Şimdi Ara

📱⏪⏪Lenovo K6 Serisi 📱⏩⏩ 📱5ve5.5inç📱stereo🔊📱Snap430📱 (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
988
Cevap
13
Favori
79.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: EAvcı

İyi bayramlar , K6 Power'da menüdeki uygulamaları alfabetik olarak nasıl sıralayabiliriz ?

Kendi arayüzünde hiç bir düzenleme yapılamıyor. Ben asus'un zen'ui launcher kullanıyorum. İstediğin gibi özelleştirme yapabilirsin. Play store'dan inmiyor. Apk dosya olarak indirip kullanıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Erdalx47 E kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• herkese iyi bayramlar. bende 5 gün önce k6 power aldım media mark tan 900 e gri renk 1 yıllık kasko hediye . batarya için aldım şu an güzel gidiyor . ben bir şey sormak istiyorum dolby in içindeki ekolayzır ayarını el ile okları yukarı alamıyorum . ortada duruyor hep.bu ayarı el ile nasıl yapılır arkadaşlar.

• K6 power şu an hepsiburada'da düz K6'dan daha ucuz. Power'da sıkıntı mı var?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0A0602F57

quote:

Orijinalden alıntı: unpop

quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

quote:

Orijinalden alıntı: adanali741

Selam arkadaşlar Lenovo K6 Power aldım ve daha 1 hafta olmadan telefonda konuşurken karşı tarafa sesim çok az gidiyor telefonda tüm güncellemeler kurulu durumda aynı sorunu yaşayan oldu mu aranızda

Bu sorun yüzünden almaktan vazgeçtim. Konuyu baştan okursanız bu konudaki şikayetleri görebilirsiniz. Son güncelleme ile geçti diyorlar ama bilmem

Ben de 1000 TL ye kadar uygun fiyatlı bir tel bakıyorum. K6 power, işlemci, ram, kasa, çift sim olarak benim için yeterli bir telefon, kameralar fena değil ama gel gör şu ahize ses problemi yüzünden cihazı almadım. Lenovo nun resmi sitesinden ve buradan ara ara takip ediyorum, guncelleme ile düzelmiş mi diye, %100 ok denilirse tekrar dusunebilirim, 800 TL ye resmi garantili daha iyi cihaz bulamadım. Moto G4 Plus da iyidi ama artık plus olanı kalmadı bir de neredeyse çoğu kullanıcıda ghost screen hatası olustu, iade oranı yüksek.

Lenovo K6 Note dusundum ama onda da gene ahize ses probleminin üzerine kulaklık ses cıkısı da çok düşükmüş, yolculuklarda kulaklıktan gelen sesin duyulmadıgından bahsedilmiş.

Lenovo k6 note kullanıyorum bende de aynı ses problemi vardı konuşma sırasında

Bu ayarları yaptıktan sonra birisiyle konuşurken hiç bi sıkıntı çekmedim. Sürümüm 6.0 bu arada güncellemedim telefonu. Bahsettiğiniz kulaklık olayıyla ilgili hiçbir fikrim yok bende öyle bir problem yok cayır cayır ses geliyor samsung kulaklığı kullanıyorum

Alıntıları Göster
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahbap -- 6 Eylül 2017; 19:21:51 >

• Gözümü karartıp aldım .
    whatsapp bildirimleri program simgesinde neden gözükmüyor ??

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gözümü karartıp aldım .

• quote:

Gözümü karartıp aldım .

Hoşgeldin pişman olanlar alemine

lenovo larda bu özellik yok malesef.. Ben alıştım şahsen yapacak bişey yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Skandalek

quote:

Gözümü karartıp aldım .

Nova Launcher (ücretli) ve Tesla Unread eklentisi ile olur..
    ----------------------------------------------------------------------------------
    Bir şey soracağım: Lenovo Companion, ShareIt ve SyncIt uygulamalarını kaldırıyorum, restart'tan sonra yine yerli yerindeler, bu nasıl bir şey (K6Power Android 7.0)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahferer -- 8 Eylül 2017; 17:36:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Skandalek

quote:

Gözümü karartıp aldım .

