Şimdi Ara

LENOVO (IBM) 3000 N200 CLUB (79. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.653
Cevap
6
Favori
244.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaşlar 3000n200 0769 bwg model cihazda uzun süreden beri kamera sorunum var xp vista win7 de aynı sorunlar devam ediyor usb bağlantı noktası değiştirirseniz aygıt daha hızlı çalışabilir uyarısı veriyor ve kamera ayarlarındada kamerayı başka bir program kullanıyor vs uyarısı veriyor sorunu nasıl çözebilirim benzer sorunla karşılaşan arkadaşlar varmı sorunu nasıl çözdünüz ?
    yardımlarınız için teşekkürler..
  • Arkadaşlar acill yardımınız lazım... Askere gittim geldim pil bozulmuş... pil çalışmıyor...mecburen elektrikte kullanıyorum. ondada ısınıyor kapanıyor bi süre sonra... bu pil öldü mü şimdi? yenisini mi alıcaz? 150 tl ye var... uygun mu? yada bi çözümü var mı tamir gibi? veya bios tan falan bişiler yapılamaz mı?
  • selam arkadaşlar benim bi sorunum var yardımcı olursanız çok sevinirim...
    yaklaşık 2 ay önce lenovo y550 ıntel core 2 duo p 7550 2.26 pc laptop aldım.türkiyede tatildeyim aldığımda ve 15 gün oldu kullanıyorum.pc de donma oluo ve gittikçe sıklaştı.bazen ilk açıyorum daha masaüstü ekrana gelmeden donup kalıyor.mause klavye hiçbiri işe yaramıyor.harddisk ışıkları filan yanıp sönüyor ama ekranda hareket kilitlenyor.kendimde yurt dışındayım şuan.recovery yaptım düzelmedi.hatta ilk recovery yaparken bile dondu pc.özellikle video yada oyun açtığımda kesin donuyor 1-2 dk içersinde.normal masaüstünde ise 2 dk ile 10 dk arası çalışınca donup kalıyor.yardım yada fikirleriniz bekliyorum.ekran kartınında driverini lenovo sitesinden indirdim hala sorun düzelmedi...
  • YARDIM İSTİYORUM ARKADAŞLAR !

Yaklaşık olarak 2 yıldır sorunsuz olarak kullanmaktaydım. daha iyi performans alabilmek için WİN7 yükledim ve uzunca bir süre sorunsuz kullandım ancak şimdi çok gıcık bir sorunla karşı karşıyayım:

Bilgisayarı ilk açtığımda ekran kartı driverı yüklenmiyor, sonra restart yapıyorum ikinci de yüklenmiş açılıyor. Bu sürekli böyle, bir sefer yükleniyor diğerinde yüklenmiyor. Driverı güncelledim, farklı driverler denedim hatta yeniden WIN7 bile yükledim ama fayda etmedi.

Böyle bir sorunla karşılaşan var mı? ya da bu sorunu nasıl çözebilir?
  • cevap yok mu
  • cevap yok cidden !

YOK MU ARKADAŞLAR YARDIMCI OLACAK OLAN
  • arkadaslar elimde bu seride cihaz var.. zamanında migrostan almıstım..uzerinde 160 gb hdd var..degistirmek istiyorum.. 500 gb WD scorpio blue'yu kaldırır mı acaba bu alet ? suana kadar en yuksek kac takan var ..saygılarımla..

Laptopum
    quote:

Lenovo 3000 N200 TY2BWTK-type 0769

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhan1500 -- 30 Ağustos 2010; 0:24:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chuckys

quote:

Orijinalden alıntı: Chuckys

quote:

Orijinalden alıntı: huseyin__58

quote:

Orijinalden alıntı: gayas01

quote:

Orijinalden alıntı: turknur

Arkadaşlar yaklaşık 1 yıldır bu ürünü kullanıyorum. Genel olarak memnunum diyebilirim.
    Ancak şöyle bir problemim var. İlk açılışta 'Microsoft Corporation' yazısı gelene kadar herşey normal, tam o sırada çiuvv diye bi ses ve bilgisayar kapanıyor. Rescue and recovery bir işe yaramıyor, o yüzden bi sonraki açılışta 'windowsu normal olarak başlat' diyorum. bu işlem havanın sıcaklığına bağlı olarak 4-5 defa oluyor ve en sonunda bilgisayar açılıyor( evet çok ilginç ama soğuk havalarda 7-8 i buluyor.)
    Eğer fan çalışırsa ( ki felaket sesli çalışıyor) bilgisayarın açılmayacağını anlıyorum. fan çalışmazsa çok kısık sesli klik klok diye bir ses geliyor o zaman bilgisayarın açılacağını anlıyorum.
    Açıldıktan sonra herşey normal ama açılırken böyle bir sorunum var. Başka bu sorunu yaşayan var mı acaba? varsa nasıl çözebiliriz?
    Teşekkürler.

