Şimdi Ara

Lenovo Ideapad 5 14ITL05 FIRSAT (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
505
Cevap
1
Favori
25.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 gün önce N11 'den aldım ve dün cihaz geldi. Kurulum tamamladım, aklınıza takılanları sorabilirsiniz arkadaşlar. Bende buradayım bundan sonra.

• quote:

Orijinalden alıntı: hie

2 gün önce N11 'den aldım ve dün cihaz geldi. Kurulum tamamladım, aklınıza takılanları sorabilirsiniz arkadaşlar. Bende buradayım bundan sonra.

Link paylaşır mısın? Ne kadara aldın? satıcı kimdi? Almayı düşünen arkadaşlara bir alternatif olur belki?

• Lenovo Ideapad 5 14ITL05 FIRSAT

Bataryaya 4 yıldız verenler taş olur ya Lenovo Ideapad 5 14ITL05 FIRSAT 

• NIGRA kullanıcısına yanıt

bu baya iyiymiş ben 7 saat görebildim en yüksek. ama açık kalma süresi bu kadar olmuyor gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: ademis

bu baya iyiymiş ben 7 saat görebildim en yüksek. ama açık kalma süresi bu kadar olmuyor gibi

Muhtemelen ama benşm yaptığım güç modunda pdf okumak o yüzden bence

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • NIGRA kullanıcısına yanıt
    Yani güç tüketimi önemli evet

• quote:

Orijinalden alıntı: NIGRA

Link paylaşır mısın? Ne kadara aldın? satıcı kimdi? Almayı düşünen arkadaşlara bir alternatif olur belki?

Alıntıları Göster

• quote:

Alıntıları Göster

hocam yalnız bu ürün bizimki değil. Sizin attığınız üründe harici ekran kartı yok. Ve sizin üründe 8 gb ram var ve ssd 256 gb. anlık görünce şaşırdım fiyatına sonradan anladım ürünler aynı değil.Lenovo Ideapad 5 14ITL05 FIRSAT 

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F79B393CF

hocam yalnız bu ürün bizimki değil. Sizin attığınız üründe harici ekran kartı yok. Ve sizin üründe 8 gb ram var ve ssd 256 gb. anlık görünce şaşırdım fiyatına sonradan anladım ürünler aynı değil. 

Alıntıları Göster

Aha ortalık karıştı :D bilgisayarın altında aynı kod yazıyor çünkü, ama iç özellikler farklı sanırım.

• quote:

Aha ortalık karıştı :D bilgisayarın altında aynı kod yazıyor çünkü, ama iç özellikler farklı sanırım.

Alıntıları Göster

Kasası aynı gözüküyor resimlerde. İşlemcide aynı ama ram ve ssd kısmışlar. Harici ekran kartıda yok üründe. Bunun dışında ekran kasa batarya vs aynıdır heralde.

• Kutu açılımı ve test yaptım, göz atmak isteyen arkadaşlar buyursun (: destek olmak için beğenebilirsiniz veya abone olabilirsiniz.

• quote:

Kutu açılımı ve test yaptım, göz atmak isteyen arkadaşlar buyursun (: destek olmak için beğenebilirsiniz veya abone olabilirsiniz.

Dostum emeğine sağlık sonuna kadar izledim oyun kısımlarını hızlı geçerek. Bu resmen ameliyat olmuş. Dedim bu videonun sonunda düşme vurma testine doğru gidecek Lenovo Ideapad 5 14ITL05 FIRSAT  Yalnız o klavyedeki esneme kısmı bende yok kontrol ettim, pc yi açınca o kısımda bir şeyler tam yerine oturmadı mı sende acaba? diğer arkadaşlarda yorumlayacaktır.

beğeniyi de attım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NIGRA -- 11 Nisan 2021; 14:21:19 >

• quote:

Dostum emeğine sağlık sonuna kadar izledim oyun kısımlarını hızlı geçerek. Bu resmen ameliyat olmuş. Dedim bu videonun sonunda düşme vurma testine doğru gidecek   Yalnız o klavyedeki esneme kısmı bende yok kontrol ettim, pc yi açınca o kısımda bir şeyler tam yerine oturmadı mı sende acaba? diğer arkadaşlarda yorumlayacaktır.

beğeniyi de attım.

Alıntıları Göster

Bazı satın alan kişilerde mousepad içine göçme vardı sanırım, benimde mousepad kısmının üst tarafı kutusundan çıkarttığımdan buyana aynı açıkcası hep esnek. Köşeler sert, tüm uçlar sıkı, orta kısım klavye kısmı hafif gevşek. Muhtelemen malzemeden çalınmış olabilir. Klavyesi ışıklı olanlarda bu esneme yok evet.

" Bu resmen ameliyat olmuş. Dedim bu videonun sonunda düşme vurma testine doğru gidecek "

:D biraz heyecanla giriştim

• quote:

Bazı satın alan kişilerde mousepad içine göçme vardı sanırım, benimde mousepad kısmının üst tarafı kutusundan çıkarttığımdan buyana aynı açıkcası hep esnek. Köşeler sert, tüm uçlar sıkı, orta kısım klavye kısmı hafif gevşek. Muhtelemen malzemeden çalınmış olabilir. Klavyesi ışıklı olanlarda bu esneme yok evet.

