Şimdi Ara

Lenovo Legion Y520 Kullanıcı Platformu (72. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.645
Cevap
39
Favori
188.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Eyvallah hocam içim rahat ediyor biraz forumlar casperı bile daha iyi diye lanse ediyor anlamadım gitti. Lenovo z510 kullandım memmundum. Vatan çalışanı asustan daha iyi servisi dedi oda içimi rahatlattı yalan yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gigok kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam :)). Ben asus gl502 alacaktım ama tn panel ,8 gb az ram ve hdd yoktu üründe. Sadece kasa biraz daha kaliteli diye asus alayım dedim ama donanım farkına bakınca asus uçtu gitti. İşte hocam sorun şu ki kullanmayan adam bile klavye sorunu var diye geziyor. 2018 de klavye sorunu konusu 1 2 tane. Yurt dışı konularda da çok az ya ilk serikerde oldu yada abartıldı :)

• Ben de hepsiburada dan aldım salı gününden beri kullanıyorum i5 1050ti olan modeli. Macbook prodan geçtim ama ona göre bile bilgisayar daha hızlı stabil geliyor açılması kapanması daha hızlı. Klavye sorunu yok umarım ileride de olmaz birde klavye kalitesi çok güzel yazı yazmak cok zevkli baya hızlı yazabildim kullanımı cok hoşuma gitti. Ama bilgisayarın en çok hoşuma giden özelliği sogutmasi oldu. ets2 deneyebildim çok ağır bir oyun degil ama optimizasyonu biraz sıkıntılı yüksek ayarlarda turbo fan açıkken islemci 55 dereceyi geçmedi turbo fan kapalıyken de 60 i gecmedi 59 60 arasında gitti geldi. Kısacası bilgisayarı almayi düşünenlere tavsiye ederim hem fiyati hem ssd oluşu hem 16 gb rami ile yukseltme yapmadan yillarca kullanilabilecek bir bilgisayar.

• dummance D kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam güle güle kullanın:) Bende pazartesi teslim alırım kısmetse,sorunsuz gelsinde uzun yıllar kullanayım.

Şuan bu fiyata rakibi yok 1050ti 4gb 16gb ram 128 ssd,1tb hdd ve ips panel olan cihaz yok. Sizce kasa kalitesi nasıl ürünün?

• Black-Viper kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim size de hayırlı olsun 😊 kasa kalitesi klavye ve etrafının güzel kapak kapalıyken üst tarafının ortalama ama kötü değil.

• dummance D kullanıcısına yanıt
    Aynı düşünceye sahibiz hocam bende öyle düşündüm :) Neyse ürünler sorunsuz olsunda bu paraya daha iyisi zor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: dummance

Ben de hepsiburada dan aldım salı gününden beri kullanıyorum i5 1050ti olan modeli. Macbook prodan geçtim ama ona göre bile bilgisayar daha hızlı stabil geliyor açılması kapanması daha hızlı. Klavye sorunu yok umarım ileride de olmaz birde klavye kalitesi çok güzel yazı yazmak cok zevkli baya hızlı yazabildim kullanımı cok hoşuma gitti. Ama bilgisayarın en çok hoşuma giden özelliği sogutmasi oldu. ets2 deneyebildim çok ağır bir oyun degil ama optimizasyonu biraz sıkıntılı yüksek ayarlarda turbo fan açıkken islemci 55 dereceyi geçmedi turbo fan kapalıyken de 60 i gecmedi 59 60 arasında gitti geldi. Kısacası bilgisayarı almayi düşünenlere tavsiye ederim hem fiyati hem ssd oluşu hem 16 gb rami ile yukseltme yapmadan yillarca kullanilabilecek bir bilgisayar.

Hocam ben gta 5 , call of vs tüm üst düzey oyunları rahatlıkla oynarken ets 2'de azda olasa anlık fps drop yaşıyorum.Anlık fps düşüşü araştırdım büssürü konu açılmış.Sizde oldumu hiç benim full dlc li belki o yüzdendir.

