Şimdi Ara

LENOVO K5 NOTE ANA KONU - KULLANICILAR KULÜBÜ (KUTU AÇILIMI - İNCELEME) (174. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.517
Cevap
60
Favori
217.774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 172173174175176
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jesus19033

Merhaba bir şey sorabilir miyim
    Sorayım mı diyene kadar sorsan bu mesaj cevap mesajın olurdu ama sağlık olsun sor hocam
  • Hocam bu telefonun 16gb olanından 500 liraya DOA ürünü satın aldım. Bir çok kronik sorun yazılmış ama bu paraya güzel özellikler sunuyor. Elime geçince kontrol etmem gerekenler neler ? Mağaza GG üzerinden değişim ve iade alıyor. Sorun varsa direk geri gönderirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skayn

Hocam bu telefonun 16gb olanından 500 liraya DOA ürünü satın aldım. Bir çok kronik sorun yazılmış ama bu paraya güzel özellikler sunuyor. Elime geçince kontrol etmem gerekenler neler ? Mağaza GG üzerinden değişim ve iade alıyor. Sorun varsa direk geri gönderirim.
    Kontrol edeceğin bir şey yok hocam kullanmana bak. Ben hala 16 gb olanı kullanıyorum 3 senedir.
  • 3 seneyi deviren K5 Note serüvenim gün itibariyle son buldu. 16 gb yerine zamanında 32 alsam hala kullanırdım ama artık depolama sıkıntı yaratıyordu. En uzun süre kullandığım telefon olarak satmayıp evde yedek olarak tutacağım.

• Sentez* kullanıcısına yanıt
    Artık şöyle sağlam bir şey alırsın. En azından kamerası iyi bir şey olsun. Bendeki 32gb olan versiyonu. Gittiği yere kadar kullanmaya devam. Telefon fiyatları malum.
  • Yaklaşık 1 haftadır k5note 32gb telefonumla yolumu ayırdım. Çok memnundum gündelik kullanımda işimi rahat görüyordu,ama annemin telefonu arızalandı ona verdim.
    Artık redmi note 7 4/64 kullanıyorum..

• K5 teki gibi bildirim problemi varmı bunda da. Varsa nasıl bu problemi nasıl cozdunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: endorphine

Artık şöyle sağlam bir şey alırsın. En azından kamerası iyi bir şey olsun. Bendeki 32gb olan versiyonu. Gittiği yere kadar kullanmaya devam. Telefon fiyatları malum.
    32'lik alsaydım en az 1 - 1.5 sene daha kullanırdım hocam artık bırak uygulama kurmayı, olan uygulamaları güncelle dediğimde yer yok uyarısı almaktan bıkmıştım. Şimdi elimde K20 Pro 8/128 var.

@ivirzivir35 bildirim problemi yok.
  • Sentez* kullanıcısına yanıt
    16Gb canını bayağı yakmış anlaşılan. 128gb almışsın. :)
  • endorphine kullanıcısına yanıt
    Uygulama yüklemeyi geçtim artık olan uygulamaları bile güncelleyecek yer yoktu. Üstelik program falan da yoktu doğru düzgün, fotolar için sd kart zaten boştu ama artık değiştirme zamanı geldi, gayet de isabetli bir tercih yapmışım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 3 sene kullandım 32 gb modelini, hemi de çatır çatır. Laptopa ihtiyacım olmuyordu neredeyse... Geçen gün gittim Redmi Note 8 Pro 128 gb aldım ama yazılım inanın Lenovoda daha iyiydi, kullanışlıydı. Ben açıkçası biraz hevesle değiştirdim yoksa hala işimi görüyordu.

• Konuyu hortlattım farkındayım. Sorunum şu. Whatsapp görüntülü sohbette karşı tarafa sesim gitmiyor. Anladığım kadarıyla görüşme esnasında sadece ön taraftaki yani ahizenin oradaki mikrofon aktif halde. Yani alttaki ana mikrofon aktif değil. Ahizenin oradaki mikrofona üflediğimde ses gidiyor fakat konuşma sesi gitmiyor. İlk önce mikrofondan şüphelendim. Ama kamera uygulamasında ön kamera ile video çektiğimde sorun yok o mikrofon gayet normal çalışıyor. Whatsapp uygulama izinlerinde de sıkıntı yok. Eşimde samsung a50 var. Onda denediğimde hem ön hemde alttaki mikrofon aktif oluyor. Acaba sorun telefon yazılımıyla mı yoksa wp uygulamsında mı anlamadım açıkcası. Elinde halen bu telefondan olupta görüntülü sohbet eden var mı? Yada sorunun nedenini bilen var mı? Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: endorphine

Konuyu hortlattım farkındayım. Sorunum şu. Whatsapp görüntülü sohbette karşı tarafa sesim gitmiyor. Anladığım kadarıyla görüşme esnasında sadece ön taraftaki yani ahizenin oradaki mikrofon aktif halde. Yani alttaki ana mikrofon aktif değil. Ahizenin oradaki mikrofona üflediğimde ses gidiyor fakat konuşma sesi gitmiyor. İlk önce mikrofondan şüphelendim. Ama kamera uygulamasında ön kamera ile video çektiğimde sorun yok o mikrofon gayet normal çalışıyor. Whatsapp uygulama izinlerinde de sıkıntı yok. Eşimde samsung a50 var. Onda denediğimde hem ön hemde alttaki mikrofon aktif oluyor. Acaba sorun telefon yazılımıyla mı yoksa wp uygulamsında mı anlamadım açıkcası. Elinde halen bu telefondan olupta görüntülü sohbet eden var mı? Yada sorunun nedenini bilen var mı? Teşekkürler.
    Uygulamayı silip kurun düzelmezse format atın düzelecektir. Hiç yaşamadım ama donanım sorunu yoksa bu şekilde çözülür elbet.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Cevap için sağolasın. Uygulamayı silip tekrar tekrar kurdum. Durum aynı. Format atmayla düzeleceğini sanmıyorum.Acaba bu cihazla şu an sorunsuz olarak whatsapp ile görüntülü sohbet edebilen var mı?
    Bu arada bende başka görüntülü sohbet appleri deneyeceğim..
  • Messenger ile de denedim. Onda da aynı durum.

• Batarya önerisi olan varmı.
    Batarya ya ihtiyacım var. Alanlar nereden aldi Bilgi verirse sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ivirzivir35

Batarya önerisi olan varmı.
    Batarya ya ihtiyacım var. Alanlar nereden aldi Bilgi verirse sevinirim.
    Deji yada Atlas marka alabilirsin.

• Benim sorumun cevabı bayağı zor sanırım. 🤔

• endorphine kullanıcısına yanıt
    Toz kir tıkanmış olmasın?

• 
Sayfa: önceki 172173174175176
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.