Şimdi Ara

Lenovo Ideapad Flex 14 (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
258
Cevap
8
Favori
25.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.vatanbilgisayar.com/Notebook-Netbook-Tablet/lenovo-59-390007-flex-ultrabook-core-i3-17ghz-4gb-500-sshd-14-int-t-w8-tasinabilir-bilgisayar/productdetails.aspx?I_ID=69052

Bende bu modele taktim tam istedgm gibi ters cevir stand li tablet olsun. Geri donder diz ustu olsun dokunmatigi gorunumu gercekten hos
    Islemcisi 150. Sirada idi saniyorm benim oficce islerimi internet islerimi rahatca gorur diye dusunuyorum

Asus x 400 u kliksada 1265 tl ye kacirdim bu bilgisayarida 1200 seviyerinde bulsak hemen almayi dusunuyorm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: catik

https://www.vatanbilgisayar.com/Notebook-Netbook-Tablet/lenovo-59-390007-flex-ultrabook-core-i3-17ghz-4gb-500-sshd-14-int-t-w8-tasinabilir-bilgisayar/productdetails.aspx?I_ID=69052

Bende bu modele taktim tam istedgm gibi ters cevir stand li tablet olsun. Geri donder diz ustu olsun dokunmatigi gorunumu gercekten hos
    Islemcisi 150. Sirada idi saniyorm benim oficce islerimi internet islerimi rahatca gorur diye dusunuyorum

Asus x 400 u kliksada 1265 tl ye kacirdim bu bilgisayarida 1200 seviyerinde bulsak hemen almayi dusunuyorm

Bu bilgisayarı, döviz kurları böyle seyrederken ve mevcut sistem özellikleriyle o fiyata bulmanız imkansız. Hatta yurtdışından da istetseniz o fiyata mal olacağını kesinlikle sanmam. .

• http://www.kliksa.com/urun/lenovo-flex-14-intel-core-i3-4010u-14-4gb-500-gb-tasinabilir-bilgisayar-59390005/980001508

BEYLER KLISKSADA 1450 tl idi 3 gundr 100 puan 40 avantajx le 1310 tl ye alabılırduk

almadım bitmişş insallah pişman olmam :)
  • Alan arkadaşlara birkaç sorum olacaktır. İnternette bu modelin (veya flex 15) bir çok versiyonu bulunmakta. Benim asıl aradığım i5 4200u, intel ekran kartı, 14 inc, 8 gb ram ve ssd. Şimdi bunların hepsi bir arada bir ürün yok sanıyorum. Bunun için işlemci ve ekranı düşündüğüm gibi aldığımda, 4 gb ramli cihazlara 8 gb eklemek olabilirlik veya maliyet olarak ne kadara patlar. Aynı şekilde ssd de yoksa ileride 128 gb'lık filan ssd alırsam laptoba entegre edebilir miyim? Bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alorak -- 20 Ocak 2014; 14:12:50 >
  • Cok iyo bir bilgisayar bi tasarim acisindan. Ozwllilerde cabasi

Yalniz ben nedense turuncu cizgili lasayi cok begendim ilk indrmde sipars gecocem

Kliksada 1450 idi 100 puan ve 40 avantaj x le 1310 tl ye sipara vermek varken bekledm 2 gun be bitti

• quote:

Cok iyo bir bilgisayar bi tasarim acisindan. Ozwllilerde cabasi

Yalniz ben nedense turuncu cizgili lasayi cok begendim ilk indrmde sipars gecocem

Kliksada 1450 idi 100 puan ve 40 avantaj x le 1310 tl ye sipara vermek varken bekledm 2 gun be bitti

Ben vatandan aldigimda flex icin sadece gri seritli olan modelinin oldugunu soylemislerdir. Bende turkiyedeki satislarda turuncu seritli flex gormedim, turuncudan ulkemizde olmayabilir arastirmak lazim.

• hocamkliksada hem gri seritli hem turuncu serıtlı resımlı flezx 14 ayrı ayrı satılıyordu... turuncu sert cok cok hosuma gıttı sanırım kesın ondan alıcam

ama hala 13,3 mu 14 mü 15,6 sımı yuzde yuz karar veremedım

yınede tasınabılırlık acısından 14 daha ıyı mı
  • quote:

hocamkliksada hem gri seritli hem turuncu serıtlı resımlı flezx 14 ayrı ayrı satılıyordu... turuncu sert cok cok hosuma gıttı sanırım kesın ondan alıcam

13.3 nerde gördün. Birde kliksada hiçbiri kalmadı galiba.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qqqqqq0

quote:

hocamkliksada hem gri seritli hem turuncu serıtlı resımlı flezx 14 ayrı ayrı satılıyordu... turuncu sert cok cok hosuma gıttı sanırım kesın ondan alıcam

hocam okadar cok siteye baktım kı hatırlamıyorum ama lenova flex in 11,6 dan 15,6 ya kadar 10 dan fazla ömodelını ınceledm... 13,3 olan 2500 civarı ıdı belkı yurt dısı sıtesıdır
    zaten flex lerden turkıyeye gelmeyen bır cokmodel var yorumu okumustum bır arkadastan

turuncu serıtlı flex kullanan varmı yada kliksada alan. ben kesinlikle turuncu serıtlı olanı alıcam ayrı bı statu katmıs bılgısyara o renk bence

