Şimdi Ara

★★Lenovo P70-A Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü★Herşey İlk Sayfada★8.1 Romları Geldi★ (431. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.310
Cevap
127
Favori
528.749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 429430431432433
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4.4 kullanıyorum, rootlu, telefondan aşırı memnunum onu bi soylemek istedim once. İkinci olarak kilit ekranina nasil resim ayarlıyoruz bi onu bulamadim. Galeriden bi resmi ayarla dediğimde duvar kagidi cikiyor ama kilit ekrani çıkmıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Critos kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Cihazı Ankara MediaMarkt dan 749tl fiyatı ile 01.01.2016 akşamı satın aldım. İçindeki şarjı ile sabaha kadar kullandım. (ayar, video vs.) Sabah Gözlerimde Ciddi bir kumlanma ağrısı ile uyandım. sanırım ekran parlaklığından. %70 ayarlı olarak geliyor. Sizde de böyle sorunlar oldu mu ?

- Cihazı üstünde gelen 4.4 kitkat ile kullanıyorum. Lolipop güncellemesi ilk günden beri geldi ve indirilmeye hazır bekliyor. Sorunlar veya çöküntü olabilir zannıyla İndirip kurmadım Kurmalı mıyım acaba ?

- Bazı forumlarda ve sitelerde bu cihaz ile ilgili şöyle bir bilgi yer alıyor. Cihazın kendisinde donanımsal olarak radyo var ama üzerindeki Android 4.4 yüzünden radyo yok. Cihazın yurt dışı versiyonunda radyo mevcut demişler. Lollipop ile radyo kullanılabiliyor deniyor bazı forumlarda sizce bu doğru mu _?

- Navigasyon için İOG yükledim demişsin. biraz açar mısın tam ismini veya linkini verebilir misin.

- Müzikler için müzik çalar ne önerirsin?

- Telefonu yeni aldığım için Uygulama konusunda pek bilgim yok. Biraz bilgi verirsen sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-22C40B2A6 -- 5 Ocak 2016; 23:48:15 >

• Sol alt tuşa tek bastığında ekranın altına küçük iconlar geliyor. Tema, duvar kağıdı, kilit ekranı, vs. için ayarlar ekrana buradan galeriden bir resimi duvar kağıdı veya kilit ekranı veya aynı resmi tek hareketle ikisi içinde seçebilirsin.
  • Lollıpopu kurma

Müzikcalar için jetaudıo indir

Greenıfy kullan ise yarıyor baya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: isa_001453

Selam arkadaşlar eski telefonum xperia z öncesi nexus 4 suan yeni telefon arayışı içindeyim aklıma p70 ve A7000 var tavsiye edermisiniz lenovo telefon olarak nasıl teknik servis i nasıl a7000 nisan ayı gibi android 6 ya geçme hazırlığında imiş. Aklım hala sony de ama fiyatları çok yükseldi.

Telefonlar çok güzel fakat takipte isen anlamışsındır yazılımlar biraz sorunlu paran var ise sony al derim yok ise işini görür bu teller ama a7000 e 600 p70 e 700 den fazla verme. Acelen yoksa kampanyaları denk geliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam arkadaşlar ben de yaklaşık on gün önce bu telefonu alarak aranıza katıldım. Forumda ki sayfalara genel olarak göz attım çünkü hepsini okumak baya zaman istiyor, telefonda gözlemlediğim bazı küçük sıkıntıları sizlerle paylaşmak istiyorum sanırım aynı sorunlar çoğu kullanıcı da var.
    1. Çift tık özelliği çok kullanışlı yalnız stabil çalışmıyor.
    2. Cepte kendiliğinden açılmasın diye programlamışlar ama benim cebimdeyken sık sık açılıyor du o yüzden çift tıkla açmayı kapadım.
    3. Konuşma sırasında ekran açılıyor ve telefon yüzünüze değince görüşmeyi bitirebiliyor.
    4. Batarya performansı güzel ben 48 saat bekleme ve ortalama 5.5 saat ekran süresi alıyorum.parlaklık %15 internet çoğu zaman açık.
    5. Pil tasaruf modu gibi güzel bi uygulama var istediğiniz saatte açılıp kapanabilme gibi güzel bi özelliği de var ancak her seferinde elle aktif hale getirmezseniz işe yaramıyor.
    6. Wi-fi ekran kapanınca bazen kopuyor ayarlardan her zaman açık yapmama rağmen.
    7. Telefondaki açık olan uygulamaları en solda ki kapasitif tuştan kapatınca tamamı kapanmıyor.
    8. Applock diye bi uygulama kullanıyordum önceki telefonumda resimleri gizleyip uygulamaları da şifreleyebiliyorsunuz ama bu telefon da çalıştıramadım bi türlü gizlememe rağman resimler bi süre sonra galeride görünüyor.
    9. Telefonda ki en beğenmediğim şey ses tuşlarıyla kilit tuşunun aynı tarafta olması, hoparlör altta olduğu için oyun oynarken ve film izlerken elinizle kapatabiliyorsunuz, arka kamerayı da üst köşeye koymuşlar resim çekerken parmağınız kapatabiliyo önünü.
    10. Kamera böyle bi telefona yakışmamış, vasat
    Yukarda yazdıklarımın çoğu güncelleme ile düzeltilebilir küçük sorunlar bu telefonun güzel özellikleri de var tabi ben gözüme çarpan sorunları paylaşmak şstedim önce.mesela aldığımdan bu yana hiç donma , takılma vs. yaşamadım pil performansı da çok güzel ekranı en kısık ayarda kullanmama rağmen çok parlak. Toparlamak gerekirse almak isteyen arkadaşlara tavsiyemdir..

