Şimdi Ara

LENOVO K3 NOTE ROOT Multilanguage ROM + Google Play + CWM Recovery + IMEI DEĞ (209. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.212
Cevap
28
Favori
127.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 207208209210211
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    o ayarı değiştirdim ,veri ücretleri alınabilir diyor yeni ayarda ama yinede indirmiyor
  • anladım bende o sorun yok aynı romda..4g üzerinden indiriyor wifiyi kapatınca..
  • Arkadaşlar vibe X diye bir rom var kullanan varmı onu? Yada şuan kullanılabilecek en iyi rom hangisi? Miui de olabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  •  LENOVO K3 NOTE ROOT Multilanguage ROM + Google Play + CWM Recovery + IMEI DEĞ

;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matraxx22 -- 22 Kasım 2017; 3:28:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • matraxx22 M kullanıcısına yanıt
    Hangi rom bu hocam? Oyun için ideal bir rom kullanıyorum ama gps çalışmıyor
  • 480mrt kullanıcısına yanıt
    Aslında resimde romu kastedmedim 200gb lık hafıza kartını çalıştırdığını gösterdim. Ama yinede Rom S433
  • matraxx22 M kullanıcısına yanıt
    Farkettim onu ama yazmadım, desteklemiyor mu normalde? Teşekkür ederim
  • Lenovo K3 Note için bi sürü Rom seçenekleri mevcut Android 6 - 7 - 8 Deneyin ama bu konuda tecrübesi olmayan arkadaşlar dikkat edin Yazılımsal hatanın telafisi her zaman vardır unutmayın

https://www.needrom.com/category/lenovo/serial-k/k-50/
  • 06ensar kullanıcısına yanıt
    hocam 2 dosya var yükleme nasıl olacak
  • tiger006 T kullanıcısına yanıt
    s433 olan rom dosyası ve twrp recovery üzerinden zipli şekilde indirilen rom yüklenecek..ikinci dosya ise fix sanırım kapalı şarj problemi olanlar için..
  • Arkadaşlar iki sorum olacak yardımcı olursanız sevinirim

Iİlki eşim beni aradığında direk meşgule atıyor internetten araştırdım olan hiçbir çözüm işe yaramadı

İkincisi dokunmatik çıldırıyor kendi kendine her yere tıklıyor telefon kullanmak resmen işkence oldu(ahize kısmında kenara doğru bir çatlak var bundan mı acaba)

Yardımcı olursanız çok ama çok sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: xwernediti

Arkadaşlar iki sorum olacak yardımcı olursanız sevinirim

Iİlki eşim beni aradığında direk meşgule atıyor internetten araştırdım olan hiçbir çözüm işe yaramadı

İkincisi dokunmatik çıldırıyor kendi kendine her yere tıklıyor telefon kullanmak resmen işkence oldu(ahize kısmında kenara doğru bir çatlak var bundan mı acaba)

Yardımcı olursanız çok ama çok sevinirim

1. Eşinizi engelli (spam) listesine almış olabilirsiniz.
    2. Bu cihazda dokunmatik problemi yaşayan çok, o şekilde olup da düzelen pek görmedim. Ekran değişmesi gereklidir diye düşünüyorum.
  • fbuyukbalkan kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler cevabınız için ama maalesef olmadı herhalde artık bu telefonu bırakma zamanı geldi

• benim k3 ü pc görmüyor ne yaptımsa tanıtamadım yardım edecek olan varmı?
    Başka bir bilgisayarda deneme yapmanı tavsiye ederim.
  • DoubleDragon D kullanıcısına yanıt
    hocam sorun aynı donanım yüklenemedi hatası veriyor bilinmeyen aygıt
    Denediğiniz bilgisayarlar Windows 10 ise onun yerine Windows 7 yüklü bilgisayarda deneyin. USB kablo dandikse ondan da yapabilir. Adam gibi bir kablo ile tekrar deneyin. Deneyerek sebebini bulmak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DoubleDragon -- 21 Şubat 2018; 23:22:48 >
  • DoubleDragon D kullanıcısına yanıt
    kendi orjinal kablosu ve w7 de deniyorum g3 ü gören pc kablo lenovyu görmüyor dün sarj ediyordu usb den bugun o da yok
    Şarj cihazıyla da mı şarj etmiyor?
  • Ressurection Remix OS v6 - Android Oreo 8.1 - Kaynak Site Ayrıntılar için Tıklayın

Bu Çok güzel bi işletim sistemi deneyin pişman olmazsınız arkadaşlar

LENOVO K3 NOTE ROOT Multilanguage ROM + Google Play + CWM Recovery + IMEI DEĞ
     LENOVO K3 NOTE ROOT Multilanguage ROM + Google Play + CWM Recovery + IMEI DEĞ LENOVO K3 NOTE ROOT Multilanguage ROM + Google Play + CWM Recovery + IMEI DEĞ

Resimler Alıntı Türkçe dil var

Linkler :
    RessurectionRemix - SuperSu :https://drive.google.com/drive/u/0/folders/1JM7PaTCxVm4j2DVuxsS-YLmb8xvMN6Pv
    http://opengapps.org/ adresinden Arm64 8.1 pico indirin

Yükleme Aşamaları:

1. Minimum TWRP 3.xx
    2. Wipe Dalvik, cache, system ve data.
    3. "RR-Oreo-v6.0.0(DM)v3.zip" İlk bunu yükleyin - Restart -
    4. Tuşlara basarak TWRP ye girin – "SuperSU-v2.82.zip" Bunu yükleyin sonra İndirdiğiniz OpenGapps 8.1 Pico Bunu yükleyin – OK -
    4. Restart ….. Açılışı bekleyin Hepsi bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matraxx22 -- 11 Mart 2018; 16:56:33 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 
Sayfa: önceki 207208209210211
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.