Şimdi Ara

Lenovo P2 Twrp Recovery + Lineage OS custom rom + Root + Stock Rom + Viper4androidFX (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
2
Favori
8.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Stock romu tekrar yükleyebilirsiniz link paylaşmıştım öncelikle yedeklerinizi alın

bu linkten

Bu Rom çift Hatlı Lenovo P2 içindir sizin telefonuz tek hatlı ise yüklemeyin bilginiz olsun.

https://androidfilehost.com/?fid=673956719939833942

stock romu indirin ve zip dosyasını klöser e çıkartın telefonu bootloader moduna alın klasör içindeki runme.bat dosyasına tıklayınca yükleme işlemi otamatik başlıyor bitene kadar bekliyorsunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: UyScuti

Stock romu tekrar yükleyebilirsiniz link paylaşmıştım öncelikle yedeklerinizi alın

bu linkten

Bu Rom çift Hatlı Lenovo P2 içindir sizin telefonuz tek hatlı ise yüklemeyin bilginiz olsun.

stock romu indirin ve zip dosyasını klöser e çıkartın telefonu bootloader moduna alın klasör içindeki runme.bat dosyasına tıklayınca yükleme işlemi otamatik başlıyor bitene kadar bekliyorsunuz
    Teşekkürler sağolun.

• quote:

Stock romu tekrar yükleyebilirsiniz link paylaşmıştım öncelikle yedeklerinizi alın

bu linkten

Ben bin türlü beceremedim şu rom olayını yapamıyorum root yaptım ama rom olayını bin türlü beceremedim maalesef. Telefonun kilidini geçen Yaz açtım android 9 yada 10 yüklemek istiyorum hafıza kartı yok nasıl yapabilirim hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: ne diyorum

Ben bin türlü beceremedim şu rom olayını yapamıyorum root yaptım ama rom olayını bin türlü beceremedim maalesef. Telefonun kilidini geçen Yaz açtım android 9 yada 10 yüklemek istiyorum hafıza kartı yok nasıl yapabilirim hocam?

Alıntıları Göster
    Buradaki programla twrp yükleyin 10 saniyelik iş zaten. Sonra arkadaşın dediği gibi telefon hafızasına rom ve gapps dosyalarını atın. Yine arkadaşın dediği gibi wipe işlemlerini yapın internal storage'a dokunmayın ama yoksa silinir rom'da. Sonra rom'u yükleyin ve gapps'ı yükleyin açılacak telefon. Yapamazsanız özelden yazın s3 zamanında 50-60 defa rom attım ben de bu p2 biraz değişik geldi ama çözdüm.

• Merhaba,

10 gün önce Lenovo P2 cihazıma lineageos 17.1 İlk defa rom yükledim sorunsuz kullanıyordum. 21.06.2020 tarihli güncellemeyi yapmak için ayarlardan günceli kontrol edip indirip yükle dedim. Recovery modunda açılıp otomatik yüklendi ve restart oldu. Daha sonra android başlatıcı desenini girdikten sonra lineageos animasyonun da 5 dk bekleyip recovery modunda yeniden açılıyor. Dalvik ve cache i wipe edip denedim yine aynı. Zip dosyasını klasör içerisinde bulup manuel yukleyip yeniden açmayı denedim değişen bir şey olmadı. Sıfırdan kurulum yapmadan çözmenin bir yolu var mıdır?

• the_tourist kullanıcısına yanıt
    Custom rom lar da bazen guncellemeden sonra böyle sıkıntılar oluyor benimde bi kaç defa başıma geldi çaresi temiz kurulum yapmak açılmıyorsa. Recevory den Gelişmiş temizlemeden sistem, sistem imajı, dalvik cache, cache, data yı silip baştan kurulum yapmanız gerekiyor.

