Şimdi Ara

Lenovo Ideapad 720S-14IKB modeli hakkında bilgisi veya önerisi olan var mıdır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Aşağıya özelliklerini ve linkini yazdığım laptop özellik ve şekil bakımından hoşuma gitti. Fakat Türkiye pazarında satışta değil sanırım. Bu model hakkında bilgisi olan bir kardeşimiz var mıdır?

ÖZELLİKLER:

Lenovo Ideapad 720S-14IKB, Laptop, 14", Intel Core i7-7500U, NVIDIA GeForce 940MX (2 GB), 8 GB RAM, 512 GB SSD

http://www3.lenovo.com/us/en/laptops/ideapad/ideapad-700-series/Lenovo-IdeaPad-720S-14IKB/p/88IP70S0833

Lenovo Ideapad 720S-14IKB modeli hakkında bilgisi veya önerisi olan var mıdır?

• Hocam selam

Mediamarktta parlak ekranlı ve 256 gb ssdlisi var

Ancak parlak ekran alınır mı bilemedim yansıma yapar gibi

Sizin verdiğiniz linkteki ürün süper mat ekranlı ve 512 gb ssdli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sonyz10c S kullanıcısına yanıt
    Bilgi için tesekkur ederim hocam, sanırım Türkiye pazarında bulsakta en az 500 lira fark eklemek lazım bu model için o zaman.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam ,birde lenovo ideapad 520s var işlemci i5 , ekran mat fakat internette incelemesi yok ekran kalitesi düşük olabilir 720s ye göre

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben aldım. Ancak Wi-Fi adaptöründe sorun çıktı tamire gönderdim. Onun dışında parlak ekran olması canınızı sıkmasın. IPS panel ile renkler muhteşem görünüyor. Taşınabilirliği çok iyi seviyede aynı zamanda güçlü ve modern görünümlü bir bilgisayar. Tavsiye ederim indirim yakalarsanız kaçırmayın.
  • ehuirem E kullanıcısına yanıt
    hocam almayı düşünüyorum acaba kullandığınız bir senelik dönem için yorum nedir
  • aldın mı?
  • 720s laptopu Şubat 2018'de aldım gerçekten müthiş bir Laptop - Apple'dan farkı yok...ancak 2 yıl sonra ekran bozuldu...3300 Lira masraf çıkarttı...( Mecidiyeköy Maksimum Bilişim ) şimdi muadili bir Lenovo almak istiyorum ancak bu sefer 15,6" olan bir Laptop alacağım...Parlak ekran çok harikaydı...Şimdiki Laptoplar IPS mat...Acaba Parlak ekran olan Lenovo Modeli biliyormusunuz ?

Bütçe 10bin Lira cıvarı....( 16gb RAM ve 516 Ram SSD ) i5 yada i7 olabilir . Ekran 250 nit üzeri mümkünse 300 olan Model arıyorum...

Lenovo sessiz çalışan cihazlar üretiyor...HP kesinlikle düşünmüyorum...DELL olabilir.

Model tavsiyesi bulunacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler...

Şu anda baktığım Cihaz Linkteki model ama EKran 250 nit

Lenovo ThinkBook Intel Core i5 1035G1 16GB 1TB + 512 GB SSD Fiyatı (hepsiburada.com)

• Aradığım Laptopu buldum...biraz pahalı ama Ekran parlaklık 500 nits

Lenovo Ideapad Creator 5 i7 10750H 2.6 - 16 GB - 512SSD - GTX 1650 Tİ 4GB - 15,6" Full HD 144Hz - 82d4002MTX

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.