Şimdi Ara

Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu) (383. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.466
Cevap
82
Favori
608.587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 381382383384385
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynısı bende de oluyor bazen.Hızlı şarja geçmiyor ve 2 saatte %10-15 bişey dolduruyor.Artık şarja taktığımda şarj kablosunu iyice ittiriyorum hızlı şarja geçtiğinden emin oluyorum ve hızlı şarja geçiyor.
  • Arkadaşlar batarya performans kaybederse nasıl yenileyeceğiz? Para ile de olsa almaya razıyım ama sanmıyorum serviste bile yoktur bunun bataryası.
  • Aynı şarj cihazı gibi bu da sadece ebay'de galiba. Ama paypal yok işte ülkede. Orijinal olduğundan emin olsaydım elime paypal'den ödeme şansı geçmişti deneyebilirdim. Bu yüzden bataryaya bir şey olmamasını diliyorum.

https://www.ebay.com/itm/BL262-Genuine-5000mAh-Battery-for-Lenovo-Vibe-P2-P2C72-P2A42/273410605837?hash=item3fa88ac30d:g:7QgAAOSwL9tbdXHa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar lenova ya muadil samsung m20 var 5000 mah merak eden baksın fiyatıda uygun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ext4

Aynı şarj cihazı gibi bu da sadece ebay'de galiba. Ama paypal yok işte ülkede. Orijinal olduğundan emin olsaydım elime paypal'den ödeme şansı geçmişti deneyebilirdim. Bu yüzden bataryaya bir şey olmamasını diliyorum.

https://www.ebay.com/itm/BL262-Genuine-5000mAh-Battery-for-Lenovo-Vibe-P2-P2C72-P2A42/273410605837?hash=item3fa88ac30d:g:7QgAAOSwL9tbdXHa
    Maşallah çok pahalı geldi bana. Aynen paypal'da yok o da sıkıntı. Sanırım 1 sene daha idare edip seneye orta sınıf xiaomi veya huawei alacağım sırf bu servis sıkıntısı yüzünden.

• Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu)
    Eşimi aradım benle konusurken kapadı bu ekrandan gormus cıkamamıs komple tlfu kapatıp acayım demıs tlf kapandı saha acılmıyor sarj %85 idi nedır acaba. Bu lenovo p2 nin derdi dostlar nasıl cözüm buluruz

• ILKERATLIILKER I kullanıcısına yanıt
    Sol taraftaki güç tasarrufu tuşunu aşağı çeksin düzelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ext4 -- 2 Mart 2019; 23:37:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SametReiss

Merhaba benim lenovo p2 telefona şardaydı sabah kalktım dün su dökülmüş elime aldığmda baya bir su vardı ama çaılısıyordu dokunmatiği sonra apar topar sildim hafif fön çektim sonra güç tuşuna basılı kalmış resetledi kendını ve durmadan devam etti menu de hard reset yerinde durmadan reset atmaya başladı tuşlarla harekkt ettrıyorum olmuyor sonra prince koydum belli bi zaman geçti dedim çıkarayım baktım ki sadece lenovo çıkıyor ve resetliyor sonra hard reset atyım dedım ses acma tusunda assaga indirim yukarı aldı kendını sonra resetlemeye devam etti bende geri prince koydum şuan kapanmış herhalde dün gece herhalde şarjı bitmiş ne yapmam lazım yardımvı olun bana. teşekkürler
    Hocam son durum ne oldu ?aynı olay esımın tlfa oldu acılmıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Ext4

Sol taraftaki güç tasarrufu tuşunu aşağı çeksin düzelir.
    Hocam esım heyecan ıle kapatmıs cıhazı sımdı de acılmıyor sarja takınca kırmızı ısık yanıyor bır de com az bısey mıkrofon yerşne su gelmiş ondan olabilir mi arıza acaba

• ILKERATLIILKER I kullanıcısına yanıt
    Olayın tuşla alâkası yokmuş demek. Maalesef bir şey diyemem. Üzgünüm

• Yav banada kulaklık dayanmıyor yine bozdum henüz yeni aldığım kulaklığı. Bana şöyle kaliteli 200 TL civarında Bir kulaklık önerin beyler..

