Şimdi Ara

LENOVO K3 NOTE ROOT Multilanguage ROM + Google Play + CWM Recovery + IMEI DEĞ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.212
Cevap
28
Favori
127.547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    cihazlar elinize geçtimi ?
  • yolda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undermunder -- 25 Mayıs 2015; 14:36:48 >
  • Bu sabah elime ulaştı. Satıcı kutusuz olarak 2 ayrı paket halinde posta ile gönderiyor. sorunsuz geçiyor gümrükten, postacı kapınıza teslim ediyor. Sıkıntı yok.
  • Merhaba arkadaslar.. Telefonunu Xiaomi Redmi Note 4G 2gb ram ve snapdragonlu versiyonla takas yapmak isteyen var mı?
    Cihaz sıfırdır.
    Miui v6 yüklü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • OOO K3 Note
    Konuyu yeni farkettim. Uzun zamandır bu telefon takibimdeydi, şimdi kargo takipte

Keşke daha önce sipariş verseydim. Çinde bile çok tutulduğu için piyasada bulmak zorlaşıyormuş, fiyatı biraz artmış gibi.
  • Çok saolun arkadaşlar çok yardımcı oldunuz. Sade birşey diyeceğim CWM kurulumu (e) kısmında "telefonun bataryası cıkık olması lazım sonra download a basıyoruz ve bataryayı takıyoruz olacak sonra Yeşil OK işareti cıkıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezyumx

Çok saolun arkadaşlar çok yardımcı oldunuz. Sade birşey diyeceğim CWM kurulumu (e) kısmında "telefonun bataryası cıkık olması lazım sonra download a basıyoruz ve bataryayı takıyoruz olacak sonra Yeşil OK işareti cıkıyor.

Bende telefon kapalı iken download basıyorum telefonu pc'ye bağlıyorum kurulum tamamlanıyor. Bataryayı çıkarmama gerek kalmıyor. İlginç...
  • Bende çok denedim usta öyle ama birtürlü olmadı. Ama bu şekilde halledebildim sadece.
  • Arkadaşlar lenovo k3 mu elephone p7000 mi jiayu s3 mu. Hangisini almalıyım sizce.

• Alp Er Timur kullanıcısına yanıt
    elephone p7000 al bence 3 gb ram var.tasarın olarak da güzel
    S3 kullananlardan sorun yaşayanları duydum. (Şarj cihazı batarya vs.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rigobert_42 -- 23 Mayıs 2015; 7:51:59 >
  • Alp Er Timur kullanıcısına yanıt
    p7000 - s3 - k3 bence sıralama böyle para sorunu yoksa p7000 en mantıklısı bir üstte arkadasın dedigi gibi s3te sorun yaşayanlar olmuş. k3 güzel telefon bende kullandım kısa bir süre ( elimden kaptılar :D ) sorunu yok ancak yazılım çeşitleri ve donanım farkıyla p7000 şu an için f/p cihazı görünüyor.
  • P7000 kullanan var mı ki, sorunu yok mu onun da s3 gibi?
    Ben jiayu ya pek güvenemiyorum zaten, sorun da bekliyordum.
    P7000 yorumu bulamamıştım hiç.

• MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt
    p7000 için önümüzdeki ay içinde yorum bulabilirsin ürün yok satıyo şu an :p youtubeden falan incelemeleri izle.

http://forum.donanimhaber.com/m_104819891/f_//tm.htm#104819891

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi usorguncu -- 23 Mayıs 2015; 11:11:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: usorguncu

p7000 - s3 - k3 bence sıralama böyle para sorunu yoksa p7000 en mantıklısı bir üstte arkadasın dedigi gibi s3te sorun yaşayanlar olmuş. k3 güzel telefon bende kullandım kısa bir süre ( elimden kaptılar :D ) sorunu yok ancak yazılım çeşitleri ve donanım farkıyla p7000 şu an için f/p cihazı görünüyor.

kaparım tabi
  • cevo_61 kullanıcısına yanıt

• gigascor45 G kullanıcısına yanıt
    Hiç bir şekilde kapalı iken usb ile bağladığımda yükleme yapamıyorum. Bekleme süresi çok mu uzun olacak? Yeşil tik falan çıkmıyor. Yardımcı olabilecek var mı arkadaşlar.

LENOVO K3 NOTE ROOT Multilanguage ROM + Google Play + CWM Recovery + IMEI DEĞ
  • quote:

Orijinalden alıntı: SpyderS

Hiç bir şekilde kapalı iken usb ile bağladığımda yükleme yapamıyorum. Bekleme süresi çok mu uzun olacak? Yeşil tik falan çıkmıyor. Yardımcı olabilecek var mı arkadaşlar.

LENOVO K3 NOTE ROOT Multilanguage ROM + Google Play + CWM Recovery + IMEI DEĞ

Pili sök 1dkk bekle

• hasanefe10 kullanıcısına yanıt
    bu yeşil tık çıkma süresi ne kadar sürüyor? 8-10 dakika bekledim download ekranında baktım bir hareket yok. stop dedim telefonu çıkardım telefon açılmıyor şimdi de :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: SpyderS

bu yeşil tık çıkma süresi ne kadar sürüyor? 8-10 dakika bekledim download ekranında baktım bir hareket yok. stop dedim telefonu çıkardım telefon açılmıyor şimdi de :(

Driver yüklemen gerekiyor

http://akilli.be/forum/konu-k3-note-root-multilanguage-rom-google-play-cwm-recovery-imei-repair
  • benim Lenovo k3 root için dosyayı indirdim fakat recover mod çince olduğu için root yapamadım.
    yardımcı olacak biri var mı.?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.