Şimdi Ara

★★Lenovo P70-A Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü★Herşey İlk Sayfada★8.1 Romları Geldi★ (638. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.310
Cevap
127
Favori
528.748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 636637638639640
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha iki gün önce sifirladim. Anlamadım ki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nev_can46 kullanıcısına yanıt
    başka bir player kurun ben size DUB MUZIK öneririm.
  • Oneriniz için teşekkürler.gercekten güzel bir uygulama çok sevdim..

• İlgilenenlere S147 fena değil ama hala aklımda kitkat var

• Merhaba. Bu telefon için önerebileceğiniz aops 4.4 yada 5.1 rom varmı acaba? Google play fala kurmayacağım sadece rom düzgün çalişsin yeter

• Kitkata dönmek istiyorum. Her denileni yaptım ama telefonu pc ye bağlayınca heemn şarj etmeye başlıyor ve yazılım yüklemeye başlamıyor neden olur acaba ?
  • wildwachsend kullanıcısına yanıt
    Hocam önce downloada basıp sonra telefonu pcye bağlarsan sorunun çözülebilir. Aksi halde telefon şarj moduna geçiyor.

• Arkadaşlar kardeşimin ekranda soluklaşma ve cizgiler oluştu teleservice ye mi kvk ya mı göndermeliyiz. Büyük ihtimalle kullanıcı hatası deyip para isterler ama bakalım makul fiyat söylerler mi?

• nano6824 kullanıcısına yanıt
    Servise yollayın onlar eğer kullanıcıdan para alınması gereken bir şeyse haber veriyorlar zaten.

• Sizin bataryalar ne durumda benim performans yarı yarıya düştü, daha önce servise göndermiştim fakat değişmemişti. Parayla kaça değiştirirler acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ucuz Roman

Sizin bataryalar ne durumda benim performans yarı yarıya düştü, daha önce servise göndermiştim fakat değişmemişti. Parayla kaça değiştirirler acaba?

İlk aldığımda 8 saat ekran süresi alıyordum, şimdi 6 saate düştü. ilk aldığımda iki tam günü çıkartıyordu, şimdi ise ikinci gün öğleye ancak dayanıyor. Ama ne olursa olsun bir tam günü çıkartması bana yetiyor, telefonu alma amacım buydu.
  • Ben ilk aldığımda da anca 2g ye alıp, parlaklığı kısıp, sadece wifi ile internette takılarak 8 saat görmüştüm. Genelde günlük kullanımda 7 saat civarı ekran saati görüyordum. Şimdi ise bu süre 6 saat civarlarına düştü. Batarya değişikliği yapmak aklıma geldi ama telefonun işlemcisi bana yetersiz geliyor artık. Wot blitz oynuyorum. Düşük ayarlarda bile sürekli 60 fps alamıyorum. Xiaomi Mi5 de aklıma bayağı yattı ama bozulmadan değiştirmeyeceğim diye kendime söz vermiştim. Bekliyorum bakalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: normal human

Ben ilk aldığımda da anca 2g ye alıp, parlaklığı kısıp, sadece wifi ile internette takılarak 8 saat görmüştüm. Genelde günlük kullanımda 7 saat civarı ekran saati görüyordum. Şimdi ise bu süre 6 saat civarlarına düştü. Batarya değişikliği yapmak aklıma geldi ama telefonun işlemcisi bana yetersiz geliyor artık. Wot blitz oynuyorum. Düşük ayarlarda bile sürekli 60 fps alamıyorum. Xiaomi Mi5 de aklıma bayağı yattı ama bozulmadan değiştirmeyeceğim diye kendime söz vermiştim. Bekliyorum bakalım.

