Şimdi Ara

Lenovo IdeaPad 510 Ram ve SSD

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar yakında aşağıdaki cihazı aldım. Ram ve SSD yükseltmesi yapmak istiyorum. SSD için karar verdim fakat ram için bir bilgi bulamadım.

Laptop:http://www.hepsiburada.com/lenovo-ideapad-510-intel-core-i7-6500u-2-5ghz-3-1ghz-8gb-1tb-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-80sr006ptx-pm-bd602352

Aşağıdaki linkte bulunan Ram i almak istiyorum
    http://www.vatanbilgisayar.com/gskill-16gb-ripjawsx-ddr4-2133mhz-cl15-so-dimm-notebook-ram.html

Uyumluluk sorunu var mıdır ? Ya da daha iyi bir parça önerir misiniz ?

• Up
  • cpu z ile içinde ram frekanslarını görürsün vatandaki işi bilen elemanlar illaki bir fikir verir sana, benim sana sormak istediğim içinde gelen ram markası nedir yazabilir misin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fernaldo

cpu z ile içinde ram frekanslarını görürsün vatandaki işi bilen elemanlar illaki bir fikir verir sana, benim sana sormak istediğim içinde gelen ram markası nedir yazabilir misin?

İçindeki ram markasını veya modelini bilmiyorum şu anda fakat iş yerine gittiğimde, araştıracağım. Cpu z ile görebilir miyim modeli ve markayı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Max 12 ram olması gerekiyor. 1.35 volt olmasına dikkat et.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kralcamoka

Max 12 ram olması gerekiyor. 1.35 volt olmasına dikkat et.

Toplamda 20 gb olarak kullanamıyor muyum ? İnternette araştırdığımda bir sorun olmadığını söylemişlerdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: L[A]hor

quote:

Orijinalden alıntı: kralcamoka

Max 12 ram olması gerekiyor. 1.35 volt olmasına dikkat et.

Toplamda 20 gb olarak kullanamıyor muyum ? İnternette araştırdığımda bir sorun olmadığını söylemişlerdi.

Cihazda 4 gb onboard Ram olması gerekiyor. Diğer boşta olan slota en fazla 8 takabilirsin. Toplamda 12 diye biliyorum. Ama bi ara sor istersen.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.