Şimdi Ara

📱⏪⏪Lenovo K6 Serisi 📱⏩⏩ 📱5ve5.5inç📱stereo🔊📱Snap430📱 (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
988
Cevap
13
Favori
79.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lenevo' nun güncelleme geçmişi pek iyi değil dostlar.

P70 güncellendi kimse memnun degil.

P1 güncellendi kimse memnun degil.

P1m güncellenmedi.

Bu telefonda durum ne olur bilemiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ortalama 7-8 saat ekran süresi alıyorum ben de
  • Retrica olan varsa gece ışıklı ortamda Retricayı açıp ön kameraya bakabilirler mı, karanlık çıkıyor acaba programda mı bir sorun var normal çekimde sorun yok

• Alpha Centauri kullanıcısına yanıt
    aynen hocam
  • Cihazda sorun sıkıntı olmayınca konu da ilerlemiyor :)

Bataryası ile beni çok sevindirdi K6 ve kamerası da gündüz harika çekimler yapıyor bir örnek atıyorum

📱⏪⏪Lenovo K6 Serisi 📱⏩⏩ 📱5ve5.5inç📱stereo🔊📱Snap430📱

• serkanky kullanıcısına yanıt
    Aman hocam telde sorun olmasinda varsın konu sessizliğe bogulsun . Güle güle kullanın güzel foto olmuş.

• merhaba, lenovo k6 note telefonunda ykb cüzdan uygulamasının mobil ödeme özelliğini kullanabilen var mı acaba? uygulamayı indirdim ancak menü de mobil ödeme gözükmüyor.
  • Evet P2 konusu kamera ses kaydı ve başka uygulamaların ses kaydı sorunu yüzünden coşmuş durumda

edit : az önce test ettim aynı sorun k6 note"da da var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skynet -- 15 Mart 2017; 13:44:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: skynet

Evet P2 konusu kamera ses kaydı ve başka uygulamaların ses kaydı sorunu yüzünden coşmuş durumda

nasıl bir sorun?
  • skynet kullanıcısına yanıt
    Halihazırda bende lenovo kullanıyorum. Yeni telefon alsam bile lenovo kullanmaya devam edicem. Yeni alacağim telefon ne olur bilmem ama sim kartı takmcam multimedya olarak 2. Bi cihaz niyetine kullanıcam. Fantazi peşindeyim

• quote:

Orijinalden alıntı: hgurbuz50

quote:

Orijinalden alıntı: skynet

Evet P2 konusu kamera ses kaydı ve başka uygulamaların ses kaydı sorunu yüzünden coşmuş durumda

nasıl bir sorun?

video kaydında seste alçalma yükselme olayı yani dalgalanma. bu p2 de vardı sebebi mikrofonda ki gürültü önleyici diyorlardı.

@Ertuğrulgazi46 bende sevdim markayı hocam yoksa eve ikinci bir lenovo almazdım yoksa asusta çok iyi özellikle yazılım olarak.ama firma olarak biraz ilgili olsalar fena olmaz en azından küçük yamalarla halledilecek şeyleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skynet -- 15 Mart 2017; 19:15:19 >

• Bu gün elime ulaştı. Şuan test ediyorum.minik bi ısınma sorunu seziyorum ama bakalım. Telefon güzel geldi bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fikirist -- 15 Mart 2017; 21:3:19 >
    Ben asusa ısınamadım hocam bi türlü. Biri sorsa zenfone 3 mü or moto G5 plus mı diye hiç düşünmeden G5 plus derim. Ha asus kötü mü ki hayır tabiki de.

• Aslında çok güzel yazılımları vardır. Ben 4 sene Samsung'un modellerini kullandıktan sonra çok iyi gelmişti Asus. Ama zf3 hayal kırıklığı yarattı fiyat performans açısından onun için bende lenovoya yöneldim

• quote:

Orijinalden alıntı: Ertuğrulgazi46

Aman hocam telde sorun olmasinda varsın konu sessizliğe bogulsun . Güle güle kullanın güzel foto olmuş.

Çok teşekkür ederim hocam :)

Lenovo yazılım güncelleme konusunda kötü ama genede hoş geliyor hocam

• evet ilginç bir şekilde cazip gelen bir telefon
  • düzgün çalışan bir android 7 verse yeter aslında.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • p1 pro ile k6 note arasında kaldım p1 pro kamera dışında k6 noteden daha iyi. k6 note daha yeni.yarın birini alacam kararsızım hala
  • distortionn kullanıcısına yanıt
    p1 pro daha ağır , yaklaşık ikisinin de şarjı 2 gün gidiyo birde güncel cihaz almak daha mantıklı gibi k6 note'u öneririm ben.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.