Şimdi Ara

Lenovo ideapad 510 İncelemesi (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
904
Cevap
25
Favori
83.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.hepsiburada.com/samsung-850-evo-250gb-540mb-520mb-s-sata3-2-5-ssd-mz-75e250bw-p-BD802575?magaza=Hepsiburada

şu ürünü almayı düşünüyorum. internetten araştırdım. performans bakımından istenileni veriyor diyorlar. burda kullanan var mı? bir de dvd kısmına normal hdd bağlanınca garanti bozuluyomuş galiba. orda bant mühür gibi bişeymi var? yani ben garantilik durum oluştuğunda dvd sürücüyü tekrar yerine taksam olmazmı?
  • ozandemir- kullanıcısına yanıt
    alabilirsiniz sıkıntı yok. dvd kısmına normal hdd bağlarsan garanti gider. mühür bant gibi birşey olup olmadığını bilemem ama bozulduğu takdirde servis elemanı oraya bakıp çok rahat anlayabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karakabus_

alabilirsiniz sıkıntı yok. dvd kısmına normal hdd bağlarsan garanti gider. mühür bant gibi birşey olup olmadığını bilemem ama bozulduğu takdirde servis elemanı oraya bakıp çok rahat anlayabilir.

anladım kardeşim teşekkürler. garantisi bitene kadar harici takılacağım ozaman :)
  • ssd siparişini verdim. bu arada nette araştırıyorum ne kadar performanslı kullanabilirim diye. bizim anakart zaten sata 3 tür diye düşünüyorum. nette gezinirken ahci mod diye birşey gördüm ne işe yarıyor ve bizim pcler destekliyormu acaba?
    Ben biostan bir ayar yapmadım hocam. SSD yi taktım Windowsu kurdum. O modlara hiç takılmayın ileri seviyede kullanıcı değilseniz. Anakart sata 3 destekliyor zaten

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • karakabus_ K kullanıcısına yanıt
    galiba uefi nin içerisinde standart mış galiba ahci mod. zaten uefi kurulum yapıyoruz herhangi bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum.
  • beyler bu laptopun i5 6.nesil modelini alıcaz önerirmisiniz? 2600tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uçanayı kullanıcısına yanıt
    hocam o ürün pahalı. 7. nesil i5 işlemciliyi daha ucuza aldım ben n11'den.

http://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/lenovo-510-15ikb-80sv00f8tx-i5-7200u-25g-8g-1tb-2g-156-white-P171895455 (renk beyaz, ekran kartı 2 gb) 2.280 tl

http://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/lenovo-ip510-80sv00f5tx-ci5-7200u-8g-1tb-4gbvga-156-notebook-P177088510 (renk siyah, ekran kartı 4 gb) 2.450 tl

• karakabus_ K kullanıcısına yanıt
    daha ucuzu var ama n11 veya başka satıcılara güvenmiyorum

• Uçanayı kullanıcısına yanıt
    bende bilgisayarı n11 den aldım. önemli olan mağaza puanı. %100 ise güvenerek alın. zaten internetten aldığınız ürünleri 15 gün içerisinde koşulsuz şartsız iade edebiliyorsunuz ve ürün geldiğinde garantiyi sorgulayabilirsiniz lenovodan resimdeki gibi. boşuna fazla para vermeyin yani. Lenovo ideapad 510 İncelemesi
    hepsiburadaya zor ikna ettim yoksa vatandan alcaktı :D

• artık o tarz teknomarketleri genelde internet kullanamayan yaşı ilerlemiş insanlar tercih ediyor. internette bi sürü kampanya kupon vs varken ve fiyar ucuzken ordan almak saçma. hem 15 gğn içerisinde istediğin gibi iade ediyosun hem de yine garantisi devam ediyor attığım resimdeki gibi. bu arada samsung 850 evo serisi ssd aldım pc uçuyor.
    hocam fatura tarihine baktınız mı acaba? bazen garanti daha önce başlamış olabiliyor. benim böyle bir olay başıma geldi. garantisi fatura tarihinden yanlış hatırlamıyorsam 2 ay önce başlamıştı. bende faturanın bir nüshasını müşteri hizmetlerine yollayınca düzelttiler.
  • quote:

hocam fatura tarihine baktınız mı acaba? bazen garanti daha önce başlamış olabiliyor. benim böyle bir olay başıma geldi. garantisi fatura tarihinden yanlış hatırlamıyorsam 2 ay önce başlamıştı. bende faturanın bir nüshasını müşteri hizmetlerine yollayınca düzelttiler.

aksine ben ağustosta almıştım. şimdi 2018 ekime kadar garantim var. sonradan başladı garanti.
    o zaman bu daha da iyi.. laptopta problem olur ve servis faturayı isterse köfteyi çakar. inşallah problem yaşamadan uzun süreler kullanırsınız.
  • quote:

o zaman bu daha da iyi.. laptopta problem olur ve servis faturayı isterse köfteyi çakar. inşallah problem yaşamadan uzun süreler kullanırsınız.

inşallah. elektronikten çok çeken biri olarak bunu temenni ediyorum :)
  • arkadaşlar bu vga nın yanındaki ethernet girişi oynakmı sizde ?

edit: laptopun sağ ve sol üst köşelerde kir ve boya vardı kiri sildim boya duruyor sıkıntılı olmasın :D sabaha resim yükleyeceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uçanayı -- 22 Nisan 2017; 1:2:54 >
  • garanti süresi 612 gün diyor ya varya upp

• Teknosadan i5 olan versiyonu aldım w10 kurulu geldi ama wifi problemi yaşıyorum "bu ağa bağlanamıyor" hatası veriyor ve wifiye başka hiçbir cihaz bağlanamıyor (telefon dahil) çözümü bilen varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: higungor

Teknosadan i5 olan versiyonu aldım w10 kurulu geldi ama wifi problemi yaşıyorum "bu ağa bağlanamıyor" hatası veriyor ve wifiye başka hiçbir cihaz bağlanamıyor (telefon dahil) çözümü bilen varmı?

modeminizde sıkıntı olabilir. resetleyip tekrar deneyin.
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.