• ben kullanıyorum flex 15 turuncu şerit vatandan yılbasından önce 1485 e aldım bi süre servise gitmesi gerekti ama gayet güzel hoş bunların i5 işlemcili modeli yok i3 işlemci olması biraz dez avantaj diyebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anqe -- 21 Ocak 2014; 11:47:50 >
  • Anqe A kullanıcısına yanıt
    HOCAM bana i3 rahatlıkla yeter oyun hıc oynamam ofıcce ıslerımı olur onun dısnda fılm ızleme ve internet

14 u dusunuyrum ama bazen de 15 lik bi dokunmatık flex daha mı ıyı olur dıye dusunmuyo degılım ancak tasıması mobilizasyonu kaybedıyo 15 sanırım 2,2 2,5 kg olmalı kasada buyuyo suanda tam karar veremedm 14 mu olmalı 15 mı
    ama sanırım 14 den yana kullancam hakkımı
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: qqqqqq0

quote:

hocam okadar cok siteye baktım kı hatırlamıyorum ama lenova flex in 11,6 dan 15,6 ya kadar 10 dan fazla ömodelını ınceledm... 13,3 olan 2500 civarı ıdı belkı yurt dısı sıtesıdır
    zaten flex lerden turkıyeye gelmeyen bır cokmodel var yorumu okumustum bır arkadastan

turuncu serıtlı flex kullanan varmı yada kliksada alan. ben kesinlikle turuncu serıtlı olanı alıcam ayrı bı statu katmıs bılgısyara o renk bence

Hocam ben vatandan flex 15 i5 4200u islemcili 500gb+8gb ssd li modeli turuncu seritli olarak aldim. Gercekten gorseli cok guzel bilgisayarin. Gri seritli olandan cok daha guzel gorunuyor. Ah bir de backlit olsaydi diyorum hep..

• selamlar,

dün hepsiburada dan sipariş verdim Lenovo Flex 14 Intel Core i5 4200U 1.6GHz 4GB 500GB (8GB SSHD) 14" Dokunmatik

1. genel olarak güzel görünüyor, estetik
    2. gerçekten hafif, kolay taşınabilir
    3. incelik olarak da güzel.
    4. kenarları gri olan benimki. turuncu olan biraz cırtlak geldi. önce turuncu alacaktım. zaten yokmuş. ancak güzel görünüyor.
    5. cuma günü sipariş verdim (akşam 7 de) sabah 9 buçukta ankara dan aldım. süper hızlı göneri.
    6. keşke klavyesi biraz daha büyük olsaydı. kenarlarda da halbuki yer var. 14" bilgisayar için küçük klavye.

SORUN:

bataryasını taktım ve çalıştırdım. kurulum bir kaç dakika sürdü. Sonra şarja taktım. bir süre sonra fan çalışmaya başladı. anlamadım gitti. çok sesli değil ancak farkediliyor.

Bir süre kullanmadan bekledim. değişen birşey yok. sonra kapattım. bir süre sonra tekrar açtım. fan sesi yok. internet explorer açtım. youtu be açtım. ahmet kaya dinlerken ses geldi.

bunların hepsi mi böyle? yani çalışırken de fan sürekli ses mi yapıyor. Yoksa bana mı denk geldi çünkü bir arkadaş sesi unuttum demişti bu bilgisayar için.

Pazartesine kadar bekleyeceğim. sorun varsa değiştirmek için hepsiburadaya geri göndereceğim.

bilgisayar gerçekten güzel ve alınır. ancak ses olayını sözmek lazım.

yorumlarınızı bekliyorum. s

selamlar

ha bu arada 1649 TL 12 taksit.

• becidea B kullanıcısına yanıt
    Ben kendi bilgisayarimdan gece evde en sessiz zamanda bile en ufak bi ses duymadim, ultra sessiz bi bilgisayar.
    Muhtemelen faninda bi problem vardir seninkinin, cunku gece bile duyulmuyor gunduz duyulmasi imkansiz.

Hayirli olsun yeni cihaziniz. Bende fan sesiyle karsilasmadim sorun olabilir. Lenovo bu ultrabookunda fan sesini ve sicakligi cozdugunu anladim ben, sorun var cihazinizda.

• Peki sizinkilerin bu sessizliği programla filan çalışırkende mi aynı. Eır deccal mesela

• Hayırlı olsun dilekleriniz için teşekkür etmeyi unuttum. :)

Olabilir sorun. Ofise kuracağım. Kurarken bakayım fan ses tapacak mı. Bide call of duty kurayım.

Olmadı değiştirmek için göndereceğim

sorunun çözüldü mü? stok bitmiş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hepsiburada ile görüştüm. Değişim yapacaklarını söylemişlerdi. sen stok bitmiş deyince hemen aradım. arızası varsa giderilir yoksa iade edilir dedi. s...kkk ben bunların yaptığı işi. keşke cumartesi geldiğin de ikincisini spariş edip bunu iade etseydim. o zaman rahat olurdum. ne bu böyle.

şimdi nerden baksan aynı bilgisayar başka yerde 2000 tl. yaptırmak da istemiyorum.

aslında hafif bir fan sesi duyuyorum. hatta şimdi 3-5 internet explorer penceresi açık. başka bir şey yok. CPU %40 RAM de 3 GB kullanıyor diyor. Bu normal mi ?

• Bende Flex 14 i3 için takipteyim. Sanırım şu anda en uygun Hepsiburada ; 1.529 TL
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.