Şimdi Ara

Lenovo Legion S7 Amd Ryzen 7 5800H 16GB 1TB SSD RTX3060 Freedos 15.6'' - 17998 TL (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
445
Cevap
6
Favori
36.174
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ersiny699 E kullanıcısına yanıt

512 GB yani 1 TB değil. 2.000 TL fark eder.

TR Klavye değil. Ğ ü ş i ö ç harflerini de etiket yapıştır çingen işi 1.000 TL o fark eder.

2 sene garanti farkı var. 1.000 TL fark eder.

4.000 TL fark ekleyince biz ucuz almışız :)

Gertirme, kargo vs. saymıyorum. Amerika’da tanıdık bulacan da, kutusunu çöpe atıp getiremeyecek vs.

• CaptainSkyWalker kullanıcısına yanıt

Aynen yine en iyisi h burada indirimi beklemek 😀 çok zahmetli ama 5900hx işlemci performansı nasıldır merak ediyorum.

• ersiny699 E kullanıcısına yanıt

6000 serisi işlemciler ciddi pahalı olacak

12700h 12. Nesil i7 olanlar 3050 ile 28.000 TL civarına giriş yaptı.

• Kaçıranlar üzülmesin kutusunu açmadan satabilirim. PM

Özelden yazdım hocam

• Evet küçük bir ameliyat yaptım... 1 tb ssd ekledim... Yanlız soğutuculu ssdler olmuyor malesef... Oyüzden termal pad ile çevreleyip takmak zorunda kaldım....
    Kullandığım ssd gen3... Xpg 8200 pro 3500-3500 okuma yazma
    Lenovo Legion S7 Amd Ryzen 7 5800H 16GB 1TB SSD RTX3060 Freedos 15.6'' - 17998 TL

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Herkes alamadım diye pişman oluyor alanlar neden satmak istiyor ki anlamadım.

• Benimde cihaz geldi gündüz Windows 10 kurdum driver kurulumu derken 2 saatimi aldı world of tanks oyununu kurdum eski bilgisayar kaldırmadığı için artık oyunu silmiştim bunda doğal olarak yağ gibi akıyor, fark edilir derecede fan çok yoğun çalışıyor rahatsız etmiyor ama dikkat edilirse fanın roket moduna geçtiğini fark ediyorsunuz... Altta eski bilgisayarımın soğutucusunu koydum şunu kabul etmek lazım bu cihazlar iyi kötü bir soğutucu ile kullanmak lazım yoksa ısınma gerçekten cihazı zorlayabilir... Aldığım ve pişman olmadığım bir cihaz tasarımı harika renğine bayıldım klavye ışıkları müthiş tatlı... Zamanında şoktan aldığım rampage mous klavye mause pad ve kulaklık ile kullanıyorum uyumlu bir seri oldular oda pavyon gibi oldu hepsinde rgb var... :D USB çoklayıcı ile bir adet Type-C to ethernet portu lazım gençler bende usb çoklayıcı vardı ama typ c to ethernet portu yoktu Amazon da güzel bir model buldum borcum biterse alırım belki bir tane... Bilgisayarı aldıktan hemen sonra lenova sitesinde kayıt oluşturun böylece garanti süresi 36 ay olacak bir ay içinde bu işlemi yapmazsanız premium üyelik olamayabilrsiniz en azından dışında gelen kağıtta öyle yazıyor... Herkese güle güle kullanmasını dilerim...

Lenovo Legion S7 Amd Ryzen 7 5800H 16GB 1TB SSD RTX3060 Freedos 15.6'' - 17998 TL

Hiç bir yerde göremedim yapmamız gereken ince ayarlar hakkında hiç bir şey göremedim bir kılavuz olsa güzel olurdu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tarumoloji -- 5 Mart 2022; 0:46:51 >

• tarumoloji T kullanıcısına yanıt
    Bu çoklayıcıı çok sağlam kaliteli bir cihaz kullanıyorum aliekpresten aldım ara ara indirim oluyor orayı yokla kargo bedava olarak çin den 9 günde geldi 300 TL civarı almıştım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lawministration -- 5 Mart 2022; 0:49:54 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Hocam link payalaşabilir misiniz bulamadım 3050 12. nesil laptop.

• Benim kargo hala gelmedi, içinden Type-C dönüştürücü çıkıyor mu? Kasım ayında Type-C to HDMI, USB-A dönüştürücü ile gelmiş anladığım kadarıyla.

• YuRtCaN Y kullanıcısına yanıt

type c den vga hdmi ve usbye dönüştüren aparat çıkıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tamacti Jun -- 5 Mart 2022; 11:9:8 >
  • Hepsijet kadar rezalet bir kargo da yok. 2 günde hala gelemedi bulunduğum şehire. Hala bekliyorum.

• i_brahi_m İ kullanıcısına yanıt

Nakite ihtiyacı olanlar kartla taksit ile alıp sonra nakite çeviriyordur :)

Verimlilik açısından değil ama güç açısından ne yazık ki AMD'nin İntel tarafına cevabı yok şuanda laptoplarda. Laptopta 6900 serisi 8 çekirdek ile geleceği için yüksek fiyattan satılması çok zor.

Masaüstü tarafında Ryzen ilk çıkışıyla birlikte özellikle çekirdek tarafında AMD daha çok çekirdek sunarken günümüzde ise İntel daha çok çekirdek ve İntel'in fiyatları genelde sabit oluyor.

12600K 6+4 çekirdek sunarken Ryzen 5 ise sadece 6 çekirdek sunuyor. Mükemmel derecede tek çekirdek performansında artış gösteremediği sürece AMD yüksek fiyat ile işlemci satamaz.

President Day indiriminde örneğin 12700K 330 dolar idi. 12700KF ise hala 350 dolar.

Mobil tarafında işlemci fiyatları olmadığı için masaüstü fiyatlarından örnekle yola çıktım.

Bu youtuba kanalı güvenilir diye oradan ekran görüntüleri paylaşıyorum. Ayrıca Amazon'dan 12700h lı laptop fiyatlarını buldum. Bu verilere bakarsak 6900'lü laptopların yüksek fiyattan satılması için bir sebep yok şuanda. Fiyatları konuşurken tabiki dolar bazlı konuşuyorum, ne yazık ki ülkemizde döviz kuru çok dalgalı olduğu için TL ye göre fiyat konuşmak doğru değil.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mamad -- 5 Mart 2022; 15:11:13 >
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.