• quote:

Orijinalden alıntı: karacomert

Merhaba,

Cihazı Ankara MediaMarkt dan 749tl fiyatı ile 01.01.2016 akşamı satın aldım. İçindeki şarjı ile sabaha kadar kullandım. (ayar, video vs.) Sabah Gözlerimde Ciddi bir kumlanma ağrısı ile uyandım. sanırım ekran parlaklığından. %70 ayarlı olarak geliyor. Sizde de böyle sorunlar oldu mu ?

- Cihazı üstünde gelen 4.4 kitkat ile kullanıyorum. Lolipop güncellemesi ilk günden beri geldi ve indirilmeye hazır bekliyor. Sorunlar veya çöküntü olabilir zannıyla İndirip kurmadım Kurmalı mıyım acaba ?

- Bazı forumlarda ve sitelerde bu cihaz ile ilgili şöyle bir bilgi yer alıyor. Cihazın kendisinde donanımsal olarak radyo var ama üzerindeki Android 4.4 yüzünden radyo yok. Cihazın yurt dışı versiyonunda radyo mevcut demişler. Lollipop ile radyo kullanılabiliyor deniyor bazı forumlarda sizce bu doğru mu _?

- Navigasyon için İOG yükledim demişsin. biraz açar mısın tam ismini veya linkini verebilir misin.

- Müzikler için müzik çalar ne önerirsin?

- Telefonu yeni aldığım için Uygulama konusunda pek bilgim yok. Biraz bilgi verirsen sevinirim.

Cihazda radyo var ama çalışmıyor türkiyede. fakat rootlama yaparak kullanan arkadaşlar var. Bence 5.1 e geçme ben begenmedim çift tıklama güzel oluyo birde bazıları kameranın daha iyi oldugu aöyledi fakat bende tam tersi oldu 5.1 de kameram cok cok kotu ve pastel gösteriyor kapasitif tuş ışıklarını ekran açıkken açık tutamıyorsun 4.4 de cihaza daha çok hakimsin. bende 4.4 e geri döndüm. Ekran konusunda da ekranı bayagı bir kıs buraya yazdım ama cevap alamadım ekran renkleri çok parlak alevli gibi kamerada felan koyu kırmızılar bile çok canlı gözüküyor ilk başta benide rahatsız etti gözlerimi aldı hatta bu teli aldıgıma tek pişman olma sebebimdir ama şimdi alıştım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bence 4.4 cok daha basarili 5.1 surumune gore bir cok ekstra ozelligi var 4.4te bir sure kullanmani tavsiye ederim.
    Ben 4.4te root ile radyo kullaniyorum gayet de duzgun calisiyor. Kulakligi takmanizi istiyor ancak bu cogu modelde boyle.
    Yandex navi bence fena degil.
    Musixmatch gayet basarili muzik uygulamasi tavsiye ederim.
    Greenify sarj konusunda yardimci olur. Eger ogrenciysen office lens de guzel uygulama denemelisin.

• quote:

Orijinalden alıntı: seksenyedi.87

quote:

Orijinalden alıntı: isa_001453

Selam arkadaşlar eski telefonum xperia z öncesi nexus 4 suan yeni telefon arayışı içindeyim aklıma p70 ve A7000 var tavsiye edermisiniz lenovo telefon olarak nasıl teknik servis i nasıl a7000 nisan ayı gibi android 6 ya geçme hazırlığında imiş. Aklım hala sony de ama fiyatları çok yükseldi.

