Şimdi Ara

Lenovo firması sözüm sana artık z580 Windows 8 için 4lü fan driveri(win7dekinden sessiz mod,etkili ısı modu...)driver çıkar!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Lenovo firması sözüm sana artık z580 Windows 8 için 4lü fan driveri(win7dekinden sessiz mod,etkili ısı modu...)driver çıkar! Sırf bu yüzden windows 8 kullanmak istemiyorum:(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Windows 8 yeni çıktı gelir falan diyoduk ama kaç ay oldu bi fan driverı çıkarmak bu kadar zor mu anlamadım.
  • ya win7 fan driverinı win 8e uyarlayabilecek bir babayiğit yok mu? Adam oraya fan tuşu koymuş. Win 8 için fan modu yok doğru düzgün!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pişmanım Windows 8 aldığım için. Isıdan dolayı bacaklarımı yakıyor, diz üstü olmaktan çıktı. Durmadan temizleme moduna almak da yoruldum.
  • yavaş olmasa win7ye geçeceğim.belki sonra geçerim. bir ssd olsaydı belki çoktan win7ye geçmiştim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Professor G

Pişmanım Windows 8 aldığım için. Isıdan dolayı bacaklarımı yakıyor, diz üstü olmaktan çıktı. Durmadan temizleme moduna almak da yoruldum.
    Yıllar olmuş . SSD aldım. 4e böldüm. W7 w10 w11 ve depo şeklinde. En çok w7 kullanıyorum. Fan modu güzel. Ekran ses aydınlatma simgeleri falan güzel. PC yorumluyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.