Teşekkür ederim. Sıkıntı yok geçici bir süre kullanacağım.
    Ama genel olarak f/p telefonu.
    Akşam eve gelene kadar bataryanin bitmeyeceğini bilmek bile yeter.

• 65 yaşında bir tanıdığıma almayı düşünüyoruz k6 power 999 tl teknosa.

düz kullanacak işte. kullanacağı en fazla navigasyondur.

alma derseniz almayız
  • bcan402 kullanıcısına yanıt
    Gittigidiyor dan 800 e aldım ben. Ne gerek var Teknosa ya o kadar vermeye.

• tgezer kullanıcısına yanıt
    Doğru ama Mediamarkt ve Vatan'da arasıra 800 e düşüyor. İnternetten almak istemeyenler için böyle daha iyi olur. Teknosa biraz kazıkçı sanırım. Hiç fiyat düştüklerini görmedim.
  • K6 Power Telefonu allı 5 gün falan oldu. Hepsi buradadan 768+kargo ile aldım. Mediamarkt da 898, teknosada 999tl fiyatlarını gördüm ve elde kalan gold rengi satmaya çalışıyorlar dikkat edin. Dediğim gibi telefon 5 gündür elimde ve ortalama üstü bir kullanıcıyım. Yani gün içinde 30dakika ort. oyun 60dakika video ayrıca sosyal medyada gezinme ve fotoğraf video çekimim aktiftir. Mobil verim hep açıktır. Şuan şarjım 2gün çıkartıyor hemen hemen. Ayrıca ne arayüzü, nede yazılımsal yada donanımsal bir sorunum olmadı. Açıkcası 4000mah batarya ve telefon genel performansından memnunum. Eksik yok mu vr tabikide. Örn sistemde galeri uygulaması yok. sms arayüzü samsung kullanıcılarını zorlayıcı şekilde (çoklu sms vb.)

Parmak izi sensörü ciddi manada iyi. Tanımlarken parmağınuzı bi kaç açıdan tanımlamayı unutmayın ki zaten size 9-10 açı imkanı sunuyor.

Ön kamera ve arka kamera bence iyi. Yavaş ve hızlı video çekim özellikleri var. Ekran kalitesi gayet yüksek. Şahsen pişman değilim. Öneririm.

• quote:

Orijinalden alıntı: bcan402

65 yaşında bir tanıdığıma almayı düşünüyoruz k6 power 999 tl teknosa.

düz kullanacak işte. kullanacağı en fazla navigasyondur.

alma derseniz almayız

Hocam media mark tan alın en azından 1 yıl kasko hediyesi var .ben bayramdan 2 gün önce aldım . Şu an iyi .batarya nin 3 gün gittiğini görmek bile tek başına sebeb.

• Şebeke ve wi-fi çekimi düşük. İlk gördüğüm eksikliği

• Lenovo smart asistan'ı çalıştırabilen var mı? Ne yaptımsa uygulama bir türlü telefonu görmüyor.
  • 2 haftadir K6 note kullaniyorum. Memnun sayilirim bir sorun yok gibi simdilik.

Sadece cebimdeyken telefon caldiginda zil sesi kendiliginden kısılıyor. Bunu cozemedim. Arama ayarlarina baktim ama nafile :/

Cozumu bilen var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: .AnasoN.

2 haftadir K6 note kullaniyorum. Memnun sayilirim bir sorun yok gibi simdilik.

Sadece cebimdeyken telefon caldiginda zil sesi kendiliginden kısılıyor. Bunu cozemedim. Arama ayarlarina baktim ama nafile :/

Cozumu bilen var mi?

Ayarlar - özellik ayarları - en altta, ton seviyesini azaltma açık ise kapat.

• quote:

Orijinalden alıntı: Erdalx47

quote:

Orijinalden alıntı: .AnasoN.

2 haftadir K6 note kullaniyorum. Memnun sayilirim bir sorun yok gibi simdilik.

Cozumu bilen var mi?

Ayarlar - özellik ayarları - en altta, ton seviyesini azaltma açık ise kapat.

Sagol hocam. Baktim simdi o ozellik zaten kapali durumdaydi.

Acip kapattim tekrar bi deneyelim bakalim :)

• 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.