Şimdi Ara

Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu) (306. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.467
Cevap
82
Favori
608.479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 304305306307308
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar turkcell cihazinda 6.0 a donme rehberine ulasamadim. Bu konuda yardimci olacak arkadaslar varmidir acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar,

Benim fikrimi söyleyeyim. Çoğu şikayetler olsada bu kesin tlfnun kendi gelmiş olduğu yazılım romundan kaynaklanan sorunudur. Amma velakin başka rom atmak istiyorsan garantisini gözden çıkarman gerek.

Örneğin ben açtım oem kilidini. Yükledim romu ve kerneli ve diğer modları camera vs...

Ne kadar fark ettiğini görüyorsun ve yüzde yüz iyileştiğini anlıyorsun.

Ama dersinizk 'ben garantisini bozmam 'diye ozaman ona birşey diyemem bu kendi bileceğiniz iş.

Şuan ben yurtdışındayım ve ordan aldım tlfnu ucuz diye.

Yeni çıkan antutu v7 programı ile bir test ettim bu skoru aldım. Gayet memnunum.
    Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MuRaTx38. -- 25 Şubat 2018; 11:38:58 >

• Hocam telefonu performansli bir sekilde kullanmadiktan sonra garanti ne olacakki. P.m den mesaj attim size bi yonlendirme yaparsaniz memnun olurum.

• O 18-19 saat ekran süreleri alanlar telefonu ara ara şarja koyup o şekilde alıyorlar bence, belli bir süre şarjda durmadıkça ekran süresi sıfırlanmıyor sonuçta kaldığı yerden devam ediyor. Google playda batarya yüzdelerini anlık gösteren monitör programları var. Ordanda paylasında görelim nasıl alıyor mussunuz

• Arkadaşlar güvenli ortamı silmek istiyorum ama ortama girince ekran deseni istiyor desenimi girince kabul etmiyor. ne yapmalıyım sizce?

• yaman53 kullanıcısına yanıt
    P.M. nizi okudum fakat skype kullanirsaniz daha kolay olur benim icin.

murti-e-38
  • ferdinando F kullanıcısına yanıt
    Hakkında kısmından derleme numarasına 7 kez tıklayıp geliştirici seçeneklerinden oem kilidi açma başvurusu yaparsanız oluyor. Sizi endişelendirecek bir şey değil

• alışamadığım, alışmakta istemediğim tek elde kullanım zorluğu pantolon cebindeki büyük boyutlarını ciddi madana hissetmem falan 5,5 inc ekranın büyüklüğü sebebiyle cihazımı 5 inc ekranlı olan xiaomi redmi 4x değiştirmeyi düşünüyorum...
  • Burda bloklamaktan sanırım birkaç kişi kalacak P2 kullanıcısı olarak. Çok açık Bir kaç arkadaş hariç cihazı kötüleyip hemde en olamayacak yerden bataryadan cihaza vurmak akıl karı değil. Bu telefona düşmanlık yapmakta sanırım ayrı Bir fantazi yada ayrı bir ruh hastalığı. La ben çatır çatır 15 saat alıyorum adam diyor ki yav olmaz alamazsın banane diye kafayı sıyırıp hatta şikayet ediyor inanılır gibi değil. Sanane bilader istediğim gibi ekran süresi resimleri mi atarım bu seni niye rahatsız ediyor. Bir insan niye bundan rahatsızlık duyar.la telefonun hiçbir sorunu yok ne yapalım burda yalan söyleyip olmayan sorunlarmi yazalım böyle bir senaryo neden yazalım. Benim cihazda hiçbir problem yok. Ayrıca 5100 mah bataryasi 8 çekirdek işlemci 4gb ram daha ne istiyorsun? Memnun değilsen sat kurtul. Garip bir şekilde ya illa sizde telefonun sorunlu olduğunu yazın diye adamlar her türlü şeyi deniyor. Yok la işte yok cihaz sorusunsuz benim cihaz sorusunsuz. Ve birçok arkadaşın cihazı sorusunsuz.

• Lenovo P2 Kullanıcı Kulübü (Ana Konu)

12 saat 44 dakika mevcut kullanimim var ve şarjım da daha %65 bu gidişle 20 22 saati bulurum herhalde la.

Ne güzel benim telefon herkesten çok ekran süresi vermiş ne mutlu bana la.

• ismail4444 İ kullanıcısına yanıt
    Tam şu kadar ekran süresi almanız lazım:

764:35x100:60=36,380952

• volkan377 V kullanıcısına yanıt
    Güvenlik ayarlarından yeni bir desen ayarlamayı denediniz mi? Belki yeni ayarlananı kabul eder

• 6 ya geri dönmeyeceğim garanti dışına çıkmasın diye. Fakat 8 gelecek mi net bilgisi olan var mı ?

• ferdinando F kullanıcısına yanıt
    P2 ye Oreo gelmeyecek malesef bildiğim kadarıyla.

• ismail4444 İ kullanıcısına yanıt
    Günaydın; benim p2de'de hızlı şarja geçme konusunda sıkıntılar çıkıyordu. Dediğiniz gibi şarjdan çekip tekrar takmak gerekiyordu ama bi süre sonra sonra tekrar normal şarja dönüyordu. Bu durum; Telefonu şarja taktığımızda ekrana çıkan saat görüntüsünü kaldırılarak çözüldü. Umarım sizde de işe yarar.

Ayarlar==>Ekran==>Ekran Koruyucu==>Sağ üst köşedeki dikine 3 nokta==>Ekran Koruyucu Başlatılma zamanı==>Yuvadayken yapınız veya ikinci adımdan sonra komple ekran koruyucuyu kapatabilirsiniz.
  • akrep8181 kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme için teşekkürler. Şimdi baktım dediginiz kısma. Bendeki ekran koruyucu zaten komple kapalı imiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: akrep8181

Günaydın; benim p2de'de hızlı şarja geçme konusunda sıkıntılar çıkıyordu. Dediğiniz gibi şarjdan çekip tekrar takmak gerekiyordu ama bi süre sonra sonra tekrar normal şarja dönüyordu. Bu durum; Telefonu şarja taktığımızda ekrana çıkan saat görüntüsünü kaldırılarak çözüldü. Umarım sizde de işe yarar.

Ayarlar==>Ekran==>Ekran Koruyucu==>Sağ üst köşedeki dikine 3 nokta==>Ekran Koruyucu Başlatılma zamanı==>Yuvadayken yapınız veya ikinci adımdan sonra komple ekran koruyucuyu kapatabilirsiniz.

Bende ekran bölümünde ekran koruyucu yok galiba sizinki Android 7 sürüm

• Ben asla buradaki arkadaşlar kadar ekran süresi alamadım. Açıkçası umrumda da değil ama bilgilendirme amaçlı soyluyorum. Telefonu sabah saat 9 da şarjdan aldım. Gün içinde internet ağırlıklı olarak sık sık kullandım. 16 saat bekleme suresi 4 saat 40 dakika civarı ekran suresi. Şarj da yuzde 65. Yani bir iş gununu hatta iki iş gununu çok rahat çıkarıyor ve şarja bakmadan kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fasttornado -- 26 Şubat 2018; 23:59:47 >
  • fasttornado F kullanıcısına yanıt
    Normal olan sizinki, anormal olan diğerleri.

• arkadaşlar telefonda kronik bir sorun varmıdır ? almayı düşünüyorum yakın zaman içerisinde. Başka önerisi olan varmı Sağlamlık ve Performans önemli
  • 
Sayfa: önceki 304305306307308
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.