Şimdi Ara

★★Lenovo P70-A Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü★Herşey İlk Sayfada★8.1 Romları Geldi★ (438. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13.311
Cevap
127
Favori
528.740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 436437438439440
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fztalarm

http://tr.aliexpress.com/w/wholesale-phone-case-for-lenovo-p70.html
    Hocam burda bir arkadaş paylaşmıştı,ben de burda gördüm yani.Ürün siyah üstüne kırmızı şeritli olanı aldım.Gerçekten çok kaliteli ve ikisi 25 liraya geldi kargo dahil.tel i babam kullanyor ama forumu düzenli takip ediyorum bu arada.

Ben de aliexpressten sipariş vermiştim ama ücretsiz kargo olan satıcılardan. Neredeyse bir ay oldu daha ses seda yok. Lenovo, Sony ve samsung marka cepler için cam filmi, kırılmaz cam ve kapaklı deri kılıflar aldım. Bekliyorum artık.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Gokhan rs

Arkadaşlar bana şu twrp yükleme işini ayrıntılı antabilicek biri varmı 2 gündür deniyorum bir türlü telefona twrp yüklenmedi.Farklı sp flash tool sürümlerini denedim, 2 ayrı scatter denedim , driverleri yükleyip kaldırdım , program yüklenmeyince sök - tak yaptım yinede olmadı hatta sp flash tool da yükleme bitince yeşil uyarı geldi bir kere ama telefonda hala orjinal recovery vardı.Yaptığım işlemleri sırasıyla yazıyorum ; İlk önce sürücü imzalamasını devre dışı bıraktım burdan indirdiğim driver dosyası içinde ilk bunu kurun yazılı programı kurdum sonra işletim sistemine uygun olan dosyayı kurup pc'yi yeniden başlattım ardında sp flash tool açtım yönetici olarak ve o DLC butonuno tik koydum ismini yanlışda yazmış olabilirim anlamışsınızdır neyse sp flash tool'da scatter dosyasını seçip dowload dedim ve telefonu bağladım yinede olmadı telefonu görüyor yandaki telefonda 6752 yazısı çıkıyor ama ilerleme yok bir türlü , sadce bir defa yapabildim yani programda yeşil uyarı geldi ama telefonda orjinal recovery var hala .Sökme takma yeniden başlatma her türlü şeyi denedim olmadı.Konuya hakim arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.Birde bu orjinal recovery dokunmatikmi sizde twrp yüklememiş arkadaşlarda bi hayır - evet yazsalar yeterlidir

değişik twrp leri dene,denediğin 64 bit olabilir, 32 bit üzerine 64 bit twrp olmaz.

• deneme1 D kullanıcısına yanıt
    Yok ben bu forumda kullandıkları twrp yi denedim olmadı. eğer sizinde bildiğiniz bir twrp varsa link atabilirmisiniz zaten bu defada olmassa bir daha uğraşmayacağım
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qsdc35 -- 21 Mart 2020; 19:22:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ekranı kırılıp da teknik serviste tamir ettiren varmı varsa ne kadara mal oldu önceki sayfalara bakamıyorum telefonun birçok fonksiyonu devre dışı şu anda kullanamıyorum birisi cevaplarsa Özellikle özel mesajdan cevap verirse sevinirim

• pauper kullanıcısına yanıt
    PIP Lock Screen.

• quote:

Orijinalden alıntı: qsdc35

.
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qsdc35 -- 21 Mart 2020; 19:22:47 >
  • Merak edenlere hayırlı uğurlu olsun.
    samsung 128 gb EVO Plus micro sd hafıza kartım bugün geldi. Hiç sorunsuz çalışıyor!

Exfat biçimlendirilmiş olarak geldi. Taktım, çalıştı. (android-fs-1.0.4-install.zip zaten yüklü olduğu için, aşağıda anlattım.)
    Denemek için Fat32 biçimlendirdim taktım yine oldu. (telefonun kendi depolama kısmından)
    PC'den Exfat yaptım geri öyle kullanıyorum. Bu sayede 4 gb üstü tek parça dosyaları da atabiliriz.

