Şimdi Ara

Lenovo Miix Tablet Kullanıcılar Topluluğu (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
4
Favori
13.861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Üstad merhabalar.

Gerçekten sıfır gibi tabletimi satıyorum.

Aşağıdaki forumdan inceleyebilirsiniz.

http://forum.donanimhaber.com/m_101012484/tm.htm

Teşekkürler.
  • Sdk.JK S kullanıcısına yanıt
    hocam güzel inceleme

sorum şu ki lenovo miix 2 10.1 resimlerinde dock da sol ve sağ da 2 adet USB görünüyor
    ama açıklamada1 adet yaziyor

bu konuyu netlestirirmisiniz

aynı zamanda resimlerde de sol ve sağa tarafta dock in 2 adet USBggirişi gorunmekte

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • catik kullanıcısına yanıt
    eofdred E kullanıcısına yanıt
    Ben miix kullanıyorum miix 2 için diğer arkadaşlar yardımcı olur size
    Ama bildiğim kadarıyla 2 adet girişi var biri usb2.0 diğeri microusb galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sdk.JK -- 31 Aralık 2014; 13:54:36 >
  • Dock da iki tam boy usb var cihazın üzerinde 1 tane Micro

• Beyler miix3 10" nasıl bi alet.. Alırsam almanyadan alıcam 700 liraya geliyor.. Tavsiye eder misiniz

• captor34 kullanıcısına yanıt
    Miix 3 Türkiyede yok henüz.Ben internetten biraz baktım Miix 2 ile arasında ciddi fark göremedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sdk.JK

Miix 3 Türkiyede yok henüz.Ben internetten biraz baktım Miix 2 ile arasında ciddi fark göremedim.

ben farklara baktım biri full hd digeri hd. miix 3 4 çekirdek digeri 2

700 liraya almanyadan almaya değer mi
  • captor34 kullanıcısına yanıt
    Yanlışınız var
    Miix 2 IPS Teknolojili Full HD (1920x1200) Ekran ve Intel® Atom™ Dört Çekirdekli İşlemci.
    Miix 3 te illiant 1920x1200 Display With IPS Technology ve 3700 işlemci yani o da 4 çekirdek.
    Lenovo resmi sitesinden bakabilirsiniz.
    Bence miix 3 almaktansa yırtdışından miix 2 getirin.
  • Merhaba,
    Ben Lenovo Miix 2 11 ,3/2gb/64gb modelini kullanıyorum. Yalnız kendisi ram fukarası olduğu için Lenovo ile görüşüp ram yükseltme ile ilgili call center'dan destek aldım. Ram değiştirmek garantiyi bozuyormuş, ben bi tek bunu öğrenebildim. He bir de onların türkiyede değişim yapabilen bir servisi yokmuş.

Bunlardan geçtim, niyeti de bozdum; şimdi öğrenmek istediğim:
    * Ram anakarta gömülü mü?
    * Değil ise anakart daha yüksek ram destekliyor mu? (8 gb modelinde aynı anakart kulanılıyor ise işlemci destekliyor mu? )
    * Yine (gömülü) değil ise kaç ram portu var?
    * Ve hangi tip ram takılabilir?

Teşekkürler :)
  • aulkem kullanıcısına yanıt
    Merhabalar. Ram anakart üzerine gömülü olduğu için (RESİM) değiştiremezsiniz ne yazıkki. 64 bit işletim sistemi yüklü galiba şu anda bilgisayarınızda, imkanınız var ise 32bit yüklemenizi öneririm. Kendi kullandığım tablette minimum 700 mb kullanıyor bilgisayar, boşta iken.
  • Tesekkur ederim bilgilendirme icin. 64 bit o kadar farkettiryo mu cidden? Windows 10da rahatlayacagi soyleniyo ama... Peki formatlama usb bellek ile mi yapiliyor?

