Şimdi Ara

Lenovo G510 i7 işlemcili el yakıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar bugün LENOVO G510 59415872 (http://www.teknosa.com/urunler/125032777/lenovo-g510-59415872-notebook) aldım. ancak bilgisayarı yoracak şeyler açmamama rağmen, boştayken bile bilgisayarın sol yarısı(işlemci tarafı) elimi uzun süre koyunca rahatsız edecek kadar ısınıyor. i7 daha fazla ısınır diye okumuştum ancak su an yazarken bile sol elim ısınıyor sağda hiç bi sorun yok. hwmonitorla bakıyorum sıcaklık 50-65 arası oyunda 65-70 max 80 oldu ama iyice rahatsız etti. bu laptopu kullanan bi bilgisi olan var mı, acaba üründe mi sorun var yoksa normal mi? değiştirip asus, toshiba gibi markaların daha düşük donanımını mı alsam kararsız kaldım.

• Sol tarafta hdd var alinizin akltında hdd bölümü ısınıyor heralde hava sıcaklığının etkisiyle bunu daha çok hissedersiniz.Şahsen bulunduğum yerde hava sıcaklıkları 40 derece üzeri seyrediyor benimde hdd sol tarafta öğlen sıcağında benimde alim rahatsız oluyor ama sıcaklıklara baktığımda 50-60 arası birde sert zemindemi kullnıyorsunuz? Bir arkadaşada aynısı olmuştu çekyat üzerinde oyun oynadım dedi elim yandı aynı sizin gibi sert zeminde kulanmasını söyledim çünkü hava kanallları tıkandığında hdd ısınır.Oyundaki sıcaklıklarınızda da boştakilerde de sorun yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.