Şimdi Ara

★★Lenovo P70-A Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü★Herşey İlk Sayfada★8.1 Romları Geldi★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı, 2 Mobil Kullanıcı ( 2 Mobil Cihaz )
13.283
Cevap
146
Favori
500.185
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Lenovo >> ★★Lenovo P70-A Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü★Herşey İlk Sayfada★8.1 Romları Geldi★
Giriş
    614 Mesaj

bence yükleme hocam zaten kitkat gayet stabil :)
    |
    |
    faroo1453 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaslar yeni fark ettim benim telefonun sadece sol hoparloru calisiyor. Stereo test programini indirip test ettim sag hoparloru de sol hoparloru de secsem sol goparlorden ses geliyor. Sizde durum nasil yorumlarinizi veya cozum onerilerinizi bekliyorum. (Kitkat rootlu kullaniyorum)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Diğeri simetri için yapılmış

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

SGS II
  • Binbaşı
    1374 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: fztalarm

quote:

Orijinalden alıntı: qsdc35

quote:

Orijinalden alıntı: gunman233

quote:

Orijinalden alıntı: qsdc35

Malum otg tek girisli ben bunu çoklamak istiyorum usb çoklayıcılar windows uyumlu falan diyor otg çoklayıcı ise 25 lira civarı birşey. Bana 10-15 liralık birşey önerir misiniz cok fazla param kalmadı 😀 ödemeyi maestro ile yapacağım tabi desteklemesi gerek paypal da olur

Otg usb çoklayıcı için pek seçenek yok zaten. Aliexpress'den sipariş verebilrisin veya 15 buçuk liraya şu var; (kapıda 4,25 de kargo ödersin.)
    http://urun.n11.com/kablo/s-link-sl-u90-micro-5pin-usb-to-4-port-otg-hub-P92743275

Normal çoklayıcıyı usb otg kablosu üzerinden bağlayabilirsin tabi ama kablo kalabalığı olur.

aliexpress demeyin bana 😀 gec geliyor baya. bu ürünü alabilirim hocam sagolun :) satıcı güvenilirdir umarım

Merhaba.İlk defa yurtdışı bir siteden sipariş verdim.28 aralık günü aliexpress ten kılıf siparişi vermiştim,daha önce burda paylaşılan siyah bir kılıftı.(kırmızı şeritli).Dün kılıf elime geçti.Kılıf gerçekten güzel ve toplam 10 günde elime ulaştı.1 ayı gözden çıkarmıştım oysa ki, ama 10 gün gibi kısa bir sürede elime geçti.

Gerçekten hızlı gelmiş. Ürün linkini paylaşabilir misiniz.

• Çavuş
    40 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Achina

Tek hoparlör var zaten.
    Diğeri simetri için yapılmış

demek tek hoparlor iki hoparlor yuvasi cok sasirdim ve cok guldum. Komik geldi lenovodan beklemezdim bu cakalligi. :))) tesekkurler

|
    |

Orijinalden alıntı: Feanor Tasartir

Daha önce bahsedildi; ancak yine hatırlatayım: Lollipop'a geçtikten sonra ekranı kapatınca Wi-Fi kesintisi yaşayan arkadaşlar telefonu fabrika ayarlarına geri döndürerek bu sorunu çözebilirler.

bende oluyor ekran kapalıyken wifi kopuyor

fabrika ayarlarına dönünce silinecek ama her şey :(

gözleri yoktur ama her şeyi görür... kulakları yoktur ama her şeyi duyar... bir şey yaratmak istediğinde ona sadece "OL" der... ama bu söz dilin söylediği yada kulakların duyduğu gibi bir söz değildir... BİL BAKALIM O KİMDİR
  • Yarbay
    2664 Mesaj

Bana kalırsa değer; çünkü WhatsApp listemdekiler isyan etti. Telefon hafızasındaki bilgileri yedekleyip kurtarırsınız da mesajları kurtarmak için bir çözüm varsa da bilmiyorum.

Ekleme: Ayrıca bazı simgelerde değişiklik oluyor ve performansta da küçük bir miktar artış gözlemledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Feanor Tasartir -- 10 Ocak 2016; 2:06:12 >
    |
    |
    seker1adam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bende aynı sorunu yaşadım. Bir kere nasıl olduysa degistirdim kilit ekranını.Bi daha olmadı. Şuan ekran kilidi için ayrı bir uygulama yukledim. Öyle kullanıyorum cihazı

|
    |
    pauper kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: ram123456

quote:

Orijinalden alıntı: forzadonanım

İnternetten çok fazla elektronik alışverişi yapmıyorum o yüzden soracağım hor görmeyin :)

Şimdi n11 de 730 a geliyor hepsiburadada da 768 lira. garanti olarak hepsiburadada Resmi Distribütör Garantili yazıyor, n11 de lenovo türkiye garantili yazıyor. Farkı nedir??

Telefona birşey olduğunda garantiye nasıl gönderecem (kargo vs. nasıl yani aşamalar), sıkıntı olur mu?