• aulkem kullanıcısına yanıt
    Evet ne yazıkki fark ediyor o kadar. Formatlama konusunda ne söylesem yalan olur, sizi yanlış bilgilendirmek istemem. Daha bilgili arkadaşlar yardımcı olursa, sizin için daha iyi olur.
  • merhaba
    miix'i vatanın ünlü indirimiyle 210tl ye almıştım. Bu fiyata bu performans oldukça ikna ediciydi. Temmuz sonunda sisteme hiç müdahale etmeden windows 10 geçişinini kensine yaptırdım. 2GB RAM lı bir tablet için gayet güzel sorunsuz kendisini 32bit home versiyonuna yükseltti. Dokunmatik sorunu yada wifide bir değişim görmedim. sistem gayet güzel çalışırken 64bit çıkmak için özel bir caba göstermedim. bu kadar RAM a bu kadar performans daha ne olsun. arada lenovo downloadtan bios ve güncel sürüm eklerini kontrol etmenizi öneririm.
  • etayfun E kullanıcısına yanıt
    Merhabalar
    Lenovo Miix sizinki değil mi yoksa Miix 2 mi?
    Miix ise windows 10 geçisini nasıl yaptınız acaba ben bulamadım herhangi bir davetiye de gelmedi.
  • merhaba
    birinci kuşak miix microsoftun ünlü güncelle uyarısı geldi hiç müdahale etmeden bekledim. Kendisi güncelliyorum diyerek yükseltti. şimdi daha kolay olmalı. endişe etmeyin. her şeyi sistem kendisi çözüyor. kolay gelsin....
  • ram artırabildiniz mi hocam?. bi de bunlara ne tip dokunmatik kalem uyuyor
  • beyoglubeyy B kullanıcısına yanıt
    -Ram artırılamıyor.
    -Dokunmatik kalem var uyan ama ben hangisi bilmiyorum hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sdk.JK

-Ram artırılamıyor.
    -Dokunmatik kalem var uyan ama ben hangisi bilmiyorum hocam.

hocam yanıtı buldunuz mu bilmiyorum ama ben de size bir bilgi ileteyim. araç çubuğunda, işlem merkezi ile pil simgesinin arasında windovs logosu beliriyor, onu seçerseniz, yükseltme için rezerve ediyor. sıfırdan temiz win 10 kurulumu da var. forumda okudum. ancak ben yükseltme için bekliyorum. size de sorum şu, BU ALETİN İÇİNİ AÇIP FOTOSUNU YAYIMLAYAN VAR MI?. LİNK VERİRMİSİNİZ. orda ram anakarta mı gömülü, yoksa lap top ramleri gibi tak çıkar şeklinde mi, bi net görebilseydik.
  • Lenovo Miix serileri için ekran donması çözümü:
    1- Aygıt yöneticisi
    2- İnsan Arabirim Aygıtları
    3- I2C HID Aygıtları
    4- Güç yönetimi seçenekleri
    5- Güç kazancı sağlamak için bilgisayar bu aygıtı kapatsın işareti kaldırılır. (tüm I2C HID Aygıtları için)
    Zaten ekranınız donduktan sonra yeniden başlattığınızda, harici klavye mouse ile aygıt yöneticisine baktığınızda I2C aygıtlarından biri çalışmıyor olarak gözükür. Eğer devre dışı bırak ve etkinleştir derseniz de donma geçici olarak çözülür.

Ekran parlaklığı otomatik olarak kısılıyor ben hep parlak kalmasını istiyorum diyorsanız:
    1- GÜç seçenekleri
    2- Plan ayarlarını değiştir
    3- Gelişmiş güç ayarlarını değiştir
    4- Ekran
    5- Uyarlamalı ekran parlaklığı etkinleştir
    6- pilde ve Prizde: açık olan ayarı kapalı hale getirin.

Her iki işlem pil ömrünüzü kısaltabilir.

• merhaba,

ben 2. el miix 10 tablet aldım ve bedava windows 10 yukseltmesi yaptım. Ama tablet uyum saglamadı. Makina acılıyordu windows 10 da ama hicbir fonksiyon calısmıyordu.
    Fonksiyonlar calısmadıgı icin windows 8 e geride donemedim. Tablet halen garanti kapsamında oldugundan servise verdim ve suan fabrika ayarlarına geri yukleme yapıyorlar.
    Forumdan ve netten baktım, bircok kisi sorunsuz windows 10 yukseltmesi yapmıs.
    Benim yasadıgım sorunu yasayan oldumu sizlerden?
    Win 10 yukseltmesi icin ne yapmalıyım?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.