Şimdi Ara

Lenovo IdeaPad Z580 Kullanıcılar Platformu (292. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.894
Cevap
119
Favori
516.903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 290291292293294
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://forum.donanimhaber.com/m_76411379/tm.htm

acil yardım edebilecek var mı ?
  • arkadaslar vatandan online laptop(z580) alısverisi yapmayı dusunuyorum. Acaba sakat bi islem olur mu laptopta sorun vs. elime ulasmama gibi daha once online alısveris yapan varsa bu markadan bi bilgilendirebilirse cok mutlu olurum.ilk defa böyle bi islem deneyeceğimde
  • Bugün z580'imi almış bulunmaktayım vatandan 1218 TL gibi güzel bir rakama,gerçekten tam bir f/p ürünü olduğunu düşünüyorum. Windows 8'e alışma süreci biraz sancılı gibi gözüküyor ama bakalım. Umarım memnuniyetsizlik yaşamam ilk laptopumda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar karsperky kullanıyorum fakat sürekli bu çıkıyor hatta önce program kapanıyor sonra ben evet güvenilir çalıştırmaya devam et diyorum sunucuya yollanamadı diyor.. ne yapmam lazım
     Lenovo IdeaPad Z580 Kullanıcılar Platformu
  • quote:

Orijinalden alıntı: lkee26

Bugün z580'imi almış bulunmaktayım vatandan 1218 TL gibi güzel bir rakama,gerçekten tam bir f/p ürünü olduğunu düşünüyorum. Windows 8'e alışma süreci biraz sancılı gibi gözüküyor ama bakalım. Umarım memnuniyetsizlik yaşamam ilk laptopumda

kardes online mi aldın yoksa magazadan mı aldın
  • quote:

Orijinalden alıntı: truva1997

quote:

Bugün z580'imi almış bulunmaktayım vatandan 1218 TL gibi güzel bir rakama,gerçekten tam bir f/p ürünü olduğunu düşünüyorum. Windows 8'e alışma süreci biraz sancılı gibi gözüküyor ama bakalım. Umarım memnuniyetsizlik yaşamam ilk laptopumda

mağazadan aldım vatan'dan, online vatandan alırsanda bir sorun çıkmaz daha önce tablet,mouse,klavye v.s alışverişi yapmıştım ordan bir sorun çıkmamıştı ancak laptop daha teknolojik ve hassas bir şey alışverişte olmasa bile kargoda bir şey olmasından endişelenebilirsin bu yüzden böyle hassas aletlerin mağazadan görerek ve elden alınması taraftarıyım ben

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: truva1997

quote:

mağazadan aldım vatan'dan, online vatandan alırsanda bir sorun çıkmaz daha önce tablet,mouse,klavye v.s alışverişi yapmıştım ordan bir sorun çıkmamıştı ancak laptop daha teknolojik ve hassas bir şey alışverişte olmasa bile kargoda bir şey olmasından endişelenebilirsin bu yüzden böyle hassas aletlerin mağazadan görerek ve elden alınması taraftarıyım ben

tamam tesekkur ederım :)

• beyler bu bilgisayarla GTA V oynanır mı? oynanırsa hangi ayarlarda oynanır?
  • Casfort kullanıcısına yanıt
    Grafik gücüne bağlı ama yeni oyunlar seviyesinde grafik modetuyla çıkabilir buda orta ayarlarda oynatabilir demek yüksek ayarlarda zorlanabilir.
  • Arkadaşlar bn de z580 kullanıyorum i5 + gt635 ekran kartlı model fakat bazı oyunlarda ekran kartı ya da işlemci fanı yeterli düzeyde çalışmadıgından sıcaklıktan kaynaklı kasma oluyor kanımca fanı kontrol edebilecegimiz yüksek devirde çalıştırabilecegimiz bir uygumala yok mu acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tface

Arkadaşlar bn de z580 kullanıyorum i5 + gt635 ekran kartlı model fakat bazı oyunlarda ekran kartı ya da işlemci fanı yeterli düzeyde çalışmadıgından sıcaklıktan kaynaklı kasma oluyor kanımca fanı kontrol edebilecegimiz yüksek devirde çalıştırabilecegimiz bir uygumala yok mu acaba ?

klavyenın ust tarafındaki dokunmatık tuslardan birisine basarak ayarlayabılırsın fanın güç düzeyini
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrezeus

arkadaslar söyle bi sorunum var,
    internetten video izlerken 1-2 dk sonra kasmalar baslıyor pcde. ama fareyi oynatınca düzeliyor. çözümü varmı bunun?

şöyle bişey farkettim, pcyi 1-2dk arası bosta bırakınca ısınıyor ve bu sebepten dolayı kasıyor çözümü varmı?
  • Arkadaşlar z580 almayı düşünüyorum Vatan'dan. 1218 TL (ayrıca paraf karta 150TL indirim yansıyacak)satış fiyatı var. 1068 TL gibi bir fiyata gelecek.

