Şimdi Ara

LENOVO IDEAPAD YOGA 13 İNCELEME/ANA KONU/ KULÜP (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
763
Cevap
13
Favori
63.892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: axiadam

quote:

Orijinalden alıntı: JohnA

Bende ilk alanlardanim makineyi. Bende çok memnunum açıkçası özellikle şehir dışına iş için çok çıktığım için çok faydalı oldu benim açımdan. Tabiki tamamen bu makineyi kullanmiyorum. Ayrıca bir adet te dell mevcut, daha çok şehir dışına çıkarken kullanıyorum belki o nedenlerle sorun yaşamadım.

Demekki uretim bandi degismis. Bizede dandik olanlari kakaladilar :)

Şans kader talih
    Şaka bir yana beklentilerde önemli açıkçası dediğim gibi seyehatlerde kullandığım için bana şarj süresi uzun hafif hatta tablet şeklinde (araba içerisinde bazen çok ise yarıyor ) kullanabilecegim bir bilgisayar gerektiği için benim açımdan puanlamalar yüksek kalıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: axiadam

quote:

Bende ilk alanlardanim makineyi. Bende çok memnunum açıkçası özellikle şehir dışına iş için çok çıktığım için çok faydalı oldu benim açımdan. Tabiki tamamen bu makineyi kullanmiyorum. Ayrıca bir adet te dell mevcut, daha çok şehir dışına çıkarken kullanıyorum belki o nedenlerle sorun yaşamadım.

Demekki uretim bandi degismis. Bizede dandik olanlari kakaladilar :)

Şans kader talih
    Şaka bir yana beklentilerde önemli açıkçası dediğim gibi seyehatlerde kullandığım için bana şarj süresi uzun hafif hatta tablet şeklinde (araba içerisinde bazen çok ise yarıyor ) kullanabilecegim bir bilgisayar gerektiği için benim açımdan puanlamalar yüksek kalıyor.

Bende farkli bir sebepten oturu almadim.. Projelerde elimde bilgisayar 3-4 saat kesif yapmam gerekiyor, bununla bir sikinti yasamiyorum agirlik ve sarj acisindan ama bahsettigim durumlar malum.

• touch pad de kaydırmayı nasıl yapıyoruz?
    yani mouse ile top yuvarlamanın yaptığı işlem touchpadde nasıl yapılıyor?
  • Iyı gunler arkadaslar 2 gun once DOA lenovo yoga 13 aldım. Urun gayet ıyı durumda ancak su sekılde bır sorunum var.
    Urunu tablet moduna cevırdıgım zaman ekran dikey oluyor. tekrar normal moda aldıgımda ekran düzeliyor. Tablet moduna alınca ekray dikey konumda kullanılacak sekilde yön değiştiriyor. Demek istediğim ekranın dönmemesini sağlamak mumkun mu? Yada bunun cozumu nedir. Yardımcı olursanız mennun olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi razr58 -- 6 Haziran 2014; 8:29:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: razr58

Iyı gunler arkadaslar 2 gun once DOA lenovo yoga 13 aldım. Urun gayet ıyı durumda ancak su sekılde bır sorunum var.
    Urunu tablet moduna cevırdıgım zaman ekran dikey oluyor. tekrar normal moda aldıgımda ekran düzeliyor. Tablet moduna alınca ekray dikey konumda kullanılacak sekilde yön değiştiriyor. Demek istediğim ekranın dönmemesini sağlamak mumkun mu? Yada bunun cozumu nedir. Yardımcı olursanız mennun olurum.

Sağ yan tarafta küçük bir tuş var bu tuşa bastığınızda ekranın dönmesini engellemiş olursunuz. Linkte ki fotoğrafta 1. numaralı tuş.

http://www.highsnobiety.com/2012/10/26/lenovo-ideapad-yoga-13/#slide-11

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi proteo -- 6 Haziran 2014; 10:21:16 >

• Ben alalı neredeyse 1 sene olacak. bir çok laptop kullandım şimdiye kadar memnun kaldığım en iyi laptop oldu. Özellikle laptop diye yazdım. Öyle tablet vs. değil . Oyunla hiç işim yok, oyun haricinde video dahil olmak üzere şimdiye kadar yetmediği hiç bir alan olmadı. Sunum hazırlama ve word de çok kullandığım özelliklerinden. Touch pad çok iyi fare ile kullanmak tabi ki daha rahat ama fareyi unuttuğum çok oluyor. Bu arada iş gereği çook fazla seyahat eden biriyim. Eğer seyahatiniz çoksa zaten başka bir seçenek olmaz artık benim için. Artık yetmez hale gelince bir sonraki laptopumda bu seriden olacak.