• quote:

Custom rom lar da bazen guncellemeden sonra böyle sıkıntılar oluyor benimde bi kaç defa başıma geldi çaresi temiz kurulum yapmak açılmıyorsa. Recevory den Gelişmiş temizlemeden sistem, sistem imajı, dalvik cache, cache, data yı silip baştan kurulum yapmanız gerekiyor.
    Data hariç, system, dalvik cache ve cache i wipe edip, ROM, GApps ve magisk i kurunca telefon sorunsuz açıldı. Uygulama izinleri yeniden verilip bazı google uygulamalarını kaldırıp yeniden yükleyince sorun kalmadı. Iyi oldu sıfırdan tüm uygulamaları yeniden kurup ayarları yapmak zor geliyordu :) Teşekkürler cevabınız için.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ben de 3 senelik lenovo p2 kullanıcısıyım telefonumda şu an twrp ve rom yüklü fakat ben ilk aldığım hale getirmek istiyorum telefonum turkcellden alınma olduğu için bu konu hakkında pek bir şey bulamadı yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ne diyorum

Alıntıları Göster
    Bana ö.m atmışsınız ama cevap veremiyorum mesaj almayı açın isterseniz.
  • Kilit açtık ama root yapamiyorum hocam
    Edit: i iş de tamam robot da yaptık sukur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi babapars -- 31 Temmuz 2020; 9:59:13 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam selamun aleykum lütfen yardım edin ben android 9 ve üzeri kurduğum her romda linage os,mokee vs. Kurduğumda telefon ekranını kilitleyince telefon kapanıyor gerçi kapanmıyor sadece ekranı kilitledikten sonra ekranı tekrar açınca telefon ekranı siyah oluyor oda hiçbirşey gözükmüyor ama ekrana tıklayınca işliyor tam kapalı olmuyor telefon lütfen yardım edin anlamadınız yerleri ayrıntılica anlatayım yardım edin lütfen bende android 9 ve 10 rom kurmak istiyorum yardım

• Cevap verirmisiniz Allah aşkına cok istiyorum

• Hocam bootlader modda açtım teli, hiçbir işlem yapamıyorum. P2 alalı 3 yıla yakın oldu. Nasıl root atabilirim. Yardımcı olurmusun.

• Bu root atma konusunda yardımcı olabilecek birisi varsa çok sevinirim. Pc olmadan atabiliyormuyuz?

• mustafa.ozgl M kullanıcısına yanıt

Bootloader kilidinin açılması için başvurduktan sonra ilk mesajdaki uygulamayla önce oem unlock'u seçip sonra da root'u seçebilirsiniz. Ya da twrp yükler supersu indirip onunla root yaparsınız. Pc olmadan olmuyor maalesef.

https://teknobolge.com/nasil-yapilir/lenovo-p2-oem-bootloader-kilidi-nasil-acilir/amp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exfat -- 18 Ekim 2020; 21:16:29 >
  • lineageosun son versiyonunu kurmayın "lineage-17.1-20201101-nightly-kuntao-signed"

sabah güncelleme gelmişti kurdum açılmadı. sitesinden indirip denedim yine açılmadı.

bir önceki versiyonunu indirip kurdum sıkıntısız açıldı.

• Merhaba,

Uygulamaların telefonun kendi hafızasından yüklendiği için sıkıntı yaşıyorum.

Hem de hala Android 7.0'de kaldık.

Kilit açma başvurusu yaptım, sürenin dolmasını bekliyorum.

Bana ne tavsiye edersiniz ?

Uygulamalar sd karta yüklensin istiyorum, ayrıca tabi banka uygulamalarını kullanıyorum onlarda da sıkıntı yaşamak istemiyorum.

Teşekkürler

• izzmarit kullanıcısına yanıt

Mümkünse link atarmısınız bende bu sürümü kurdum açılmıyor dediğiniz sürümüde internette bulamadım

• C_Kayaaa0371 C kullanıcısına yanıt

link bulamadım. kendi sitesinde eski versiyonda yok. ama elimde kurulum dosyası mevcut.

özelden mail adresini verirsen wetransfer le gönderebilirim çalışan versiyonu

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.