Şimdi Ara

LENOVO K3 NOTE ROOT Multilanguage ROM + Google Play + CWM Recovery + IMEI DEĞ (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.212
Cevap
28
Favori
127.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sbrksk

benim Lenovo k3 root için dosyayı indirdim fakat recover mod çince olduğu için root yapamadım.
    yardımcı olacak biri var mı.?

http://akilli.be/forum/konu-k3-note-root-multilanguage-rom-google-play-cwm-recovery-imei-repair
  • İşte aradığım fiyat performans telefonu. 2 senedir P780 kullanıyorum ve çok memnunum. Ama artık hafıza ve ram olarak daha iyi bir telefona geçme zamanı.

Tek merak ettiğim imei olayı nasıl, kalıcı bir şekilde atılabiliyormu, birde aliexpressten bir satıcı önerebilirmisiniz gümrük olayını çözen.
  • geldi..
    -ama dil english ve china
    -googla play yok
    -imei atılacak...

burdan yaparız artık..,

http://akilli.be/forum/konu-k3-note-root-multilanguage-rom-google-play-cwm-recovery-imei-repair

LENOVO K3 NOTE ROOT Multilanguage ROM + Google Play + CWM Recovery + IMEI DEĞ LENOVO K3 NOTE ROOT Multilanguage ROM + Google Play + CWM Recovery + IMEI DEĞ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undermunder -- 25 Mayıs 2015; 14:38:56 >

• Ya bunda clean master var çince kaldirilmiyoda ingilizce yada türkçe yapamiyozmu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben beraberinde bir de kırılmaz cam ekran koruyucu sipariş ettim.

Fotoda hep parmak izi görünce kırılmaz ekran koruyucu iyi olur herhalde diyorum

• merhaba arkadaşlar.
    ben de bu cihazdan almak istiyorum.
    hangi satıcıdan veya siteden alıyorsunuz?
    aldığınız yere işlemden önce herhangi bir not iletmek gerekiyor mu? (gümrük problemi yaşamamak için..!)
    cevaplarınız ve yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaDMaxiBo

Ben beraberinde bir de kırılmaz cam ekran koruyucu sipariş ettim.

Fotoda hep parmak izi görünce kırılmaz ekran koruyucu iyi olur herhalde diyorum

link var mı
  • Bu telefonda bildirim ışığı var mı?
  • Yok maalesef

• hunter_06 kullanıcısına yanıt
    Var,

• arkadaşlar 1518 sürüm yüklü, orjinal recovery ve rootsuz halde 1520 sürüme güncelleme yapamıyorum hep recovery menüsünde kırmızı çarpı işareti çıkıyor hata veriyor nedeni ne olabilir ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cevo_61

arkadaşlar 1518 sürüm yüklü, orjinal recovery ve rootsuz halde 1520 sürüme güncelleme yapamıyorum hep recovery menüsünde kırmızı çarpı işareti çıkıyor hata veriyor nedeni ne olabilir ?

http://www.vibeui.com/vibeui/rom?key=k3%20note indir orjinal cwmden kur

• quote:

Orijinalden alıntı: hasanefe10

quote:

arkadaşlar 1518 sürüm yüklü, orjinal recovery ve rootsuz halde 1520 sürüme güncelleme yapamıyorum hep recovery menüsünde kırmızı çarpı işareti çıkıyor hata veriyor nedeni ne olabilir ?

http://www.vibeui.com/vibeui/rom?key=k3%20note indir orjinal cwmden kur

Hocam 675 mb yazıyor sadece 20mb lik güncelleme için tüm romu baştan mi kuracağız. Tek başına güncelleme yüklemenin bir yolu yok mu?

• cevo_61 kullanıcısına yanıt
  • Beyler, bi video izledim 4 telefonun eekranları karşılaştırılıyordu, k3 note un ekranı çok soğuk ve soluk gözüküyordu. Şikayetçi olan var mı?

• bende ebaydan aldım bakalım gelecekmi..sonradan fark ettim Türkçe dil yokmuş o kadar dil arasında nasıl Türkçe olmamış hayret..

LENOVO K3 NOTE ROOT Multilanguage ROM + Google Play + CWM Recovery + IMEI DEĞ

bu telefona mevcut destekliyen imei nolarını nasıl buluruz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 06YALNIZKURT -- 26 Mayıs 2015; 17:16:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: I am Barzo

Beyler, bi video izledim 4 telefonun eekranları karşılaştırılıyordu, k3 note un ekranı çok soğuk ve soluk gözüküyordu. Şikayetçi olan var mı?

amoled ekranlar gibi değil ama kalitesiz de değil ben çok memnunum

• quote:

Orijinalden alıntı: 06YALNIZKURT

bende ebaydan aldım bakalım gelecekmi..sonradan fark ettim Türkçe dil yokmuş o kadar dil arasında nasıl Türkçe olmamış hayret..

LENOVO K3 NOTE ROOT Multilanguage ROM + Google Play + CWM Recovery + IMEI DEĞ

bu telefona mevcut destekliyen imei nolarını nasıl buluruz..

türkçe romu da var 1511 sürüm romu yüklersen türkçe oluyor ama sürümü biraz eski tabi, ya da saf android olan multilang romlar da var onlar da ful türkçe

• bence bu telefon diğer çin ürünleri gibi gelmedi bana başlıca bir marka..ve fiyatına görede üst seviye bir telefon desem yeridir gördüğüm kadarıyla.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: I am Barzo

Beyler, bi video izledim 4 telefonun eekranları karşılaştırılıyordu, k3 note un ekranı çok soğuk ve soluk gözüküyordu. Şikayetçi olan var mı?

amoled ekranlar gibi değil ama kalitesiz de değil ben çok memnunum

hocam aliexpressten malum kişiden 485 tl ye gelebiliyor. alınır mı ?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.