Bu modeli veya benzer fiyat aralığında başka bir ürün tavsiye eder misiniz.
  • Benim fan bozuldu takur tukur ses cikariyo hic sogutmuyo yinede kullansam sikinti olurmu beyler sogutucu kullansam? Su anda garantiye veremem lazim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HobyteBayFrodo

Benim fan bozuldu takur tukur ses cikariyo hic sogutmuyo yinede kullansam sikinti olurmu beyler sogutucu kullansam? Su anda garantiye veremem lazim

fan çalışmadığı zaman bilgisayarda kasma yapmıyor mu? benim eski bilgisayarda aynı şekilde su motoru gibi ses çıkarıyordu. ama bilgisayar zor çalışıyordu. soğutucu alacaksan 2000 rpm dönüş hızı olanlardan al. cooler master falan var 120 TL ama hiç bi işe yaramıyo. pahalı herzaman iyi değildir. microsoft un ki iyi. logitech n120 iyi soğutur. 500 rpm dönüş hızlı bi sürü soğutucu var kendini bile soğutmaz. ama bi an önce servise ver. fan önemli bir parça çünkü.
  • Arkadaşlar şuan bilgisayar virüs kaynıyor 1haftadır idare ediyorumda artık bütün exeler bozuldu bütün yedekleri D'ye yüklesem recorverye alsam D'de ki dosyalar gider mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: excell74

quote:

Benim fan bozuldu takur tukur ses cikariyo hic sogutmuyo yinede kullansam sikinti olurmu beyler sogutucu kullansam? Su anda garantiye veremem lazim

fan çalışmadığı zaman bilgisayarda kasma yapmıyor mu? benim eski bilgisayarda aynı şekilde su motoru gibi ses çıkarıyordu. ama bilgisayar zor çalışıyordu. soğutucu alacaksan 2000 rpm dönüş hızı olanlardan al. cooler master falan var 120 TL ama hiç bi işe yaramıyo. pahalı herzaman iyi değildir. microsoft un ki iyi. logitech n120 iyi soğutur. 500 rpm dönüş hızlı bi sürü soğutucu var kendini bile soğutmaz. ama bi an önce servise ver. fan önemli bir parça çünkü.

kasma yok ama chrome dan dolaşırken bile ısınıyor

• quote:

quote:

quote:

kasma yok ama chrome dan dolaşırken bile ısınıyor

zamanla daha çok aşınıp daha çok ses çıkarmaya başlar. ben biara fanı söküp sadece soğutucu ile idare etmiştim. ama alt kapağı söküncü direkt fana ulaşabiliyordum. z580 lerde bu zor. fana ulaşmak için nerdeyse tüm vidaları sökmek lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: Koray

Arkadaşlar şuan bilgisayar virüs kaynıyor 1haftadır idare ediyorumda artık bütün exeler bozuldu bütün yedekleri D'ye yüklesem recorverye alsam D'de ki dosyalar gider mi?

yedek dediklerin hangi dosyalar. onlara virüs bulaşıp bulaşmadığı garanti mi. comodo complette diye anti virüs var. onu indirip kur. sonra sistemi tarat. virüs bulma ve silme oranı gayet başarılı. daha olmadı onda virüslü sistemler için sistem açılış diski oluşturma kısmı var. ordan sistem açılış diski oluşturup onunla başlatırsın. sonra c ye format atıp recovery ile tekrar kurarsın
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Koray

Arkadaşlar şuan bilgisayar virüs kaynıyor 1haftadır idare ediyorumda artık bütün exeler bozuldu bütün yedekleri D'ye yüklesem recorverye alsam D'de ki dosyalar gider mi?

yedek dediklerin hangi dosyalar. onlara virüs bulaşıp bulaşmadığı garanti mi. comodo complette diye anti virüs var. onu indirip kur. sonra sistemi tarat. virüs bulma ve silme oranı gayet başarılı. daha olmadı onda virüslü sistemler için sistem açılış diski oluşturma kısmı var. ordan sistem açılış diski oluşturup onunla başlatırsın. sonra c ye format atıp recovery ile tekrar kurarsın

Risk alıp recorvery'e aldım allahtan gitmemiş D, Şuan kaspersky ve malwarebyte indirdim malesef ramnit bulaştığı için tüm exelere driverlar bile dahil vb script kodu gömüyor ve sistemi aşırı derecede yoruyor şuan baya rahatladı tüm exeleri tarattırıyorum recorverye almadan tarattırma yapsaydım sistem dosyaları (svchost,taskmgr) dahil birçok dosya zarar görecekti neyseki şimdilik sorun yok

• 
Sayfa: önceki 290291292293294
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.