• Arkadaşlar bu bilgisayarı almayı düşünüyorum. Klavye sorunu ne durumda şu an? Yazılımsal mı ve servis ilgileniyor mu acaba? Cevap verirseniz sevinirim.

• önceki cihazım dell 7577 i7 li modeldi sanki genel olarak o cok daha hızlıydı gerek günlük kullanımda gerek pubg oynarken. o bilgisayar işlemci çok ısınıyodu bunda 75 dereeceyı nadiren geçiyo pubg de falan. dell i7 100 derecede oynuyodum en son iade etmiştim. bilgisayar sanki kendini pek yormuyo 3,5 ghz e cıkmıyo. i7 sürekli 3,8 de takılıyodu oyunlarda.
  • Hocam ben 60 fps sabit oynuyorum dediğiniz sorunla dün gece oynarken birkere karşılaştım. Kavsaktayken bir anlık 25 e düştü drop oldu sonra hemen düzeldi saniyelik birseydi. Karşılaştım yani ama sadece birkere.

• quote:

Orijinalden alıntı: dummance

Hocam ben 60 fps sabit oynuyorum dediğiniz sorunla dün gece oynarken birkere karşılaştım. Kavsaktayken bir anlık 25 e düştü drop oldu sonra hemen düzeldi saniyelik birseydi. Karşılaştım yani ama sadece birkere.
    Tamam hocam sizdede varmış o zaman.Oyunda optimizasyon sorunu var.Bendede zaten 2 saatlik oyunda 1-2 defa oluyor bu olay.Anlık bi düşüş oluyor 1 saniyelik geri düzeliyor.
  • Klavye sorununu merak eden olmuş daha önce bu sorunu yaşamış biri olarak servise gönderiyosunuz onlar düzeltiyor 3-4 günde ulaşır elinize cihaz bide galiba gönderip laptobun yenisini isteme hakkınızda var parça değişimi olmamışsa

• Selam arkadaşlar bilenler yazarsa sevinirim laptop bugün geldi fredos olarak. İlk fredos bilgisayarım bilgisayarı açıp imternete girip windows kurmak için bellek hazırlayabilirmiyim. Yoksa başka bilgisayarda usb yi hazırlamamam mı gerekir

• gigok kullanıcısına yanıt
    Baska bilgisayarda hazirlamaniz gerekir hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • S.McManaman kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam sağolun internet cafe ye gideyim ozamn :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ibrahim595

Klavye sorununu merak eden olmuş daha önce bu sorunu yaşamış biri olarak servise gönderiyosunuz onlar düzeltiyor 3-4 günde ulaşır elinize cihaz bide galiba gönderip laptobun yenisini isteme hakkınızda var parça değişimi olmamışsa
    Hangi serviste 4 güne geliyor hocam. Ben bir ay bekledim de

• Beyler bir şey daha söylemek istiyorum alalı 1 ay 10 gün oldu sürekli belirttiğim gibi laptop camiasında yeniyim. Işık sızması testi yaptım %100 parlaklıkta siyah ekranda 4,5 ışık sızması var. Bilen biri yardımcı olursa sevinirim ne yapmalıyım Servise iade talebinde bulunsam iade alırlar mı?

• S A M C R O kullanıcısına yanıt
    Mecidiyeköy lenevo servisine gönderdim 3 gün öncede hardisk arzası verdi bugün tamir edilmiş şuan laptobu almaya gidiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ibrahim595

Mecidiyeköy lenevo servisine gönderdim 3 gün öncede hardisk arzası verdi bugün tamir edilmiş şuan laptobu almaya gidiyorum
    Ben klavye sorunundan verdim 1 ay sürdü. İlave ram istedim 4 ile 6 hafta arasında gelir dediler.

• S A M C R O kullanıcısına yanıt
    Çok bekletmişler cidden birazda şanş işi demek ki

• 
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.