Şimdi Ara

Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu) (307. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
8.466
Cevap
82
Favori
608.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 305306307308309
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bendahayeniyimdesem B kullanıcısına yanıt
    evet android 7
  • yaklaşık 2 aydır kullanıyorum P2 yi.

parmakizi algılamasında sorun yok ama kilidi nerdeyse her açtığımda ya mesajlara yada telefon arama ekranına giriyo. yani 10 kereden 8 inde bunu yapıyo. son kullandığım uygulamayı açsa anlayacağım ama neden bunu yapıyo çözemedim.

böyle bişeyle karşılaşan varmı
  • izzmarit kullanıcısına yanıt
    Bu sorunu bende P1 kullanırken yaşıyordum . Çozumunu bulamamistim. Satıp kurtuldum bu sinir bozucu durumdan.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • izzmarit kullanıcısına yanıt
    Ekranı kaydirirken asagidaki mesaj ve arama simgelerine dokunuyor olabilir misiniz? Bende de telefonu açmak için ekranı yukarı kaydirdigimda ekran kilitleniyor. Tekrar sağ taraftan hızlı kilit moduna geçip işlemi tekrar tekrar yapmam gerekiyor. Çözümü bulamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu)

Dostlar iyi mi sizce ?? ( Şuan %23 şarj da mevcut)

• ferdinando F kullanıcısına yanıt
    Gayet iyi hocam..

• Fazlasını beklememek lazım değil mi :) bazı arkadaşlar paylaşmış da. Tereddüt etmeden önce sorayım dedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ferdinando

Fazlasını beklememek lazım değil mi :) bazı arkadaşlar paylaşmış da. Tereddüt etmeden önce sorayım dedim.

Gayet normal 12 13 saate bağlarsiniz, siz o diğerlerine bakmayın. Biraz yukarda ben bı paylaşım yapmıştım ve oradaki süreleri o diğerlerinin yöntemiyle aldım.

• Yöntem derken hocam ?

• ferdinando F kullanıcısına yanıt
    Herkesin 12 13 saat ekran süresi aldığı bir cihazda 19 saat ekran süresi aldığını iddia edenler sizce ne yapıyor olabilirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: ismail4444

Herkesin 12 13 saat ekran süresi aldığı bir cihazda 19 saat ekran süresi aldığını iddia edenler sizce ne yapıyor olabilirler.

Cok basit adam kerneli degismis ve rom yuklemis... Oldukca mantikli yapmis. Ve de 29saat ekran almasi oldukca normal... 1kernel degiserek rom atarak gayet rahat alinir. Arkadasta bunu yapmis ve paylasmis...

Adam diyor zaten kernel degistim rom attim diye... Siz halen alamaz diyonuz anlamak mumkun degil. Gayet alabilir sikintisiz.

• Bari bende batarya süresini paylasayım dedim.
    Hic oyun yada ağır islemler yapmadık.
    Sizce nasıl?

Stock rom 7.0 row. S251_171107, Deodexed Debloaded.
    Kernel: Magma V6. 13.18.90

Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu)Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MuRaTx38. -- 28 Şubat 2018; 17:55:39 >

• Benimde android 7 ama batarta sürelerinde yazılım ve donanım yüzdeleri kafa kafaya hep biraz farkla donanım önde oluyor bazen. Neden acaba. Bide ciddi ciddi android 6 dayken şarj daha iyiydi yahu.

Genelde hep yüzde 10 parlaklıkta kullanmama rağmen 12 saati geçemedim android 7 de

• tam1marjinal T kullanıcısına yanıt
    Kullandığınız rom versiyonu ve kernel ile alakalı olabiliyor.

• Arkadaşlar benim sorunlarımı sıralayayım çözümleri bilenden rica ediyorum

1. Rehber sorunu. Arama kaydında arama ayrıntılarımı göremiyorum. Öyle bir seçenek yok. Misal dün yapmışsam aramayı, yanında dün yazıyor. Saati bile yazmıyor. Bugün yaptğım aramanın sadece kaçta olduğu yazıyor, kaç dk sürdüğü yok.