• Al Swearengen kullanıcısına yanıt
    telefon kulaklık takılı olmadığı halde takılıymış gibi falan da göstermeye başlamıştı. bi format attım. telefon kapalıyken atılan format var ya. o şekilde format attım. şimdilik düzeldi gibi...
  • arkadaşlar son 1 ayda 2 lenovo p2 yi ekran şikayetiyle KVK ya verdik. Birisi darbeli denerek ücretli dendi, diğeri şimdilik garanti dahili diyor ki öyle de olmalı. Ama sorun şu ki yedek parça tedariği yok şu anda parasıyla yaptırdığımız telefon için değişim kararı çıktı ve para iadesi aldık. 2. telefonda da aynı durum görünüyor. Demek istediğim telefonunuzun yedeğini muhakkak alın yoksa ne var ne yoksa içinde gidiyor telefonun alamıyorsunuz.

Bunun dışında bir şey sormak istiyorum. Bana ait lenovo p2 de batarya sıkıntısı yaşıyorum ( evet 3. telefon :) telefonu ilk günden beri kılıfla kullanmama rağmen baya darbe izi var telefonda maalesef. Bu darbe izleri yüzünden batarya sorununda telefonu yine garanti dışı bırakıyorlar mı bilgisi olan var mı ? Ona göre servise götürecğeim. %15 ten kapanması 3 dk sürüyor bazen.
  • Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu)
    Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu)

• 15 aylık p2 hala süper. Tek endisem zamanla batarya performansı düşerse kvk da rahatlıkla temin edebilirmiyiz?

• quote:

Orijinalden alıntı: ne diyorum

15 aylık p2 hala süper. Tek endisem zamanla batarya performansı düşerse kvk da rahatlıkla temin edebilirmiyiz?
    2 üstteki mesajı okuyun hocam
  • Merhaba Arkadaşlar,
    Çok kısa mesafede telefonu düşürdüm ve maalesef ekran çatladı.
    Dokunmatik sorunsuz çalışıyor, yakın zamanda kvk servisten fiyat alan var mı?

Aradım fiyat vermediler telefonu görmemiz lazım dediler.

Bir kaç telefoncuya sordum 6 ay garantili komple ekran değişimi 600 TL verdiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: müzikadamı

Merhaba Arkadaşlar,
    Çok kısa mesafede telefonu düşürdüm ve maalesef ekran çatladı.
    Dokunmatik sorunsuz çalışıyor, yakın zamanda kvk servisten fiyat alan var mı?

Aradım fiyat vermediler telefonu görmemiz lazım dediler.

Bir kaç telefoncuya sordum 6 ay garantili komple ekran değişimi 600 TL verdiler.
    Hiçbir zaman telefoncuya yaptırma garantisi varsa. İçine edip verirler telefonu görürsün ondan sonra hocam. Yolla kvkya aşağı yukarı o civarlar fiyat çıkar 500 küsür diyen vardı sanki yakın zamanda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angry Toad

Hiçbir zaman telefoncuya yaptırma garantisi varsa. İçine edip verirler telefonu görürsün ondan sonra hocam. Yolla kvkya aşağı yukarı o civarlar fiyat çıkar 500 küsür diyen vardı sanki yakın zamanda.

Alıntıları Göster
    Hocam tabı servis daha mantıklı, ben sadece bir piyasa araştırması yaptım.
    Kvk yakın müsait zamanda bırakacağım. Sıkıntı telefonsuz kalmak.

Bu arada iyi bir yere yaptırılırsa bence dediğiniz gibi telefona zarar verilecek bir durum yok.
    Zaten ekran komple değişiyor, basit bir işlem yani.
    Bakın bu videoyahttps://www.youtube.com/watch?v=2mQile4Mq5c&vl=en

• natural pathfinder kullanıcısına yanıt
    Para iadesi derken telefonun ücretini mi iade ettiler ekran ücreti mi?

• 
Sayfa: önceki 381382383384385
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.