Arkadaşım aynı sorun bende de var.Forumda birinin başına da böyle bir olay gelmiş şöyle yazmış"Servise uğradım fabrika çıkısında bazen boardlarda bzn de işletim sistemindeki bir hatadan dolayı yapıyormus bunu bir kaç kere rastlamış, vistayı tekrar kurdum düzelmedi board değişicek artık ."Biz ne yapacağız bilmiyorum sinir bozucu bir durum.Her kapanışından sonra antivirüs güncelleme yapıyor.En son kapanışından sonra da wireless şifresini tekrar istedi.Daha büyük sorun çıkarmadan halletmek lazım.

Aynı sorun bende de oldu arkadaşlar.Servise verdim anakart değişti.Şu anda bir problemi yok.Bilmem ileride olur mu tekrar.Ben Ankara Destek Bilgisayara verdim.Gayet de ilgililer.Mainboard değişimi yapıyorlar.Vakit kaybetmeyin.

Arkadaşlar beni de ekleyin listeye.Bende de aynı sorun oldu, yolladım geri gelğinde servis formunda BIOS update ve invertör değişimi yazıyordu(Herşeyi anladım da invertör ne alaka?).Geldikten sonra düzeldi fakat daha sonra gene yapmaya başladı.Garantisinin bitmesine 3-4 ay kaldı, bir an önce göndermeyi planlıyorum.Geçen gönderdiğim servisi tam hatırlamıyorum ama büyük ihtimalle 'Seri Bilgi Teknolojileri'ydi ve pek de memnun değilim.Bunun dışında İstanbul ve Ankara'da bana önerebileceğiniz servis var mı?Şimdiden Teşekkürler...

Arkadaşlar benim sorun çözüldü.İlk yolladığımda Ankara destek bilgisayara 'Anakart Arızası' dediler ve değiştirdiler.Geldiğinde sorun düzelmemişti.Tekrar yolladım bu sefer 30 iş günü dolduğu için değişim/iade hakkı kazandım.Onay belgesini bekliyorum gelince gidip Migrostan paramı geri alacağım.

Arkadaşlar benim bilgisayar için de değişim kararı alındı.Hepsiburada paramı iade etti.

• benim laptop servise gitti geldi hala açılmada problemi vardı( daha seyrekti)
    Şu anda görüntü yok laptopta. sanırım ekran kartıyla ilgili bir problem. Garanti doldu, birine gösterdim bunların ekran kartı değişmez komple anakart değişecek dedi.
    Bilen var mı, ekran kartı tek başına değişmez mi?
    Ömrünü tamamladı sanırım bizim laptoplar :(
  • ben 2008 eylül den beri kullanıyorum. daha format bile atmadım. şanslıyım herhalde. pes 2011 ide çalıştırdı daha 1 sene kullanırım bunu :)
  • Nisan 2008 de migrostan lenovo n 200 ailesi bir laptop almıştım .Bu güne kadar sorunu yoktu ama diğer arkadaşların başına gelen sorun aynen benim başıma da geldi .Bilgisayar birden bire kapanıyor.Garanti süresi 2 yıldı sanırım .Garantisi de doldu .Anakart arızası ise bilgisayarı çöpe atmak lazım.Demekki migrostan iyi bir kazık yedik.Arızalı seriyi kakalamışlar bize.Fiyatı o zamanki şartlara göre baya uygundu.Demek ki koskoca migros böyle zengin oluyor.Yapabileceğimiz birşey var mı? yoksa bir bardak soğuk sumu içelim üzerine.
  • Bu kapanma sorunu ile ilgili foruma göz atayım dedim. Ben de en az 5 seferde açabiliyorum laptopu çünkü. Bir de ne göreyim herkes aynı dertten muzdarip. Bizim de garantisi doldu tabii ki. Migros malı olanlardan. Peki garantisi dolduktan sonra bilgisayarın başına herşey gelebilir mi? Ya da gelirse artık karışmayız mı demek oluyor. Forumda büyüklerimiz ya da bu işle yetkili olan olmayan tecrübeli kişilerimiz yol gösterebilir mi bize?

