Şimdi Ara

Lenovo Ideapad Flex 14 (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
258
Cevap
8
Favori
25.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet doğru ürünü almışsınız,bu kadar fark olduğunu düşünemedim,ben TR denden aldım 220 lira bayıldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frontoza

Evet doğru ürünü almışsınız,bu kadar fark olduğunu düşünemedim,ben TR denden aldım 220 lira bayıldım.

ben de siz söyledikten sonra aradım buldum şans eseri , kargosuda 13 dolardı , chat bölümünden konuşup kargo fiyatı yuksek bir şey yapar mısınız dedim bir seferelik free shipping yapalım dediler , çok uygun fiyata geldi.
  • arkadaşlar bu kopma olayına çözüm üreten varmı acaba.
    değilse servise göndermek zorunda kalacağım,boşuna beklemek istemiyorum.
    artık sinir etti alet,açıyorum 10 dk demeden kopuyo,yeniden başlat 20 dk sonra
    yine kopuyo.
  • hercul3367 H kullanıcısına yanıt
    Wi-fi kopma sorunu mu var?Bende çok sık olmamakla beraber bazen oluyor,bende modeme bağlamıştım ,ancak modemin wi-fi ışıklarına bakıyorum bir sıkıntı yok ama cihaz sinyali düşüyor,bağlı gibi görünüyor ancak internete veya ağa çıkmıyor.Ben yurtdışından bir bios program cihazı sipariş ettim,gelince wifi kartı değiştirmeyi düşünüyorum,o zaman durum değişirmi bilmiyorum tabiki.
  • ben garantiye göndermeyi düşünüyorum hocam.
  • flex2 14 modelini 6 aydır kullanmaktayız gayet güzel. performanslı dokunmatiği çok güzel. full hd ekranı da harika

fan sesi hiç duyulmuyor. cihaz hiç ısınmıyor. wifi kopması hiç olmadı. hatta çok güçlü bir çekimi var wifi nin.
    verdiğimiz her kuruşun hakkkını veriyor diyebilirim.
  • Selam arkadaşlar, Bu ürün için öncelikle Klavyede esneme oluyor mu onu sormak isterim!!!!
  • cpeloo C kullanıcısına yanıt
    Az oluyor ama rahatsız etmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar cihazı yaklaşık 1 senedir kullanıyorum. wifi kopma sorunu benim cihazda da oluyordu bluetooth mouse ile kullanıyordum, mouse kırıldığı için artık kullanamıyorum ve kopma sorunu da yok artık. yani benim problemim bluetooth mouse ile aynı anda wifi açık iken oluyormuş. tesadüfen öğrenmiş oldum. artık sıfır kopma ile kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kill_billal

arkadaşlar cihazı yaklaşık 1 senedir kullanıyorum. wifi kopma sorunu benim cihazda da oluyordu bluetooth mouse ile kullanıyordum, mouse kırıldığı için artık kullanamıyorum ve kopma sorunu da yok artık. yani benim problemim bluetooth mouse ile aynı anda wifi açık iken oluyormuş. tesadüfen öğrenmiş oldum. artık sıfır kopma ile kullanıyorum.

wifi ile farenin kullandığı yazılımı güncellemeyi denediniz mi?

yazılımsal sorun olabilir diye düşünüyorum.
  • ikisini de defalarca güncelledim ama hep sorun devam etti. artık kurtuldum çok şükür

• Arkadaşlarlar ben de bu cihazı almayı düşünüyorum. Alacağım versiyonda i3 işlemci, 1366x768 14 inch, paylaşımlı ekran kartı var. Ancak benim de konuyu okuduktan sonra tereddütlerim oluştu. Şöyle ki:

Sessiz bir cihaz arıyorum. Ve genel anlamda internet için kullanacağım laptopu. Hal böyle olunca fan sesinden ve wifi kopmasından yakınan çok kişi olunca kronik bir sorun mu diye merak ediyorum.

Alacağım cihazda i3 işlemci olacağı için de bir miktar çekincem var çünkü şu an kullandığım cihaz i5 ve gerçekten performansından fazlasıyla memnunum. i3 kullanmadığım için programları açma konusunda ve bilgisayar açılmasında herhangi bir hız farkı yaşar mıyım bunu merak ediyorum. Flex 2'de oyun oynamayı düşünmüyorum.

Cihaz ultrabooklara göre biraz kalın ve ağır. Taşınabilirlik açısından anladığım kadarıyla sorun yaşamamışsınız ama 1.9 kg da az bir şey değil neredeyse normal notebook ağırlığında. 14" olmasına rağmen biraz kalmıyor mu?

İzlediğim bir incelemede klavyenin içeri doğru baya esnediğini gördüm. Normal kullanımda esniyordu. Klavyede çok yazı yazıcam ve klavyesi benim için önemli. Klavyeden memnun musunuz?

Son olarak i3 işlemci sanıyorum ekran HD olduğu için çok sorun çıkartmaz ama ekranın HD olması bana pil kullanım süresi açısından fayda sağlar mı? Telefonlarda durum böyle, notebooklarda da böyle mi?

• Up

• Ben ses olayından çok memnunum,klavyede de bir sıkıntı yok bence gayet güzel,sadece karanlık ortamlarda tuştakımı biraz aydınlatılsaydı daha güzel olabilirdi,işlemci bende i5 ve sıkıntı yaşamadım,ama i3 için aynını diyemem denemek lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kill_billal

arkadaşlar cihazı yaklaşık 1 senedir kullanıyorum. wifi kopma sorunu benim cihazda da oluyordu bluetooth mouse ile kullanıyordum, mouse kırıldığı için artık kullanamıyorum ve kopma sorunu da yok artık. yani benim problemim bluetooth mouse ile aynı anda wifi açık iken oluyormuş. tesadüfen öğrenmiş oldum. artık sıfır kopma ile kullanıyorum.

optik maus kullanıyorum kopma hala devam ediyor.
    servise gönderdim,hiç bir sorun yok dediler,ama var.
  • hercul3367 H kullanıcısına yanıt
    Mouse ile alakası yok windows ile ilgili bir sorun yok.
    Windows 10 için :http://answers.microsoft.com/tr-tr/windows/forum/windows_10-networking/windows-10-da-wifi-kopma-sorunu/a4948798-f6bb-43fb-bdbc-1403bb202a08?auth=1

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmckr

Windows 10 için :http://answers.microsoft.com/tr-tr/windows/forum/windows_10-networking/windows-10-da-wifi-kopma-sorunu/a4948798-f6bb-43fb-bdbc-1403bb202a08?auth=1

ben w.7 kullanıyorum ama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hercul3367

quote:

Biraz google'da araştırın o zaman herşeye hazır link beklemeyin. Ben sizin yerinize araştırıyorum ama sizin ihtiyacınız var siz googleda araştırmıyorsunuz.

• quote:

quote:

quote:

Biraz google'da araştırın o zaman herşeye hazır link beklemeyin. Ben sizin yerinize araştırıyorum ama sizin ihtiyacınız var siz googleda araştırmıyorsunuz.

araştırmdığımı nerden biliyorsun.bir de lütfen benim için internet de birşey araştırma,biliyorsan da söyleme.
    kibirinle başbaşa kal.

• quote:

quote:

quote:

quote:

araştırmdığımı nerden biliyorsun.bir de lütfen benim için internet de birşey araştırma,biliyorsan da söyleme.
    kibirinle başbaşa kal.

Oldu kolay gelsin

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.