NOT !!!
    Lenovo sağolsun Microsoft'a Exfat dosya sistemi lisansı için cihaz başına 4-5 kuruş -penny- ödemediği için kendiliğinden ExFat için destek yok.
    Exfat desteği için TWRP REcovery ve Root (tercihen supersu) yüklü olmalı. Şuradan indireceğiniz zip dosyasını (UPDATE-android-fs-1.0.4-install.zip) Twrp'den install diyerek gösterin ve Exfat vb destekler kernel'e eklenir. (4.4.4 kitkat ile denenmiştir, Lollipop için denemedim)
    https://github.com/Lurker00/Android-fs/releases

Bu linki nerden buldun diyenler için konusu;
    http://forum.xda-developers.com/android/development/exfat-ntfs-fuse-drivers-easy-build-t3126413

İsteyen bunları yapmaz PC'den veya telefondan direkt biçimlendirip normal olarak fat32 formatında kullanabilir.

★★Lenovo P70-A Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü★Herşey İlk Sayfada★8.1 Romları Geldi★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gunman233 -- 11 Ocak 2016; 23:31:05 >

• quote:

Orijinalden alıntı: gunman233

Merak edenlere hayırlı uğurlu olsun.
    samsung 128 gb EVO Plus micro sd hafıza kartım bugün geldi. Hiç sorunsuz çalışıyor!

Exfat biçimlendirilmiş olarak geldi. Taktım, çalıştı. (android-fs-1.0.4-install.zip zaten yüklü olduğu için, aşağıda anlattım.)
    Denemek için Fat32 biçimlendirdim taktım yine oldu. (telefonun kendi depolama kısmından)
    PC'den Exfat yaptım geri öyle kullanıyorum. Bu sayede 4 gb üstü tek parça dosyaları da atabiliriz.

NOT !!!
    Lenovo sağolsun Microsoft'a Exfat dosya sistemi lisansı için cihaz başına 4-5 kuruş -penny- ödemediği için kendiliğinden ExFat için destek yok.
    Exfat desteği için TWRP REcovery ve Root (tercihen supersu) yüklü olmalı. Şuradan indireceğiniz zip dosyasını (UPDATE-android-fs-1.0.4-install.zip) Twrp'den install diyerek gösterin ve Exfat vb destekler kernel'e eklenir. (4.4.4 kitkat ile denenmiştir, Lollipop için denemedim)
    https://github.com/Lurker00/Android-fs/releases

Bu linki nerden buldun diyenler için konusu;
    http://forum.xda-developers.com/android/development/exfat-ntfs-fuse-drivers-easy-build-t3126413

İsteyen bunları yapmaz PC'den veya telefondan direkt biçimlendirip normal olarak fat32 formatında kullanabilir.

★★Lenovo P70-A Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü★Herşey İlk Sayfada★8.1 Romları Geldi★

hayırlı olsun öncelikle gunman

aklımdaydı bugün n'aptın diye soracaktım işten güçten kaynadı gitti.

aksın torrentler

• Gokhan rs G kullanıcısına yanıt
    Benim kullandığım ve başarılı olduğum dosya sürümleri:
    SP FlashTool_v5.1428.05.000
    Lenovo_P70_TWRP-2.8.6.0
    İşletim sistemi win7 home prem..

-Önce driverları yükle ve bilgisayarı yeniden başlat.
    -Programı yönetici olarak çalıştır.
    -txt dosyasını seç
    -sadece recoveri seçili olacak programda.(Zaten seçili oluyor)
    -Option>option>download DA DL All with checksum tıkla
    -Downlad a bas.
    -Telefonunu tak (eğer algılamazsa ve programda herhangi bir elişme olmazsa telefonun bağlantısını usb çıkar ve hemen yine tak.
    Altta kırmızı şeritler ve yüklemeler geçtikten sonra okey yeşil resim gözüküyor.
    İşlem tamamdır.
    Kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WrathChild

quote:

Orijinalden alıntı: Gokhan rs

Arkadaşım notifier programını google playden indir sonra widget den notifier ekrana ekleyeceksin eklenince o sana bi pencere açacak o pencerenin bildirim almak istediğin uygulamaları sıralayacak seçince ekrana yeni bir ikon yerleştirerek o yerleştirdiği ikondan artık bildirim alabilirsin kesinlikle calisiyor ///ALINTI/// seksenyedi.87

Hocam play'de notifier olarak baya bi uygulama var hangisinden bahsediyorsunuz siz ?