2. Ses kaydı kötü, telefon 8 aylık bundan dolayı iade etsem şansım nedir?

3. Telefonu sessize almanın 3 seçeneği var. "Yalnızca özel kişiler" yapınca titreşim olayı devam ediyor.

4. Artık çok pis baş acısı yapıyor. Acı bildiğin. Eskiden yoktu ya.

5. WhatsApp tan mesaj gelince yukarda WhatsApp işareti çıkmıyor.

6. Güncelleme yapmıyorum daha kötü olur diye. Şu an 6.0.1 ve yeni güncelleme 2gb boyutunda. Yapan arkadaşlar önerir mi? Kaç saat sürüyor ne değişiyor?

• Bildiğiniz kaliteli bir reklam engelleyici varmı?

• arama gelince ses bi an kesilip tekrar normale dönüyor.
    bide arkadaki programalrı kapatınca bugg a giriyor kapanmıyor çalışmaya devam ediyordu format attı mşimdilik düzeldi o
    7.0 a güncellediğim için m i böyle oldu bilmiyorum
    rehbere kayıt yaparken başka numara üstünden yanlış kayıt yaptıgı da olmuştu neydi derdi bilmiyom başka bi sorun yok
  • Malihülya M kullanıcısına yanıt
    1. Arama kayıtlarını kişinin üzerine tıkladığınızda yani kişinin ayrıntılarını açtığınızda "Çağrı Kaydı" sekmesinden görebilirsiniz.

3. ve 4. sorunlarınızı anlayamadım. Sessize alırken titreşimi de kapatmak istiyorsanız sesi en düşüğe kıstığınızda "Hiçbiri" veya buna benzer bir adı olan en solda engel işareti olana tıkladığınızda titreşimde kapanmış olur. Baş acısı yapıyor derken telefon ile konuşurken yaptığını kastediyorsanız ve eğer uzun süre telefon görüşmesini telefon kulağınızda yapıyorsanız kulaklık kesinlikle tavsiye ederim. Her telefon için aynı durum söylenebilir ama başka bir nedenden dolayı baş acısından bahsediyorsanız ya da başka birşey kastettiyseniz açmanız daha iyi olabilir.

5.WhatsApp'tan bildiri işaretinin çıkmaması eğer kilitliyken oluyor ise arkaplanda çalışması durdurulmuş veya kilitliyken bildirimler gizlenmiştir. Arka planda çalışmasını açmak için sırasıyla "Ayarlar-Güç Yöneticisi-Arka plan uygulama yönetimi"nde WhatsApp'ın etkin olmaması yani WhatsApp'ın altında "OTOMATİK BAŞLATMAYA İZİN VER" yazması gerekiyor. Eğer sorun bu değilse ve kilitliyken bildirimler gizlenmiş ise bunun için sırasıyla "Ayarlar-Sesler & Bildirimler-Kilit ekranında" seçeneğine tıklayarak ister tüm bildirim içeriklerini gösterirsin istersen hiç bildirim göstermezsin.

6. Güncelleme bence yapmalısın gayet güzel ve akıcı. 3-4 günden fazla 6. versiyonda denemedim ama 3-4 günlük deneyimime göre 7. versiyon gayet iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exhausted -- 28 Şubat 2018; 23:44:7 >

• ne diyorum N kullanıcısına yanıt
    Adguard tavsiye ederim hem mobilde hem bilgisayarda.
  • exhausted E kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler ama arama kaydı şekli kötü. Bende kayıtlı olmayan bi numara ararsa ayrıntılarına nasıl bakacağım? Kayıt mı edeceğiz her seferinde? Yeni güncellemede hallederler diye düşündüm.

• 
Sayfa: önceki 305306307308309
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.