Arkadasim iki urun ve garanti saglayicisi ayni. Garanti durumunda lenovo servisine karsi odemeli yollaniyor. Sahsen ben n11 i tavsiye ederim. Cok uygun fiyata alan arkadaslar var

Teşekkür ederim. yarın ayın 11 i yarını bekliyorum n11 için 650 ye falan gelir galiba :)

Telefonda konuşurken karşının sesi nasıl geliyor ve kendi sesiniz nasıl gidiyor? General mobile gibi az mı ?

• Er
    12 Mesaj
    Kardesimde gm 4g var şarjlari ayni anda doluyken onunki bittiginde benimkinin haka %60 civari şarjim vardi

|
    |

|
    |

quote:

Orijinalden alıntı: ram123456

quote:

İnternetten çok fazla elektronik alışverişi yapmıyorum o yüzden soracağım hor görmeyin :)

Şimdi n11 de 730 a geliyor hepsiburadada da 768 lira. garanti olarak hepsiburadada Resmi Distribütör Garantili yazıyor, n11 de lenovo türkiye garantili yazıyor. Farkı nedir??

Telefona birşey olduğunda garantiye nasıl gönderecem (kargo vs. nasıl yani aşamalar), sıkıntı olur mu?

Arkadasim iki urun ve garanti saglayicisi ayni. Garanti durumunda lenovo servisine karsi odemeli yollaniyor. Sahsen ben n11 i tavsiye ederim. Cok uygun fiyata alan arkadaslar var

Teşekkür ederim. yarın ayın 11 i yarını bekliyorum n11 için 650 ye falan gelir galiba :)

Telefonda konuşurken karşının sesi nasıl geliyor ve kendi sesiniz nasıl gidiyor? General mobile gibi az mı ?

Telefon ses ayarlarını artırma azalma gayet kolay ister mtk engeneering programı ile isterseniz arama ekranına *#*#3646633#*#* yazarak audio kısmından ayarlanıyor. Sesle ilgili bir sorun yasanmıyor.

|
    |

• Yarbay
    4488 Mesaj
    Arkadaslar whatsapptan mesaj bildirim vs gelince led yanip sonmuyor?programmi kurmamiz lazim ne tavsiye edersiniz?

|
    |
    24 Mesaj
    Arkadaşlar bu telefonu düşünüyorum genelde watsap mesaj nette chromeda takilirim uzun sure mail falan şarji gercekten 6 saat ekran aldırırmi ? Oyun olarak agir oyun oynanam kafa topu falan öyle hafif şeyler normal kullanımda isinma durumu varmı ? Klasik samsungda rehbere 10dk da girme gibi sıkıntısı varmı bilgi verirseniz sevinirim

Kamera netleme sorunu ortadan kalktı
    Hoparlörün sesi yükseldi ve ses kalitesi çok iyi cızırtı yok
    Telefon hızlandı ve arayüzüne çok net yağ gibi akıyor resmen
    Müzik uygulaması eklenmiş çok kullanışlı
    Batarya biraz daha çabuk bitiyor

|
    |

LG g flex 2 disbirator garantili hepsiburada da kampanya var 1 gün sonra bitecek 1159 TL bu telefondan 10 kat daha iyi ben LG g flex 2 almadığına pişman oldum LG g flex 2 yı bir incele derim sana

|
    |
    Mmertsahn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Arkadaşlar telefona twrp yükleme konusunda sıkıntı var biraz . Mtk driverları kurup pc'yi yeniden başlattım bunu galiba 2-3 defa yaptım ardından spflash tools yönetici olarak çalıştırdım (( 1428 ve 5.1540 sürümleri ile denendi)) Dla işaretleyip scatter dosyasını seçtim telefonu kapalı bir şekilde bağlayıp dowload dedim programın yanında bulunan telefon resminde 6752 yazısı çıktı ancak bir türlü twrp yüklenmedi hatada vermedi. Yeşil tik de yandı ama telefonda stock recovery var hala çokca kez farklı şekillerde denedim yinede olmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gokhan rs -- 10 Ocak 2016; 20:06:50 >
    |
    |
    Bahsedilenler: gunman233

Hocam aliexpress den aldığınız nilkin cam nasıl ekrana tam. Oturdu mu köşelerde açıklık var mı ?

|
    |
    Bahsedilenler: gunman233

Nillkin hala gelmedi. Birkaç silikon kılıf da aldım onlar da gelmedi. Çeşitli 20 parça alışveriş yaptım 12 parçası geldi şu ana kadar :)
    3 dolarlık ve 1.5 dolarlık iki cam daha almıştım onlar geldi. 3 dolarlık olanı taktım kalitesi guzel en azından Zore'ye göre. Ekranda belli olmayacak derecede kabarcık oluştu o kadar. Görüntü ve dokunma hissiyatı güzel. Birkaç ay bunu eskitip öyle takarım artık nillkin de gelir herhalde birkaç güne. Nillkin'in kalitesinden şüpheniz olmasın yorumları belli.

|
    |
    arjenrobbenn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    3038 Mesaj

Twrp 2.8.7.0 kurun deneyin olacaktır. Bende de sıkıntı çıkardı bazen ama sonunda oluyor. 5.1428 sürümü kullandım. Ayarlardan DA DL etkin, download only modunda olacak. Gerçi yeşil olduğu halde yüklenmemesi garip olmuş.

|
    |
    Gokhan rs kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
SEO
SEO
üniversite
haberler
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,719
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.