Şimdi Ara

LENOVO IDEAPAD 520 WI-FI SORUNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kafayı yemek üzereyim wi fi ile ilgili hiçbir şey çıkmıyor açma/kapama gibi
    Görseldeki sorunu veriyor ağ ve internet kısmında sol taraftan wi-fi seçip düzeltin diyor fakat öyle bir kısım gözükmüyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi miss chanandler bong -- 24 Nisan 2018; 12:2:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Driverı kaldırıp tekrar kurmayı denediniz mi?
  • Carpe Vita kullanıcısına yanıt
    çok teşekkür ediyorum size tam olarak dediğiniz şeyi yapmadım sanırım ama cevabınız üzerine biraz daha kurcalayınca aygıt yöneticilerinden çıkan sorunu güncelledim ve düzeldi.
  • Merhabalar

ıdeapad 530 s wıfı sorunu yasıyorum. dagıtıcı ya baglantı yapıyorum mesafe cok degıl ama baglantıda kopmalar oluyor eger yakında ısem problem olmuyor. Cmd uzerınde bır kac komut ıslemı yaptım bı ara duzeldı fakat tekrar kopmalar basladı. guncellemelerı kontrol ettım ama kopmalar devam edıyor. cıhazı ısyerınde denedım kopma yasamadım. ama kaldıgımız yerde bu sorunun onune gecemedım cozumu nedır acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: myhopes

Merhabalar

ıdeapad 530 s wıfı sorunu yasıyorum. dagıtıcı ya baglantı yapıyorum mesafe cok degıl ama baglantıda kopmalar oluyor eger yakında ısem problem olmuyor. Cmd uzerınde bır kac komut ıslemı yaptım bı ara duzeldı fakat tekrar kopmalar basladı. guncellemelerı kontrol ettım ama kopmalar devam edıyor. cıhazı ısyerınde denedım kopma yasamadım. ama kaldıgımız yerde bu sorunun onune gecemedım cozumu nedır acaba
    sizin sorun ne oldu aynı sorun benim laptopdada var
  • mcankb kullanıcısına yanıt
    cok zaman gecmıs, problemi tam cozemedim zaman zaman kopuyor, ama soyle bir tespitim oldu bilgisayari sadece ekrani kapatip uyku modunda biraktigim zaman ertesi gun kullandigimda kopmalar oluyordu, bilgisayari shut down yapip yeniden actigim zaman kopma yasamiyordum. Suanda nadir kopmalar oluyor ama can sıkıcı degil. Hikaye bu.

Yaptiklarim bir cozum ise sudur , bilgisayari direkt shut down yapiyorum, birde yakina dagitici modem kurdum, buda bir cozum olabilir. Kopma yasadigim zamanlar modeme biraz uzaklik ve kapi faktoru vardi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.