Şimdi Ara

Lenovo i3 vs i5

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşımda lenovo g500 var 1200 liraya aldı i3 2.30 GHz flashıma kopyalama hızı 18mb/s
    bende lenovo z500 var 1500 liraya aldım i5 2.60 GHz flashıma kopyalama hızı 8mb/s

sebebi nedir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: sansursuzluk5225

arkadaşımda lenovo g500 var 1200 liraya aldı i3 2.30 GHz flashıma kopyalama hızı 18mb/s
    bende lenovo z500 var 1500 liraya aldım i5 2.60 GHz flashıma kopyalama hızı 8mb/s

sebebi nedir ?

windowsla ilgili sorun olabilir bende z580 var usb 3.0 ile harici hddye 95-100 mb aktarım hızı görüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: byhackermstf

quote:

arkadaşımda lenovo g500 var 1200 liraya aldı i3 2.30 GHz flashıma kopyalama hızı 18mb/s

sebebi nedir ?

windowsla ilgili sorun olabilir bende z580 var usb 3.0 ile harici hddye 95-100 mb aktarım hızı görüyorum

yuh :D
  • quote:

quote:

quote:

sebebi nedir ?

kanıtlayabilirimde yani :D
  • quote:

quote:

quote:

quote:

sebebi nedir ?

yok inandım da çok uçuk bi rakam yani :D w8 demi senin de

• bilgisayarındaki disk dönüş hızı, flash diskteki yazma hızı, arka planda hdd'yi kullanan diğer programlar bunların hepsi etkiler ama kabaca şöyle söyleyeyim, i3 ya da i5 önemli değil anakart chipset önemli bu işte, usb 3.0 olmadığı sürece 2.0 la aktarım yaparken hızlar hemen hemen her cihazda aynı oluyor bahsettiğim etkenleri devredışı bırakırsak..ha birde aktarımda dosya tipi de çok önemli, bazı formatlar çok hızlı yazılabiliyor diske..
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

sebebi nedir ?

yok inandım da çok uçuk bi rakam yani :D w8 demi senin de

evet bende win8 kullanıyorum usb 3.0la aktarım hızı o bende laptopu alırken z500 ile z580 arasında kaldım hangisini alsam diye z500deki avantaj bi model yüksek ekran kartı incelik internette baktım z500den kimse pek memnun degil kronik sorunları var ve de inceligi yüzünden bilgisayar z580den daha fazla ısı yapıcaktır dedim ekran kartı karşılaştırmasına baktıgımda ekran kartlarında oyunlarda 5-6 fps oynuyor bu da çok büyük bi rakam degil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byhackermstf -- 27 Ekim 2013; 9:20:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: babtheerkin

bilgisayarındaki disk dönüş hızı, flash diskteki yazma hızı, arka planda hdd'yi kullanan diğer programlar bunların hepsi etkiler ama kabaca şöyle söyleyeyim, i3 ya da i5 önemli değil anakart chipset önemli bu işte, usb 3.0 olmadığı sürece 2.0 la aktarım yaparken hızlar hemen hemen her cihazda aynı oluyor bahsettiğim etkenleri devredışı bırakırsak..ha birde aktarımda dosya tipi de çok önemli, bazı formatlar çok hızlı yazılabiliyor diske..

arkadaş haklı ve de şu da var tek dosyayı aktarma hızı farklı 10 dosyayı aktarma hızı farklı oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: babtheerkin

bilgisayarındaki disk dönüş hızı, flash diskteki yazma hızı, arka planda hdd'yi kullanan diğer programlar bunların hepsi etkiler ama kabaca şöyle söyleyeyim, i3 ya da i5 önemli değil anakart chipset önemli bu işte, usb 3.0 olmadığı sürece 2.0 la aktarım yaparken hızlar hemen hemen her cihazda aynı oluyor bahsettiğim etkenleri devredışı bırakırsak..ha birde aktarımda dosya tipi de çok önemli, bazı formatlar çok hızlı yazılabiliyor diske..

denicem saol :) bu arada onda foto kopyaladım ben de .img kopyalıyodum ondan da olabilir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.