Bu arada laptopla çok yazı yazıyorum ve ilk mesaj ve sonraki mesajlarda bahsettiğiniz sorunu hiç yaşamadığım gibi , öyle bir sorunla karşılaşan ilk kişisiniz sanırım. Isınma da abarttığınız kadar yok.

Sanırım sizin üründe problem var :)

Bunları ürünü övmek için değil, ürünü almayı düşünenleri yanlış yönlendirmemek adına yazıyorum. Öyle bir kötülemişsiniz ki , sayfalardır yazılan olumlu mesajlar yanlı gibi olmuş :))

• quote:

Orijinalden alıntı: SamsungGenoa

touch pad de kaydırmayı nasıl yapıyoruz?

iki parmakla kaydırma yaparsan mousun orta tekerleği fonksiyonu görüyor. 3 parmakla yapasan olmaz ama :)
    bu arada fotoğraflara bakarken iki parmakla döndürme hareketi yaparsan foto dönüyor.
    iki parmakla iphonedaki gibi zoom ouy / in de yapıyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: drlevent

quote:

iki parmakla kaydırma yaparsan mousun orta tekerleği fonksiyonu görüyor. 3 parmakla yapasan olmaz ama :)
    bu arada fotoğraflara bakarken iki parmakla döndürme hareketi yaparsan foto dönüyor.

Hay Allah razı olsun süper şeyler öğrettiniz

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: drlevent

quote:

Hay Allah razı olsun süper şeyler öğrettiniz

ben teşekkür ederim..faydalı olduysak ne mutlu :)

• 13 inç Yoga 2 Pro (59-391622) almaya karar verdim. Ancak hiçbir yerde bulunmuyor. Satıldığı yeri gören veya bilen varsa bildirirse memnun olurum.
  • Almak isteyen herkese tavsiye ediyorum 1 aydır neredeyse günde 18 saat açık bilgisayarım ve çok memnunum. ses seviyesinden, touchpad inden. (ben mouse olmadan asla diyen biriydim şimdi mouse da neymiş diyorum.)
    en çok çadır şeklinde kullanıyorum bir şey izlerken evde.
    iş yerinde laptop
    yolculuklarda tablet

canım bilgisayarım benim iyi ki almışım :)
  • Kılıf konusında bir gelişme varmı?
    Bulan veya uyduran varsa haber versin.

• Merhaba arkadaşlar.
    Lenovo U300s vardı garantiden değiştirecekler. DOA kağdı hazırlanıyor.
    gerekirse farkınıda vererek Yoga veya Yoga 2 Pro almayı düşünüyorum.
    Yoga ve Yoga 2 pro arasında ısınma ve batarya süresi olarak fark varmı?
    Cihazlar çok ısınıyor mu ve pil süresi ortalama kaç saattir?

Şuan aktif olarak Vaio Flip 13A kullanıyorum ve aşırı ısınıyor. Fanı baya gürültülü bu modelde ve batarya min. 3 saat max 5 saat sürüyor.
    U300s ise min 4.5 max 6 saat pil ömrü vardı ve 1.5 yıldır pil süresinde düşme olmamıştı. ısınmada alüminyum kasa sayesinde sanırım fazla olmuyordu.

Yoga serisi de benzer karakterlerde mi çalışıyor acaba?
  • Merhaba arkadaşlar dün Yoga 13 i5 işlemcili modeli aldım. Gri dış kasa rengi var.
    Gayet memnunum.
    Cihazda sadece fan hız ayarını kontrol edebiliyor muyuz merak ediyorum. baya sessiz gerçi ama.
  • Yoga 13 satan varmı ?

• tt44 T kullanıcısına yanıt
    YOGA BURAYA BAK İSTERSEN KARTDEŞ UYGUN FİYAT
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuncayç20

YOGA BURAYA BAK İSTERSEN KARTDEŞ UYGUN FİYAT

Hocam bunun neresi uygun fiyat.Ayni urunun Doa sekilde olanini 1300 liraya n11 den aldim.
    Not: VErdigin linkteki urunde Doa.

• razr58 kullanıcısına yanıt
    satıştamı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuncayç20

satıştamı ?

İki ay once satista vardi hocam. İki tane vardi birini ben birini de forumdan baska bir arkadas aldi.

• Merhaba Arkadaşlar,

Bu bilgisayara windows 7 kuran var mı? Dokunmatik ve çalışmasında sorun çıkıyor mu acaba? Windows 7 kullanıcısı olarak 8'e geçmeyi düşünmediğim için soruyorum. Bir de ısınma sorunu çok yaşanıyor mu?

Teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.