Şimdi Ara

Lenovo kaliteli mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben tam msi ge 60 alacakken y580uygun fiyatla çıktı.Şimdi merak ettiğim lenovonun diğer modellerinde ısınma durumu nasıl servis ve garantileri bu işte iyimi.Bir de bir arkadaş başka bir modele sanırım y570e kapağını açarken kırılcak diye korktum yazmış.Malzemeri kalitesiz mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• up up
  • aynen bende senin durumundayım.Yurtdışındaki kullananları inceledim.Isı değerleri iyi gözüküyor.Bf3 ultra full Hd kasmadan oynatıyor ki ge60 ve 70 bunu yapamıyor.Ama arka kapak meselesi beni düşündürüyor.msi daha kolay temizlenebilir bir arka panele sahip fanını temizlemek çok kolay fakat lenovo böyle değil.Servis yolları gözükebilir kullanıcılara biraz deneyimli değillerse.deneyimli olsalar bile kolayı varken bu zorluk gözümde büyüyor açıkcası.Toshiba kullanıcıları beni anlar bu konuda canım çıkıyor temizliyecem diye.kısaca bilgisayarlar böyle.Ayrıca en büyük farkı biliyorsunki fiyat konusu i 7 li modeli çok makul duruyor
  • Kararsızlık çok kötü .Verdiğin bşlgilere göre y580i almam daha mantıklı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DontTouchM3

aynen bende senin durumundayım.Yurtdışındaki kullananları inceledim.Isı değerleri iyi gözüküyor.Bf3 ultra full Hd kasmadan oynatıyor ki ge60 ve 70 bunu yapamıyor.Ama arka kapak meselesi beni düşündürüyor.msi daha kolay temizlenebilir bir arka panele sahip fanını temizlemek çok kolay fakat lenovo böyle değil.Servis yolları gözükebilir kullanıcılara biraz deneyimli değillerse.deneyimli olsalar bile kolayı varken bu zorluk gözümde büyüyor açıkcası.Toshiba kullanıcıları beni anlar bu konuda canım çıkıyor temizliyecem diye.kısaca bilgisayarlar böyle.Ayrıca en büyük farkı biliyorsunki fiyat konusu i 7 li modeli çok makul duruyor

fanı temizlemek için msi ın arka kapağını açtığımızda garanti gitmiyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: kepenk

quote:

Orijinalden alıntı: DontTouchM3

aynen bende senin durumundayım.Yurtdışındaki kullananları inceledim.Isı değerleri iyi gözüküyor.Bf3 ultra full Hd kasmadan oynatıyor ki ge60 ve 70 bunu yapamıyor.Ama arka kapak meselesi beni düşündürüyor.msi daha kolay temizlenebilir bir arka panele sahip fanını temizlemek çok kolay fakat lenovo böyle değil.Servis yolları gözükebilir kullanıcılara biraz deneyimli değillerse.deneyimli olsalar bile kolayı varken bu zorluk gözümde büyüyor açıkcası.Toshiba kullanıcıları beni anlar bu konuda canım çıkıyor temizliyecem diye.kısaca bilgisayarlar böyle.Ayrıca en büyük farkı biliyorsunki fiyat konusu i 7 li modeli çok makul duruyor

fanı temizlemek için msi ın arka kapağını açtığımızda garanti gitmiyor mu?

açan arkadaşlar var dikkatli davranırsanız garanti gitmiyor.sorun yaşayanla karşılaşmadım bu konuda

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.