Ben de Mi6 için beklemedeyim hocam. Ben sadece parlaklık çok Azın biraz üstünde 4 saat ancak​ yetiyor. Bu arada 2g/3g otomatik şebeke seçili. Oyun oynamaktan batarya patates oldu biraz da.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Black Swordsman kullanıcısına yanıt
    Aynen yazdığınız gibi yapıyorum hocam ama direk şarja geçiyor namussuz
  • Sizin batarya bayağı kötü durumdaymı?. Ne kadar işe yarar bilmiyorum ama batarya sıfırlamayı hiç denediniz mi? 4 saat ekran süresini ben cihazla hiç durmadan oyun oynayarak ve mobil veri açık alıyorum. Bizim işlemci çekirdeklerini gereken güce göre açıp kapatıyor, sizde bir anormallik olmasın. Bir cpu-z den bakın derim.

• En iyi stabil hatasız 6.0 marsmallow rom hangisi?

• cereal1988 C kullanıcısına yanıt
    ister inanın ister inanmayın en stabil rom lolipop. çoğu custom romu kullandım ama malesef ses, gps, batarya sorunlarıyla karşılaştım o yüzden stabil lolipopa döndüm. başım rahat :)))
  • wings35 kullanıcısına yanıt
    S147 kullanıyorum şuan batarya süresi berbat özellikle Facebook programı kuruluyken 1 gün anca yetiyor. Ve günde en az bir kere donuyor telefon ram -677899999 lere düşüyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: normal human

Sizin batarya bayağı kötü durumdaymı?. Ne kadar işe yarar bilmiyorum ama batarya sıfırlamayı hiç denediniz mi? 4 saat ekran süresini ben cihazla hiç durmadan oyun oynayarak ve mobil veri açık alıyorum. Bizim işlemci çekirdeklerini gereken güce göre açıp kapatıyor, sizde bir anormallik olmasın. Bir cpu-z den bakın derim.

Evet hocam ara sıra tam deşarj yapıyorum, benim batarya yüzde 10 altında çok kaldı belki bu yüzden performans düştü.
  • selamlar p70 ahalisi

vibe s433 ile başladığım costum rom olayına neredeyse 10 farklı rom kullanarak devam ettim. taa ki dün artık gına geldi ve gözümün nuru 4.4 kitkata geri döndüm. yukarıda bir arkadaşında dediği gibi costum romlar iyi güzel ama her birinin bir kusuru var

stock 5.1 rom: güzel stabil ama pili çok tüketiyor bu yüzden kulllanmak istemiyorum

vibe s433 rom: dokunmatik sıkıntısı ve biraz ağır çalışması (bana göre en iyi custom rom)

ressurection remix rom: kişiselleştirme muhteşem ama ara ara donmalar ve mtk modu çalışmıyor ( böyle olunca sesi yükseltemiyorsunuz)

emui huawei rom: 2 farklı sürümünü kurdum ikisinde de kamera çamur gibi, eng / chin dil desteği var sadece

vibe p1m rom: çok güzel bir rom, keşke bizim stock 5.1 bu rom olsaydı ama ses olayı bozuk bir türlü kulağımın aşina olduğu sesi alamadım. aynı zamanda bluetooth ile ses kalitesi sorunu da var. evdeki soundbardan kötü kalitede ses aldım ve kesilmeler yaşandı.

hios rom: çiçek gibi rom herşey şahane ama kişiler programı bozuk, marketten ek program indirmek zorundasınız ama bu kez de hep takılmalar donmalar yaratıyor

xui rom: güzel rom, hızlı stabil ama ekranda sanal tuşlar var, saklayabiliyorsun ama yinede zırt pırt çıkıyor, bir de ses olayı aynı vibe p1m gibi

flyme rom: değişik güzel bir rom ama ses sorunu var biraz da alışmak zor geldi.

miu rom: 2 versiyonunu kurdum sevemedim bir türlü. görsel açıdan hoş gelmedi

vibe s308 rom: güzel stabil ama eng / rus ve de ses sıkıntısı var yine.

şimdilik kitkat ile devam edicem. ilerde düzgün dertsiz bir çıkarsa o zaman maceraya kaldığım yerden devam.

• 
Sayfa: önceki 636637638639640
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.