Şimdi Ara

LENOVO K3 NOTE ROOT Multilanguage ROM + Google Play + CWM Recovery + IMEI DEĞ (210. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.212
Cevap
28
Favori
127.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 207208209210211
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam ne kadar süredir kullanıyorsunuz, herhangi bir hata ile karşılaştınızmı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Pil suresi genelde biraz kisa... RR kuranlar bilii verirse guzel olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoubleDragon

Şarj cihazıyla da mı şarj etmiyor?

sarj oluyor ama pc ye baglayınca tanımlanamayan aygıt dıyor ıkı pc de farklı farklı kablolarla denedım
  • tiger006 T kullanıcısına yanıt
    Telefonda seçenekler çıkıyor normalde "şarj et, veri aktar" diye. O da mı yok?
  • 480mrt kullanıcısına yanıt
    yok hocam sarj soketı tamır ıcın verdım bakalım ne cıkacak
  • tiger006 T kullanıcısına yanıt
    Umarım çözülür sorunu hocam. Olmazsa da değiştirin gitsin bence. Zaten dokunmatik hassasiyet problemi var.

• Ekranda dokunmatik hassasiyeti icin ekran degiamesi gerekiyor. Artik yedek olarak duran a7000 ve k3 note umda oldu ikisinde de ekran degistirdim , AliExpress den denenmis ekran getirtip taktim yeni gibi oldu. Normal.kullanimda bence hala gayet iyi ...

Alirsaniz cerceveli alın, fiyatları genelde 20usd civari.

• Pil durumunu nasil cozdunuz arkadasalar.pili gunde 3 kere sarj etmem gerekiyor.

• hasanefe10 kullanıcısına yanıt
    Yeni pil alarak yada orjinal rom ....

• Elimde orijinal k3 note ekran var bire bir orijinal dokunmatik sorunu olmayan sonrada hassasiyeti bozulmayan isteyen varsa ulaşsın

• Arkadaşlar Lenovo K3 Note için en stabil rom hangisi. Oyun vs. oynanmıyor. Bana kullamını kolay ve stabil bir rom önerir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gemeo

Arkadaşlar Lenovo K3 Note için en stabil rom hangisi. Oyun vs. oynanmıyor. Bana kullamını kolay ve stabil bir rom önerir misiniz?
    Need rom & K3 note k50 başlığında ;

Dot os 7.1 ve Omni rom 8.1 var

Ben ikisinide yükledim

Önce twrp güncelle , supersu ve magic ' in son sirümlerini indir ve telefon ( yada hfz kartina ) at

Hem yükler , hem de test ve yorumlarini da buraya eklersin faydalı olur

• Arkadaşlar elinde k3 note ekran olan var mı

• Bende var full olarak sadcece dokunmatik değil.
  • Arkadaşlar merhaba Telefonun kutusu olan var mı kız kardeşime Doğum günü hediyesi edeceğim sadece kutusu lazım 😊 ücreti karşılığında almak isterim bir küçük kızı sevindirmek isteyen varsa telefon ve pm yoluyla ulaşsın lütfen bana 0-5-0-7-5-3-8-0-8-4-7 a7000 kutusu da olur 😊😊

• arkadaşlar benim lenovo k50 t3 telefon su teması sonucu tamir gördü. 3ay düzgün çalıştı fakat 3-4 gündür batarya düşük sıcaklık sebebiyle şarj kesildi deyip duruyor.orijinal bataryası tamirden hemen sonra aynı hatayı verdiği için başka bir batarya almıştım şimdi o da aynı hatayı veriyor. her iki batarya da harici şarjla doluyor ve 1güne yakın çalışıyor.sorunu nasıl çözeceğimi bilen var mı?
  • Arkadaslar k3 note ekran alacak yer tavsiye edecek var mi?
    a7000 ile ayni degil herhalde ekrani degil mi?

• ardaalisahin kullanıcısına yanıt
    aliexpressten aldim, bugun geldi taktim. A7000 ile aynidir muhtemelen de tavsiye etmiyorum, telefon isininca her turlu dokunmatik hassasiyeti azaliyormus onu ogrendim. Islemci ile gpu ustunde termal pad var, isiyi dogrudan ekrana veriyor. Araya ince metal bir plaka koysalar on numara olacakti belki de. Bosuna masraf yaptigimla kaldim.
  • 480mrt kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler cevabiniz icin. Ben Türkiyeden aldim a7000 olanindan, calismadi maalesef. 2 urun denedim hatta, uyum saglamadi. Simdiki dokunmatigim cok sikintili degil aslinda, ben de idare edeyim o halde aliexpressteki de iş gormmuyorsa.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ardaalisahin kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Bence de öyle yapın, bozulunca yeni telefon alırsınız. Dönemi için iyi telefondu, şu zamanda 1000 liralık Xiaomi mi a1'in yanında bile kağnı gibi kalıyor. Tekrar kurcaladiktan sonra farkı net hissettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 480mrt -- 7 Kasım 2019; 19:10:58 >
  • 
Sayfa: önceki 207208209210211
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.