Şimdi Ara

⏩📱☯Lenovo Moto G5 Plus ve G5☯📱⏪📱⏩ f/1.7Li 12Mp Kamera⏪📱⏩3000mAh⏪📱⏩Snap625⏪📱⏩5.2' FullHD IPS⏪ (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
2
Favori
8.952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Moto g5 ile ilgili internette rahatsız edici derecede ısındığına dair bilgiler var kullananlar nasıl memnun musunuz böyle bir sorunla yada beklemediğiniz bir sorunla karsilastiniz mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: private_dawn

Moto g5 ile ilgili internette rahatsız edici derecede ısındığına dair bilgiler var kullananlar nasıl memnun musunuz böyle bir sorunla yada beklemediğiniz bir sorunla karsilastiniz mi
    memnunum ısınma sorunu ile karşılaşmadım. internete kablosuz üzerinden bağlanıyorum. parmak izi elin biraz nemli olunca çalışmıyor. yazın da haliyle elin terli nemli oluyor. o kısmını sevmedim sadece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: private_dawn

Moto g5 ile ilgili internette rahatsız edici derecede ısındığına dair bilgiler var kullananlar nasıl memnun musunuz böyle bir sorunla yada beklemediğiniz bir sorunla karsilastiniz mi
    memnunum ısınma sorunu ile karşılaşmadım. internete kablosuz üzerinden bağlanıyorum. parmak izi elin biraz nemli olunca çalışmıyor. yazın da haliyle elin terli nemli oluyor. o kısmını sevmedim sadece. ama fiyatına göre gayet performanslı bir cihaz. ben a1 alacakken vazgeçip bunu aldım.sonuç olarak memnunum
  • Selamlar, telefonum G5S ve dünden beri kullanıyorum. 4 yıldır kullandığım LG G2 ömrünü doldurunca Hepsiburada dan 950 TL ye bunu aldım. Bence fp açısından diyecek bir şey yok. Özellikleri çok iyi,akıcı,ekran canlı, kamerası,sesi iyi,wifi çekimi G2 den daha iyi. Yalnız telefonu ilk açınca haliyle tonla güncelleme oluyor ve şarjı bitmesin diye şarja taktım,anormal derecede ısındı . Hem şarj hem güncellemeler ağır geldi galiba şarjdan çıkardım.

Sonuç olarak beni iki sene idare edecek güzel bir telefon olduğunu düşünüyorum.

⏩📱☯Lenovo Moto G5 Plus ve G5☯📱⏪📱⏩ f/1.7Li 12Mp Kamera⏪📱⏩3000mAh⏪📱⏩Snap625⏪📱⏩5.2" FullHD IPS⏪

• Cihazı alali 3 gün oldu 1050tl ye aldım.telefon güzel kendine has ince düşünülmüş özellikleri var: tek tuşla kullanım modu,ekranın saati tarihi açılmadan göstermesi,vs... Motorola farkı sanırım... Cihazı guncelleyince ısınma sorunu ortadan kalkıyor. İki gün önce gelen güncelleme sonrası daha da iyi oldu... Telefonda tek garibime giden nokta,sağ üst köşede, pilin yüzdesel gösterimi yok yada ben mi bulamadim bilmiyorum? Bunun dışında eksi diyebileceğim yönü yok gibi tam bir fiyat performans telefonu, ince ve şık bir görüntüsü var...

• quote:

Orijinalden alıntı: astralll

Cihazı alali 3 gün oldu 1050tl ye aldım.telefon güzel kendine has ince düşünülmüş özellikleri var: tek tuşla kullanım modu,ekranın saati tarihi açılmadan göstermesi,vs... Motorola farkı sanırım... Cihazı guncelleyince ısınma sorunu ortadan kalkıyor. İki gün önce gelen güncelleme sonrası daha da iyi oldu... Telefonda tek garibime giden nokta,sağ üst köşede, pilin yüzdesel gösterimi yok yada ben mi bulamadim bilmiyorum? Bunun dışında eksi diyebileceğim yönü yok gibi tam bir fiyat performans telefonu, ince ve şık bir görüntüsü var...
    herkese gelmedi o güncelleme sanırım ben almadım
  • Arkadaşlar ön kameradan memnun musunuz?

• G5s plus yerine ne alabiliriz bütçem 1000 tl arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Alkan1905

G5s plus yerine ne alabiliriz bütçem 1000 tl arkadaşlar
    moto g5 al. çok bi fark yok zaten. ben kışın 650 ye almıştım şimdi ne kadar oldu bilmiyorum.
  • crow in cornfield C kullanıcısına yanıt
    1000 tl galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: Alkan1905

1000 tl galiba
    valla yeni piyasa buysa bilmiyorum xiaomi a1 1300 iken ben indirimle bu fiyata almıştım. ikisi de aşağı yukarı aynı telefonlar yani 2 kat fiyat farkını haketmiyoırdu. şimdi de ona göre kıyaslarsın. ha 1000 tl edecek bir telefon mu ? hayır değil ederi 500-600 anca zaten a1 de 1300 edecek bir telefon değildi.
  • 8.1 yayımlandı en sonunda
    evet 8.1 geldi yükledim. ilk başlarda gps sorunu verdi bir de üst ekrana alışamadım henüz...
  • tigerito T kullanıcısına yanıt
    Yani öyle ahım şahım bir değişiklik yok. GPS de hiç sorun olmadı. Bu son güncelleme değil mi artık bir şey almıyoruz

telefonu açmak için yukarı kaydırmaya geçmiş, alışamadım. yine üst panel kullanımına alışmak zor geliyor.
  • Moto g5s plus alınır mı arkadaşlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba!

Yıllardır kullandığım lg g2 sonunda vefat etti. G5Plus almayı düşünüyorum. Telefonda sosyal medya ve mail bakmak dışında işim yok. Fotoğraf kalitesi de düşük olmasın. Benim için en önemli olan navigasyon, düzgün ve sorunsuz bir gps.

Yorumları okudum ama emin olamadım. Son güncellemelerle hala giderilmemiş sorunlar var mı? 1 sene idare eder mi bu cihaz?

....

derken Xiaomi aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazQli -- 28 Kasım 2018; 16:41:28 >
  • lazQli kullanıcısına yanıt
    Hangi modelini aldınız ?

• Alkan1905 A kullanıcısına yanıt
    Redmi Note 5 aldım. 1 Aydır kullanıyorum, çok memnunum.
  • motorola G5S için android oreo 8.1 güncellemesi geldi.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.