Notifyer mis uygulamanin adi gulen yuz var sag ust kisimda kirmizi # isreti var

• Beyler baskı kılıf almayın ben aldım çok kötü çıtı n11 den dükkan Teknomeg
  • Telefonun kendi duvar kağıtları hangi dosyada saklanıyor bilen var mı ? Bir de galeri ve kamera da kendiliğinden aydınlığı artıyor bunu kapatabilir miyiz ?
  • quote:

quote:

buradaki (mtktspmic gibi) yazıları anlamlı şekilde ne olduklarını söyleyen program var mı? Ya da biri söyleyebilir mi? mtktspmic ne acaba? Önemli

not:telefonu alacaklar belki sorar diye söylüyorum 60°C yi gösteren hep aynı hiç değişmiyor.

Bunu buraya atmadan önce bu aralar cok oyun yukluyordum (kasmalar olustu) diye sifirladim telefonu rahatlasin istedim ve telefon sifirlandi acildi soba yanan odada sadece google playden birsey yüklerken 60°C yi (batarya islemci gpu vesaire hepsi) gördü apar topar soguk odaya goturdum isisini dusurdum su an ayni odada oyun oynarken (paramanya gibi grafik pek istemeyen oyun ve soba gecti artik cok isi vermiyor) 50 yi gormeye basladi kendimi soguk odaya attim buz gibi odada 40-45 derece felan gördü rahatladı ama neden oldu acaba? Anlayan biri bana söyleyebilir mi napayim servise göndereyim mi? Cok kılımdır bu konularda assasins creed pirates, pixel gun 3d gibi oyunlari cok uzun süre oynadim hic sikinti yoktu soba yaniyordu yine sıkıntı olmadı sanirim gods of rome yi sildikten sonra birseyler oldu ne yapabilirim isinmamasi icin tekrar format aticam :(
    Not:telefondan cok memnunum kotulemek istemiyorum ama neden oldu ki simdi :/ 60°C de 30 sn falan kalmis olabilir bu arada hemen hissedemedim

Biri lütfen yardım etsin sizde nasıl? Pixel gun 3d oynadim kapadim hemen degerlere baktim 45 derece falan normal gibiydi (oda sıcaklığında) ama dün gece rüyamda ekranın sarardığını gördüm o kadar kötü oldum güleyim mi üzüleyim mi bilemedim 😀

• gayet güzel ben kullanıyorum. ama takarken dikkat et hava kalmasın
  • quote:

.

Alıntıları Göster
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qsdc35 -- 12 Ocak 2016; 15:01:37 >
  • WrathChild kullanıcısına yanıt
    Notifyer undread cound programın adı

• qsdc35 kullanıcısına yanıt
    Telefonu kendi halne bırak ve bi doktora görün bence. Merak etme telefon kendisi ayarlar gerekirse kendini kapatır. Kafayı yediğine değmez o değerler yanlış gösteriyor olabilir vs..
  • quote:

Orijinalden alıntı: gunman233

Telefonu kendi halne bırak ve bi doktora görün bence. Merak etme telefon kendisi ayarlar gerekirse kendini kapatır. Kafayı yediğine değmez o değerler yanlış gösteriyor olabilir vs..

Hocam biraz takıntılıyım evet ama modern combat 5 te elimin yandigini hic hatirlamiyorum hemde baya oynamistim diger oyunlarda da ayni. Ama bu kez modern combat ta 55 °C yi gördü ki fifa 16 da 60 i gördü elimle de hissettim zaten bir de kılıf gelecek hic takmam herhalde biliyorum cogu telefon isiniyor ama baslangicta hic boyle bir sorun yoktu :( istedigim sey eger sadece benim telefonda bir sikinti olustuysa erkenden vereyim daha fazla sorun cikarmasin yeni telefon alamam sorun olursa takıntım ona asiri isinirsa kapanir evet ama elimin pismesini istemem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qsdc35 -- 12 Ocak 2016; 17:08:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4karaeski4

Notifyer undread cound programın adı

Sağolun hocam (:
  • 
Sayfa: önceki 436437438439440
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.