Şimdi Ara

Lenovo ideapad 510 İncelemesi (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
904
Cevap
25
Favori
83.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Onu bilmiyorum ama pcyi 90-95e kadar şarj edip uygulamadan ayarı seçerseniz de sadece prizden güç alıyor pil yüzdesi sabit kalıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cemozgendh C kullanıcısına yanıt
    Ne demek (:

• Arkadaslar, akakcede lenovo ideapad 510 diye aratinca bircok farkli kodu olan ip510 lar cikiyor , birbirlerinden farklari nelerdir ? Birde hepsiburadadan almayi dusunuyorum en ucuz orda galinba 2400 civari

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler piyasada bir suru 510 var, su an alinmasi gereken ha gi 510. vatabdan falan link atar misiniz

• arkadaşlar. aşağıdaki laptobu öneririm. ürün hakkında yorum yapanları okuyun. laptobun iç kısmı siyah, dışı griye yakın. ayrı bir adet ram slotu boşmuş.

http://www.hepsiburada.com/lenovo-ideapad-510-intel-core-i5-7200u-8gb-1tb-gt940mx-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-80sv00f5tx-p-HBV000003Q21D?magaza=Teknomarketiniz&utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

• Kullanıcılara soruyorum: %100 şarj ile kapatıldıktan 8-10 saat sonra açıldığında %90 ve altı seviyeyi görenler varsa neden olduğunu biliyor mu?
  • Laptop iyi güzelde , fanı bazen çok gereksiz çalışıyor . Laptop boştayken genellikle 25 derece civarında geziyor, aga kapat işte fanı 25 derecede, niye çalıştırıyorsun. Tamam sesi gündüz rahatsız etmiyor ama geceleri bazen can sıkıyor.
  • BeylerrrrrRRRRRrrrrr

Elimdeki laptop cortlamak uzere. Malum telefondan arastirma sansimda olmuyor. Butcemde pek iyi degil masraflar cok malum. Bu modeli onerirmisiniz. Yada baska marka model muadili varmi. Hani donem donem bazi marka-modeller f/p urunu olur ve cok tutulurlar. Suan ki durum hangisinde. Butce 2000 -+200 tl

• merhaba,

mediamarket gece kampanyasından 2500e aldım. ekran parlaklığı %100 iken 3 saat 20 dakika dizi izledim şarj %100 ile başlayıp. bence fena değil. yalnız şöyle ki yüksek seste biraz çatallaşıyor ses sebebini bilen var mı? bir de sayfaları biraz yavaş açıyor internet hızım 4-5 mbit civarı (nalet ttnet sağolsun). acaba net hızından mı bilgisayarda mı bir yavaşlık var? ne dersiniz?
  • sarımsaklıyoğurt S kullanıcısına yanıt
    ssd tak .sorunlar hepsi ortadan kalkar.
  • chem_87 C kullanıcısına yanıt
    ssd tak.fiber internet. tavsiyem superonline. birçok bilgisayardan daha yüksek veri indiriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karadağlı123 -- 7 Eylül 2017; 11:7:45 >
  • coolest12 kullanıcısına yanıt
    bilginiz için çok teşekkür ederim. program süper. ihtiyacımı giderdi. kolay gelsin.
  • röpteşembır kullanıcısına yanıt
    bilgi için teşekkur ederim. usb den uefi kuramadım.legalden usb yı görüyor.
  • karadağlı123 K kullanıcısına yanıt
    tavsiye için teşekkürler, maalesef yaşadığım lokasyında fiber altyapısı yok henüz. ssd nedir, nasıl takılır bunu öğrenmem lazım önce:) hafıza kartı gibi bişry mi?
  • chem_87 C kullanıcısına yanıt
    internette ssd'yi açıklayan basit videolar var izleyebilirsiniz hocam.

ssd değiştirmek için de bu video yardımcı olabilir;

• quote:

Orijinalden alıntı: chem_87

tavsiye için teşekkürler, maalesef yaşadığım lokasyında fiber altyapısı yok henüz. ssd nedir, nasıl takılır bunu öğrenmem lazım önce:) hafıza kartı gibi bişry mi?

SSD (Solid State Drive - Katı Hal Sürücüsü), verilerinizi depolamak için mekanik parçalar yerine bellek yongalarından ve dahili devrelerden faydalanan sürücülere verilen isimdir ve bu diskler mekanik yani normal şuan kullandığınız harddiskten kat be kat hızlı çalışırlar. bunun avantajını pc açılış süresinde azalma olarak ve her türlü programın açılış sürelerinin kısalması olarak görebilirsiniz. oyunların açılışları ve bölümlerin yüklenişleri dahi süre olarak kısalır. bi nevi pc hızlanmış olur. ve görünüşü üstteki videoda olduğu gibi normal harddiske benzer ama ondan çok daha hafiftir. değişim videosuna bakarak çok kolay bir kaç vida söküp takma işlemiyle değiştirebilirsiniz. ben şuan samsung 850 evo 240 gb serisini kullanıyorum. samsung bu konuda en iyi markadır bana göre. 3d nand teknolojisi kullanıyor. youtube da karşılaştırmalı testler mevcut. onlara bakabilirsiniz.

• ekranımda 2 yerde minik piksel noktalarını (pembe noktalar) birleşmesiyle oluşan yaklaşık 8 santimlik lekeler oluştu sadece siyah ekran ve gri tonlarında ortaya çıkıyor güneş ışığı çarpıyormuş gibi.
  • Merhaba, ürünü alalı 2 ay olacak ve hiç oyun oynamamıştım.

Bugün LoL'e girdim.

İlk 6 dakikamı ultrada oynadım. Fan aşırı derecede yüksek çalıştı doğal olarak.
    Ardından orta ayarlara aldım oyunu. Bir 10 dakika da böyle oynadım.

Son 10 dakikamda da orta-düşük ayarına aldım.

Max 70 derece, ortalama 62-65 derecelerde gezdi.

Fps düşmesi yaşamadım.

Sizce normal midir?

Bir de ekstra sorum olacak. Herhangi bir yükte değilken de fan sesi gürültülü geliyor bana.
    Sizde de benzer durum var mı?
    Cihaz 32 derecedeyken de fanı yüksek çalışıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Han Bey

Merhaba, ürünü alalı 2 ay olacak ve hiç oyun oynamamıştım.

Bugün LoL'e girdim.

İlk 6 dakikamı ultrada oynadım. Fan aşırı derecede yüksek çalıştı doğal olarak.
    Ardından orta ayarlara aldım oyunu. Bir 10 dakika da böyle oynadım.

Son 10 dakikamda da orta-düşük ayarına aldım.

Max 70 derece, ortalama 62-65 derecelerde gezdi.

Fps düşmesi yaşamadım.

Sizce normal midir?

Bir de ekstra sorum olacak. Herhangi bir yükte değilken de fan sesi gürültülü geliyor bana.
    Sizde de benzer durum var mı?
    Cihaz 32 derecedeyken de fanı yüksek çalışıyor.

valla şanslısın hocam biz bir 5 6 dk oynuyoruz sıcaklık 62 derece üstüne çıkınca throttling olup fps düşüyor. bende ekstra soğutucu var orta seviye bişey. hiç fanın hızlı çalıştığını ve sıcaklığın 70 dereceye çıktığına şahit olmadım.

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.