Şimdi Ara

Lenovo G50 Windows 8 otomatik güncelleme sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Lenovo G50 model laptop kullanıcısıyım, Bugün Bilgisayarımı kapatırken Windows güncellemelerini yaparak bilgisayarı sonra kapa seçeneğini seçtim,
    Bu işlemden Sonra Mavi bir Ekranda "Keep Your PC on until this is done, İnstalling update 1 of 26 seçeneği geldi, güncelleme başladı ama 10 of 26 ya kadar devam eden güncelleme burda yaklaşık 4 saat tir kaldı ve Laptop hiç bir şekilde bu ekrandan kurtulmuyor açma tuşuna basılı tuttum ama yine aynı ekran karşıma gelmekte bu ekrandan nasıl kurtulur, Bios a girmek istedim normalde Lenovo laptoplarda son yanlarında ufak bir yer var oraya bastırınca geçmesi gerek dediler onuda denedim fakat işlemedi ve hala aynı ekran karşıma çıkmakta ne yapmam gerekir yardımcı olabilirseniz çok çok sevinirim..

• işin zor
    1.2-3 defa dene güç tuşundan açmayı
    2.geri yükleme yapabilirsen yap
    3.FORMAT
  • Cevabınız için teşekkürler,

2-3 Kere güç tuşunu denedim ama malesef bir şey olmadı, Geri yükleme olayını nasıl yaparım bilemiyorum laptopu 2 ay önce teknosa dan almıştım birde format seçeneği için Teknosadan alırken işletim sistemi cd si ayrıca verlmedi format olayı için nasıl yapabileceğime dair bir kaynak verebilirmisiniz..
  • geri yükleme için
    recovery
    windows indirme
    http://www.chip.com.tr/haber/windows-8-1-yukleme-diskini-tekrar-olusturun_50590.html

fazla bilgin yoksa bir internet cafeye götür yardımcı olurlar

• Toplu güncelleme yapınca böyle oluyor bende de. 3'er 5'er güncelleyin donma olmaz.
    Sizin sorununuz içinse sadece temiz bir format atın. Sonra da denetim masası - windows update'i "denetle ama indirip kurmayı bana bırak" tarzında bir seçenek olmalı onu işaretleyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar öncelikle hepinize çok teşekkür ederim.Sorunu sonunda sizin yardımınızla çözdüm...

Çok Teşekkürler..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.