Şimdi Ara

Lenovo i7 7.nesil idepad510 laptop satılık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Satılık Cihaz Tipi #Dizüstü Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 Lenovo i7 7.nesil idepad510 laptop satılık
    Üniversite sebebiyle almıştım yoksa laptop kullanmayı sevmiyorum, şimdi bir oyuncu bilgasayarı toplamak için satıyorum, garantisi bitmiştir, Laptopta bu zamana kadar tek çıkan sorun benim dikkatsizliğim nedeniyle klavyesi bozuldu ve yeni klavye taktırdım bu aracılıkla laptopun temizliğinide yaptırmıştım 6 7 ay kadar oluyor.Laptop şarzdan çıkarıldığında kapanıyor, garanti bittikten sonra başgösteren bir sorundu ve benim için problem teşkil etmediğinden yenilemedim, yine de eğer yeni batarya almak isteyen olursa fiyatı ona göre konuşuruz. Geri kalan hiç bir parçasında hiç bir yerinde arıza veya değişim yoktur.

Sistem özellikleri ;

Intel Core i7 7500U- 2.7 GHz (Turbo Boost Teknolojisi İle Max 3.5 GHz) 4 MB Önbellek
    12gb ddr4 RAM
    1 tb toshiba harddisk
    15.6 inch
    Nvidia GeForce 940MX 4gb ekran kartı

Ürünü vatandan almıştım sıfır linkine buradan bakabilirsinizhttps://www.vatanbilgisayar.com/lenovo-ideapad-510-core-i7-7500u-2-7ghz-12gb-ram-1tb-hdd-15-6-4gb-w10.html

Oyun konusunda soru işaretleri olan varsa oynatmadığı hiç bir oyun olmadı tabi ki med veya altı ayarlarda. LoL CSGO gibi oyunlarda zaten istediğinizi veriyor.

Fiyat olarak 2.500 tl düşünüyorum, fiyatta yorumlara ve pazarlığa açığım.Lenovo i7 7.nesil idepad510 laptop satılıkLenovo i7 7.nesil idepad510 laptop satılık
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 2500 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İzmir Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Hocam 2. El düşünmüyorum maalesef. Ilginize teşekkürler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.