" Bu resmen ameliyat olmuş. Dedim bu videonun sonunda düşme vurma testine doğru gidecek "

:D biraz heyecanla giriştim

Alıntıları Göster

Ama gerçekten başarılı bir video. Eline sağlık 👍

• ben juve212 arkadaşımızın iade ettiği bilgisayar için stok takibi yapayım mı sizce, stoğa koyarlar mı. galiba bu bilgisayarı istiyorum :D stok konusunda daha bilgili olabileceğinizi düşündüğüm için sizlere tekrar danışmak istedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muharrem93 -- 11 Nisan 2021; 17:15:26 >
  • quote:

Dostum emeğine sağlık sonuna kadar izledim oyun kısımlarını hızlı geçerek. Bu resmen ameliyat olmuş. Dedim bu videonun sonunda düşme vurma testine doğru gidecek   Yalnız o klavyedeki esneme kısmı bende yok kontrol ettim, pc yi açınca o kısımda bir şeyler tam yerine oturmadı mı sende acaba? diğer arkadaşlarda yorumlayacaktır.

beğeniyi de attım.

Alıntıları Göster

Hocam bilgisayarlar aynı ürün modeli olarak geçsede aynı model değil. Esneme ablamın lenovo bilgisayarında da var kasa kalitesi ile alakası olması lazım. Ki şimdi baktım farklı model numarası var zaten aynı cihaz değil. videodaki cihazın model numarası:82FE00KATX

Bizim bilgisayarın model numarası:82FE00K7TX

tek harf farkıda olsa farklı cihazlar ki ideapad 5 14 inç boyutundaki bütün cihazlar aynı gözüküyor.

örnek olarak alttaki cihazda farklı özellikleri olsada dışarıdan aynı duruyor.

https://www.hepsiburada.com/lenovo-ideapad-5-intel-core-i7-1065g7-16gb-1tb-ssd-2gb-mx350-freedos-14-fhd-ultra-ince-tasinabilir-bilgisayar-81yh00k8tx-pm-HB00000XZ8Y7?wt_gl=cpc.6802.dsa.elk.it-dizustu-bilgisayar-laptop&isFashion=true&gclid=CjwKCAjwvMqDBhB8EiwA2iSmPDxlvMApiCixo8iWf-uU0EJM_SDAGQUKJ3DqpWQ_OV4Xw2IkR5WwNBoC6hQQAvD_BwE

not: video çok güzel olmuş bu arada elinize sağlık fakat video da bilgi verilmemiş denilmiş ram hakkında ben ürünü almadan çok sitede görmüştüm ki 14 inç ideapadlerde ram sabit geliyor zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F79B393CF -- 11 Nisan 2021; 19:16:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• muharrem93 kullanıcısına yanıt
    Stoklara mutlaka girecektir ama işte iade ,açılmış ürün gelme olasılığı oldukça yüksek. Bu durumu sorup sipariş etmek mantıklı fakat juve de sanırım sormuştu iade ürün konusunu. Zor bir furum

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F79B393CF

Hocam bilgisayarlar aynı ürün modeli olarak geçsede aynı model değil. Esneme ablamın lenovo bilgisayarında da var kasa kalitesi ile alakası olması lazım. Ki şimdi baktım farklı model numarası var zaten aynı cihaz değil. videodaki cihazın model numarası:82FE00KATX

Bizim bilgisayarın model numarası:82FE00K7TX

tek harf farkıda olsa farklı cihazlar ki ideapad 5 14 inç boyutundaki bütün cihazlar aynı gözüküyor.

örnek olarak alttaki cihazda farklı özellikleri olsada dışarıdan aynı duruyor.

https://www.hepsiburada.com/lenovo-ideapad-5-intel-core-i7-1065g7-16gb-1tb-ssd-2gb-mx350-freedos-14-fhd-ultra-ince-tasinabilir-bilgisayar-81yh00k8tx-pm-HB00000XZ8Y7?wt_gl=cpc.6802.dsa.elk.it-dizustu-bilgisayar-laptop&isFashion=true&gclid=CjwKCAjwvMqDBhB8EiwA2iSmPDxlvMApiCixo8iWf-uU0EJM_SDAGQUKJ3DqpWQ_OV4Xw2IkR5WwNBoC6hQQAvD_BwE

not: video çok güzel olmuş bu arada elinize sağlık fakat video da bilgi verilmemiş denilmiş ram hakkında ben ürünü almadan çok sitede görmüştüm ki 14 inç ideapadlerde ram sabit geliyor zaten

Alıntıları Göster

verdiğin linkteki ürün bu arada 10k olmasına rağmen temel işlemci hızı 1.3 ghz :) bunlar kafayı yemiş

• juve212 J kullanıcısına yanıt

güzel bir bilgisayara benziyor, ben de alıcı göüyle bakıyorum. eksileri mx330, 1366*768 çözünürlük bir de 8 GB ram. bataryasının ne kadar gittiğini bir yerde bulamadım. bu ekran çözünürlüğü fark yaratır gibi geliyor bana ama fiyatı uygun gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muharrem93 -- 12 Nisan 2021; 19:55:25 >
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.