Telefonlar çok güzel fakat takipte isen anlamışsındır yazılımlar biraz sorunlu paran var ise sony al derim yok ise işini görür bu teller ama a7000 e 600 p70 e 700 den fazla verme. Acelen yoksa kampanyaları denk geliyor.

Tamam ilgin için teşekkürler.

• normal human kullanıcısına yanıt
    Aga ben %5 falan olunca gece şarja takıyorym sabah kalkınca kasıyor galiba benim telefonla ilgili bi sıkintı

• Beyler 360 security indirdim bi sikintisi cikarmi siz kullaniyomusun

• quote:

Orijinalden alıntı: digiogi

quote:

Tüm whatsapp fotolarım galeriden bir anda kayboldu. Whatsapp klasörüne bakınca da .enc olarak şifrelendiğini gördüm. Hiçbir uygulama yüklemedim. Bu neden olmuş olabilir?
    2. kere oluyor bu. Deli oldum.

★★Lenovo P70-A Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü★Herşey İlk Sayfada★8.1 Romları Geldi★

Ürün görsellerim vs her şeyim ikinci kez gitti, .enc nedir yahu şu anda buz gibi soğudum telefondan.

merhaba malesef sizde cyrpto virüsü bulaşmış enc dosyası o olması lazım bu durumun telefonla bir ilgisi yok hangi telefon olursa olsun bu virüs bulaşınca herşey gidiyor bilgisayar ve tabletlerede giriyor bu virüs. ( tam emin konuşmuyorum )

• 5.1 sürümünde ekran kapalıyken wifi kopması sorununu nasıl düzeltebilirim. Ayarlarda ekran kapalıyken açık tut seçili.

• ★★Lenovo P70-A Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü★Herşey İlk Sayfada★8.1 Romları Geldi★

Bu kilit ekranını istemiyorum, kurtulamıyorum, nasıl kaldıracağım arkadaşlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Snr.Mete -- 6 Ocak 2016; 12:48:44 >
  • Yüklediğin bir uygulama bu. Onu bulup kaldır.

• Mertolozzi kullanıcısına yanıt
    İlgin için öncelikle teşekkürler. Cihazı alalı bir kaç gün oldu. Açıkcası pek ısınamadım bu androide. Kardeşimde iPhone var arasıra onu kullanıyordum. Android çok farklı geldi bana. Cihazı geri vermeyi bile düşündüm. İlk kullandığım iki gün gözlerim fena ağrıdı.

Radyo için root demişsin fakat tam anlayamadım nasıl yapacağım? Grenify demişsin sanırım temizleme proğramı arka planda çalışan uygulamaları ve artık dosyalarını temizliyor. Cihazın içinde gelen temizleme programına göre cok başarılı bi proğram mı?

İphone da olduğu gibi Türkçe karakterlerlerin olduğu sorunsuz çalışan bi klavye bulamadım.

Forumda bazı yazılar küçük ve flu görünüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: canakan

quote:

quote:

Tüm whatsapp fotolarım galeriden bir anda kayboldu. Whatsapp klasörüne bakınca da .enc olarak şifrelendiğini gördüm. Hiçbir uygulama yüklemedim. Bu neden olmuş olabilir?
    2. kere oluyor bu. Deli oldum.

★★Lenovo P70-A Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü★Herşey İlk Sayfada★8.1 Romları Geldi★

Ürün görsellerim vs her şeyim ikinci kez gitti, .enc nedir yahu şu anda buz gibi soğudum telefondan.

merhaba malesef sizde cyrpto virüsü bulaşmış enc dosyası o olması lazım bu durumun telefonla bir ilgisi yok hangi telefon olursa olsun bu virüs bulaşınca herşey gidiyor bilgisayar ve tabletlerede giriyor bu virüs. ( tam emin konuşmuyorum )

Nasıl kurtulabilirim bu virüsten hocam?

• Arkadaşlar telefonun ayarlar kismina basınca cihaz hakkında ve ordada özel derleme numarası var oraya 3-4.Defa basınca geliştirici seçenekleri açıyor telefonu tehtid eden bir unsur olurmu gelistirici secenekleri ? Cevaplarsaniz sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: dEs_

Yüklediğin bir uygulama bu. Onu bulup kaldır.

Bulamadım/kaldıramadım :(
  • Bugun 6 7 tane kilit ekrani uygulamasi yukledim, en kullanislisi Hi locker, ekstra program kullanacaksaniz benim gibi ugrasmayin Hi locker i tavsiye ederim direk

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 429430431432433
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.