hakkında yorum yazarım. Merak ettiğim şeylerden biri de telefonun sıfırlanacağını biliyorum, fakat Kitkat olarak mı Lollipop olarak mı teslim alacağım muamma.

Evt ekran ücretlerinin 200TL civarında olduğunu duymuştum ancak nası olduda böyle olumsuzlukla karşılaştığınızı yazmamışsınız.Yani ekranın başına geldi de kırıldı???

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• dj.trust.06 D kullanıcısına yanıt
    Bir anlık elden kayma diyelim, kenardan direk darbe alınca dayanıksızmış. Halbuki orjina kılıfı ve kırılmaz jelatini de vardı. Bilmiyorum, bundan sonra her zaman kapaklı kılıf ile gezeceğim.

Bu da servisin çektiği resim:
    Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şıh Hazretleri -- 21 Mart 2016; 23:10:02 >

• spyae kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim cevabınız için.
  • Telefon bu gün ben işteyken gelmiş çok şükür.

İlk kullanımdaki 8 mb'lık güncellemeyi bulamadım, telefonun güncelleme bölümüne girdiğimde doğrudan 5.1 lollipop'a yükselteceğini yazıyor ve boyutu 1 küsur gb dolayısı ile yapmadım.

İkinci olarak konumu Rusça yaptım bakalım şarj ve radyo işi olacak mı?
  • Konunun ilk mesajında çeşitli bilgiler olsa da uzun zamandır güncellenmedigi aşikar. O yüzden sorularımı mazur görün. 1)Telefonu ilk açtığımda yapmam gereken herhangi bir test var mı?
    2)telefonun dikkat edilmesi gereken herhangi bir kronik sorunu var mı?
    3)yukarida arkadaş çeşitli tuslamalar ile rus ayarlarina vs geçin demiş. Bu ve buna benzer yapmam gereken şeyler neler acaba?
    4) son olaral kitkatda kalmayı düşünüyorum. Telefon hediye olacağı için sorunsuz teslim etmeyi düşünüyorum. Baska öneri tavsiye vb var midir?

Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden tesekkurler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Peerless

Konunun ilk mesajında çeşitli bilgiler olsa da uzun zamandır güncellenmedigi aşikar. O yüzden sorularımı mazur görün. 1)Telefonu ilk açtığımda yapmam gereken herhangi bir test var mı?
    2)telefonun dikkat edilmesi gereken herhangi bir kronik sorunu var mı?
    3)yukarida arkadaş çeşitli tuslamalar ile rus ayarlarina vs geçin demiş. Bu ve buna benzer yapmam gereken şeyler neler acaba?
    4) son olaral kitkatda kalmayı düşünüyorum. Telefon hediye olacağı için sorunsuz teslim etmeyi düşünüyorum. Baska öneri tavsiye vb var midir?

Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden tesekkurler.

Rusya seçeneğini uyguladıktan sonra garip garip Yandex uygulamaları çıktı ki; kendilerini hiç sevmem vazgeçtim ve bölgeyi Türkiye yaptım. Telefonun ilk açıldığında 8 mb lık bir güncelleme aldığı yazılıyordu ben beceremedim şahsen. Şimdilik tam stabil kullanıyorum denilmez alışmaya çalışıyorum bir de sık sık fabrika ayarlarına dönmem gerekecek galiba, androidde çoğu şeyi bilmiyorum.

• Radyo için gerçekten teşekkürler.Ülkeyi rusya yapınca 3 tane farklı yeni uygulamada geldi (biri fm radyo ) yani yazılım birazda olsa değişiyor bu baya ilginç diğer ülkelerde hangi programlar var merak ettim...Boş yer konusundada farklılıklar var gibi hiç bir uygulama yüklemeden 10.6 Gb boş alanla başladı.Bu arada lolipopta üstüne basa basa söylenen bir şey vardı sd karta uygulama yüklenmiyor.Yalnız kimse şunu söylemiyor kitkat versiyonunda sd karta yüklediğiniz bazı uygulamalarda ciddi performans düşüşü gözleniyormuş .Özellikle oyunlarda.Tahminim bu yüzden lolipopta sd karta uygulama yükleme olayı kaldırılmış.Diğer kaldırılan özelliklerden emin değilim.Ama durduk yere kimse yazılımı eksik gibi piyasaya sürmez.
  • 
Sayfa: önceki 509510511512513
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.