Şimdi Ara

Lenovo Ideapad L340 4 GB GTX 1650 4.399 TL (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
245
Cevap
12
Favori
20.822
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya herkes saçma sapan basit konulara takmış kafayı; yok fan ekrana üflüyormuş yok tek slot ram varmış... macbook pro’lar yıllardır ekrana üflüyor ama ne hikmetse hiçbir sorun yaşanmıyor, adamların mühendisleri ve milyon dolarlık arge çalışmaları bunun problem yaratacağını görememiş bizimkiler daha ürünü kullanmadan anlamışlar valla helal olsun(!)...ram konusuna gelince; ikinci el tek modül 16gb ram alır takarsınız, çıkan rami de satarsınız. Ekstra hdd/ssd takmak için de gerekli olan ara kablo aliexpreste 30-50₺ arası satılıyor, ordan alırsınız olur biter. Muadil ürünlerin fiyatları ortada, yurtdışı fiyatına geliyor indirmdeyken. Bu rakama 1050 ekran kartlı tn panel cihazlar satılıyor. İhtiyacı olan kaçırmasın derim tekrar indirim olursa. Alanlar da güle güle kullansın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • allaturca89 kullanıcısına yanıt
    Bende aynı şekilde düşünüyorum.Tek slot 8gb mı yoksa 4gb kaynaklı+4gb slotta mı onu çözemedim eğer 4gb kaynaklı olursa 16gb ram alıp taktığımızda 4gb boşa gidecek,max 16gb yazıyor anakartta.

Katiliyorum hocam

Aynı düşüncelerle bu sabah sipariş verdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saçma bir mesele an itibariyle cihazın hem i7li versiyonu hem i5 versiyonu 5999 TL'ye satılıyor...
  • Aramızda bu indirim sürecinde satın alıp eline geçen oldu mu (mağazadan teslim vs)? Değerli görüşlerini bekleriz...
  • Zapiekankarz kullanıcısına yanıt
    i7 olan kaç TL'ydi hocam?

• zipmaker kullanıcısına yanıt
    Dün gece i5 4399tl , i7 5999 tl fiyattan satılıyordu. Şuan ikiside 5999 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: zipmaker

i7 olan kaç TL'ydi hocam?
    Geçtiğimiz gece i7 indirime girdi mi bilmiyorum ama şuanki fiyatı bahsettiğim gibi, 5999 TL
  • Akasya Acıbadem mağaza teslimatı ile aldım , konuyu açan arkadaşa teşekkür ederiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi greenleafffff -- 22 Aralık 2019; 11:31:50 >
  • Eğer benim aldığım 4.300 lü fiyattan kâr ediyorlarsa şirketler eski fiyatlarda ne kâr etmişler artık düşünün bu bilgisayarı ben yaklaşık 3/4 aydır takip ediyorum örneğin;

- Vatanda mağazada 5600 internet sitesinde en düşük 5168 şu an 5.998
    - Hepsiburada da normalde 5579, en düşük 4.999 TL "hatta bu fiyattan Hepsiburada 100 adet sattı uzattigi BF de"
    - n11 de şu an outleti bile 5.199 TL
    - Amazon vs derken bu PC için Teknosa çok iyi bir fiyat vermişti bu nedenle bu sayfayı açtım alan/almayan herkes için hayırlısi olsun herkesin kendi tercihi saygı duyarım.

• Bana sorarsanız 4.400 liraya alınabilecek en iyi laptop buydu. Rakibi olabilecek hp nın 1650 li modeli var ama nedense ben o markaya bir türlü ısınamadım. Upgrade konusunda biraz sıkıntısı var ama piyasada fiyatların düşmediğini ver hala 1050 li laptoplarin 5.000 lira civarında satıldığını düşünürsek çok iyi fırsattı. Teknosa dün kargoya verir sandım ama vermedi. İnşallah iptal falan etmezler de yarın sorunsuz gönderirler.
  • greenleafffff G kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam iyi günlerde kullanın.

• Tekrar 4400e inmezse acer nitro 5 alınır bu paralara. En iy soğutma ve kasaya sahip gibi duruyor bu segmentte, konfig yelpazesi de geniş; amd, intel, nvidia. Benim aklıma yatan 9300h ve gtx 1650’li sistem, f/p olarak ise 3550h ve rx560x olandır.

• TEKRAR İNDİRİME GİRMEZ Mİ ? BUNA BENZER İNDİRİM VAR MI ARKADAŞLAR TAM İHTİYACIM VARKEN KAÇIRDIK İNDİRİMİ.
  • ogzkrs kullanıcısına yanıt
    Nitro 5, An 54 en son BF de Hepsiburada tarafından 10/15 tane 4.399 dan satışa açıldı ben sepete de eklemiştim alabilirdim kararsız kaldım, sonra sistem dondu alamadım hepsi bitti iki dk içinde ama şundan dolayı kararsız kaldım çünkü geçmişte bir kötü bir Packard bell tecrübem oldu( kendisi Acerin yakın akrabası olur) bu nedenle Acere pek sıcak bakamıyorum artik. Ama sorunlu diyemem Acer için benim antipatim var.

Lenovonun hem y540 hem de l340 kasalarını çok defa inceledim kaliteli hissiyata sahipti, benim asıl hedefim y540 idi ama onu en düşük 6118 e almıştım sonra iade ettim fiyat yüksek geldi ama bu 4.325 ile 9 taksit yaptım ödemesi kolay.

• kayzersozetr K kullanıcısına yanıt
    Saniyorum 4+4 bu pc, 4 anakarta entegre. Yurtdışında 12 gb li satılıyor bunlar yani elinizde ki 4ü satip 8 almalisiniz bosa 16ya para vermeye gerek yok, bu pc 5bin tlye falan canavar olur, keşke ekran da 144 hz olsaydı f/p tanrısı falan olurdu

• Arkadaşlar ben fiyatını görünce dayanamayıp siparişi geçtim sonra ödemede sıkıntı yaşıycağım için iptal ettim ama teknosa iptali onaylamamış . ürün gelecek büyük ihtimal . almak isteyen olursa kapalı kutu olarak 4250 tl den satarım. Almak isteyen msj atsın yoksa geri göndercem

• quote:

Orijinalden alıntı: xmuratbeyx

Arkadaşlar ben fiyatını görünce dayanamayıp siparişi geçtim sonra ödemede sıkıntı yaşıycağım için iptal ettim ama teknosa iptali onaylamamış . ürün gelecek büyük ihtimal . almak isteyen olursa kapalı kutu olarak 4250 tl den satarım. Almak isteyen msj atsın yoksa geri göndercem
    PM attım

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.