Şimdi Ara

📱⏪⏪Lenovo K6 Serisi 📱⏩⏩ 📱5ve5.5inç📱stereo🔊📱Snap430📱 (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
989
Cevap
13
Favori
79.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Erdalx47

quote:

Orijinalden alıntı: sirqool

arkadaşlar, telefonu dün aldım bugün elime ulaştı. şarj ederken acayip ısınıyor böyle bi problem yaşayan var mı ? hem şarj aleti hem telefon aşırı ısınıyor.

Hangi modeli aldınız? Bende note modeli var. Şarj ederken telefon orta derecede ısınıyor, şarj cihazı ise aşırı derecede. Ama normal kullanımda pek ısınmıyor.

k6 power aldım. ilk aldığım gibi şarja taktığımda ısınınca merak ettim hep mi böyle diye ? Ama dediğiniz gibi kullanımda ısınma problemi felan yok.
  • KVK bir haftalık cihazı değiştirmek yerine yeni yazılım yükleyip göndermiş. Gelin alın diye mesaj attılar. Bakalım umarım yine aynı sorunlar olmaz.
  • Arkadaşlar telefon bakıyorum da son durum nedir K6 Note için. Mikrofon sorunu çözüldü mü?
  • Arkadaşlar merhaba

Benim sorunum rehbere numara kaydedemiyorum.

Lütfen girdinizi telefon veya e_posta deposunun dolu olup olmadığını veya UNKNOWN kart başlatmanın bitip bitmedğini kontrol ediniz.

Böyle bir yazı geliyor ekrana.Kayıt yeri olarak Sim kartı kullanıyorum ve şuan 250 kişi den 100 tanesi dolu.150 boş yer var.Yardimci olursanız sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar soruma sadece bu telefonu kullananlar cevap verirse sevinirim. Çünkü kronik sorunlu telefonlardan bıktım. Ben Gm5 almıştım ama sorunları var o yüzden Lenovo K6 ve Lenovo K6 power'a geçmeyi düşünüyorum. Telefonun herhangi bir sıkıntısı var mı? Objektif olursak sevinirim arkadaşlar. Şimdiden teşkkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nachtsicht93

KVK bir haftalık cihazı değiştirmek yerine yeni yazılım yükleyip göndermiş. Gelin alın diye mesaj attılar. Bakalım umarım yine aynı sorunlar olmaz.

ben vatandan mart ayında aldığım k6 note gecen ay güncellme sonrası ses problemi yasamıstım(karsı tarafa sesim gitmiyordu)
    teleservise yolladım yaklaşık 15 gün sonra bana lenova temsilcisinden onaylı form kâğıdı yolladılar fatura bedeli tutarında ücret iadesi yapılacak diye ALdıgın yere bu formla gidin deniyor.bakalım yarın gidecem
  • eddl E kullanıcısına yanıt
    Hocam K6 Noteda problemler var diye duydum zaten. Ama direk ücret iadesi yapmalarına şaşırdım.

• quote:

Orijinalden alıntı: eddl

quote:

KVK bir haftalık cihazı değiştirmek yerine yeni yazılım yükleyip göndermiş. Gelin alın diye mesaj attılar. Bakalım umarım yine aynı sorunlar olmaz.

ben vatandan mart ayında aldığım k6 note gecen ay güncellme sonrası ses problemi yasamıstım(karsı tarafa sesim gitmiyordu)
    teleservise yolladım yaklaşık 15 gün sonra bana lenova temsilcisinden onaylı form kâğıdı yolladılar fatura bedeli tutarında ücret iadesi yapılacak diye ALdıgın yere bu formla gidin deniyor.bakalım yarın gidecem

Telefon testten geçti dendiği halde aynı sorunları vermeye devam ediyor. Yarın gidip değişim talep edicem. Sizde durum nedir?

Edit: Az önce yazmışsınız ben dün yazdınız sandım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nachtsicht93 -- 19 Ağustos 2017; 0:8:29 >

• Nachtsicht93 kullanıcısına yanıt
    ben bugün vatana giiitm aldığım yere merkezde kimse olmuyormuş hafta içi gelirseniz fax çekip 30 dakika ile 45 dakika arasında cevap gelir dedi.pazartesi tekrar gidecem
  • Arkadaşlar anneme alacağım k6 power, önerir misiniz? Yoksa sorunlu diye vaz mı geçeyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: blackcurse

Arkadaşlar anneme alacağım k6 power, önerir misiniz? Yoksa sorunlu diye vaz mı geçeyim?

tavsiye etmem başka markalara bakın. birçok kronik sorunu var
  • K6 Note oreo güncellemesini alıcakmış.Bi oreo eksikti

• quote:

Orijinalden alıntı: Bemozerd

K6 Note oreo güncellemesini alıcakmış.Bi oreo eksikti

nougatı duzgun alamdı deniliyor, orea için kaynak rica
  • Sorunsuz telefon bulamadık

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: i.y4114

haber doğruysa son çıkacak android o bizede geliyor
    http://www.sozcu.com.tr/2017/teknoloji/yeni-surum-android-o-hangi-telefonlara-gelecek-telefonunuz-android-8-0-surumunu-alacak-mi-1962891/

daha önceden kaynak vermiştim ne kadsar doğru olur orasını bilemem
  • Telefonu servise vermiştim cumartesi günü, geçen olduğu gibi tekrardan yüksek seviye statü ile gönderilmiş ama bakalım sanmıyorum bişey yapacaklarını. Değişim talep ettim o da yetmedi e-mail atıp ayrıca yeniden talep ettim. Tekrardan ilettik talebinizi, kartal ana merkez şubede değerlendirme yapılıp geri dönülecek dediler. Bu işin peşini bırakmıcam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nachtsicht93 -- 23 Ağustos 2017; 12:28:26 >
  • Geri alirsiniz parasini, alan cok. Facebookda cok aktif bir sayfa var, lenovo moto kullanicilari kulubu diye. Orada paylasanlar var. Onlardan yardim alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ascani -- 24 Ağustos 2017; 22:25:50 >
  • quote:

Telefonu servise vermiştim cumartesi günü, geçen olduğu gibi tekrardan yüksek seviye statü ile gönderilmiş ama bakalım sanmıyorum bişey yapacaklarını. Değişim talep ettim o da yetmedi e-mail atıp ayrıca yeniden talep ettim. Tekrardan ilettik talebinizi, kartal ana merkez şubede değerlendirme yapılıp geri dönülecek dediler. Bu işin peşini bırakmıcam.

Hocam ben salı günü vatandan para iadesini aldım

• quote:

Orijinalden alıntı: eddl

quote:

Telefonu servise vermiştim cumartesi günü, geçen olduğu gibi tekrardan yüksek seviye statü ile gönderilmiş ama bakalım sanmıyorum bişey yapacaklarını. Değişim talep ettim o da yetmedi e-mail atıp ayrıca yeniden talep ettim. Tekrardan ilettik talebinizi, kartal ana merkez şubede değerlendirme yapılıp geri dönülecek dediler. Bu işin peşini bırakmıcam.

Hocam ben salı günü vatandan para iadesini aldım

Bana yine aynı tas aynı hamam yaptılar. Test edildi sorun yok cihazı alın dendi. Tüketici haklarına gidicem. Hadi size geçmiş olsun.

• Hocam Android 7.0 yükseltmesi sonunda radyo kaybolur mu? Radyo yüklü geldi

• 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.