Garantisi dolan bu makine için (anakart değişiminden bahsediliyor ki o da kesin değil) ne yapabiliriz.. Teşekkürler şimdiden.

(Sorunu yazmadım yukarıda var diye tekrardan ama.. Windows yazısı gelince çıt diye kapanıyor. 4. 5. seferde belki anca açılıyor)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cumhuruzun

Bu kapanma sorunu ile ilgili foruma göz atayım dedim. Ben de en az 5 seferde açabiliyorum laptopu çünkü. Bir de ne göreyim herkes aynı dertten muzdarip. Bizim de garantisi doldu tabii ki. Migros malı olanlardan. Peki garantisi dolduktan sonra bilgisayarın başına herşey gelebilir mi? Ya da gelirse artık karışmayız mı demek oluyor. Forumda büyüklerimiz ya da bu işle yetkili olan olmayan tecrübeli kişilerimiz yol gösterebilir mi bize?

Garantisi dolan bu makine için (anakart değişiminden bahsediliyor ki o da kesin değil) ne yapabiliriz.. Teşekkürler şimdiden.

(Sorunu yazmadım yukarıda var diye tekrardan ama.. Windows yazısı gelince çıt diye kapanıyor. 4. 5. seferde belki anca açılıyor)

firewire update yada bios update.

• quote:

Orijinalden alıntı: Arda

quote:

Orijinalden alıntı: cumhuruzun

Bu kapanma sorunu ile ilgili foruma göz atayım dedim. Ben de en az 5 seferde açabiliyorum laptopu çünkü. Bir de ne göreyim herkes aynı dertten muzdarip. Bizim de garantisi doldu tabii ki. Migros malı olanlardan. Peki garantisi dolduktan sonra bilgisayarın başına herşey gelebilir mi? Ya da gelirse artık karışmayız mı demek oluyor. Forumda büyüklerimiz ya da bu işle yetkili olan olmayan tecrübeli kişilerimiz yol gösterebilir mi bize?

firewire update yada bios update.

Öncelikle cevap için teşekkür ederim.

firewire update yada bios update dediğiniz heralde sürücü yükseltme oluyordur. Daha dün format attırdığım için sürücülerinin güncel olacağını düşünmüştüm ama. Lenovo'nun support siteindeki XP için sürücü listesindekileri denesem olur heralde değil mi?

• arkadaşlar Lenovo 3000 N200 bilgisayarıma lenova sitesndeki xp driverleri yükledim hiçbiri olmuyor yardımcı olursanız sevinirim
  • bende win7 yükıü olduğu için ilk seferde açılmıyor zannediyordum demek sorun kronik....
  • Arkadaşlar benim Lenovo 3000 N200 laptobum var klavyede bazı tuşlar basmaz oldu.
    ESC,YUKARI OK TUŞU,H,İ,G...
    XP kullanıyorum.Lütfen yardım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: osman788

arkadaşlar Lenovo 3000 N200 bilgisayarıma lenova sitesndeki xp driverleri yükledim hiçbiri olmuyor yardımcı olursanız sevinirim

Sanırım sorunun çözülmüştür ama aynı sorunu yaşayanlar olabilir diye yazayım

Systemupdate 3.14 yükleyin
    bu yazılım aracılığıyla driverlarınızı otomatik yükleyebilirsiniz.

Win7 için systemupdate 4.0 kullanılmalı
  • .
  • arkadaşlar benim 300 n200 0769 BUG serisi bir notbook var.sorum şu:lenovo care tıkladığımızda.wirless sinyalerinin arandığı (find acess connection) ikonu kayboldu.yani sinyal seviyesini yüzde olarak gösteren kısım.örneğin: ///////// % 15 gibi seviye cizgiler halinde gösteriyordu.bunu tekrar nasıl geri getirebilirim.yada yüklerim yada düzeltebilirim.adım adım anlatırsanız ayrıca sevinirim.ne yapmam gerekiyor.şimdiden ilginize teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.